176

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A u  mnie jest z tym  różnie, zależy od nastroju chwili wink

177

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

U mnie też...

Nastrój chwili, chwila nastroju.

178

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A jak u Ciebie brak nastroju to co...? odmówisz potrzebującej Kobiecie?...

179

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Raczej naśmiewałem się w uwodorotlenionej koleżanki, bo napisała tak od niechcenia.

"zależy od nastroju".


Gdyby każdy tak odpowiadał, to na forum elektronicznym w pytaniu o to jak skolimować transformator z rezystorem o szeregowym napięciu (nie wiem co mówię obecnie), ktoś odpowiedziałby "zależy od pogody". wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2014-06-30 10:10:57)

180

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ależ bez nastroju nie ma iskrzenia, nie mówiąc już o napięciu (i to raczej równoległym niż szeregowym, chyba że osób jest więcej niż 2) big_smile

181

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

36 uważaj, bo Twe kobiece tranzystory mogą nie przyjąć takiej amplitudy fali.

Innymi słowy czasem nam się przepalisz... a przecież chcemy co najwyżej abyś się ROZ-paliła. wink
Niczym ta świetlówka LED'owa po prostu nie przykładaj sobie zbyt dużego napięcia, a jeśli już to steruj natężeniem.
Na sterowaniu natężeniem niejedna fizykolożka doszła... do słusznych wniosków. wink

Kuocie - hehehehe - i jeszcze raz hehehehe - połączenie "u mnie" i "brak nastroju" jest nielogiczne.
Że tak powiem póki ciśnienie izobaryczne krwi w porządku, to i nastrój się znajdzie. wink

182

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A moje wnioski są bardziej słuszne: nie mieszać fizyki do tego, czemu czasem brak... logiki.

183

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Hohohoho wybiegająca znacznie dalej Towarzyszko Internetowa, to i ja popędzę:

"Co jeśli wszechświatowi w ogromnej i niedostrzeżonej dotąd skali, brak logiki choć fizyki ma nadto"?

Wraca motyw podcierającego się przez miliardy lat Boga właściwego. wink
Co na to Jezusek, Allah, Sheeva i inne namiastki? W pięty im poszło.

Myśmy już dawno zauważyli boskość w nas samych. Nie trzeba nam nic od góry.
Teraz zastanawiajmy się jeno, dla kogo my jesteśmy Bogami, tj. kto spoczywa na krańcowym atomie mojego papieru toaletowego?

Może wiesz?

184

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Na pewno jesteśmy Bogami dla kogos w nas zakochanego, przynajmniej przez jakiś czas...

185

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Dlaczego by kobieta nie mogła "namawiać" do sexu faceta. Nie uwierzę, że nigdy nie kokietowałyście swojego faceta z wiadomych powodów tongue
Najlepiej jest rozbudzać w facecie to pożądanie przez cały dzień. Ja tak czasami "znęcam się" nad moim mężem wysyłając mu sms różnej treści w ciągu dnia smile

186

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jak kobieta czuje sie pewnie w związku i wieże to nie będzie źle odebrane to pewnie że może:) Ale jak ktoś miałby ja źle za to ocenić to wiadomo że lepiej nie inicjować...

187

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Mamy w końcu  równouprawnienie, więc dlaczego nie...

188

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jestem jak najbardziej za!

189

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=Gabika]Jak kobieta czuje sie pewnie w związku i wieże to nie będzie źle odebrane to pewnie że może:) Ale jak ktoś miałby ja źle za to ocenić to wiadomo że lepiej nie inicjować...[/quote]

Święta prawda:)

190

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=miloszowa]Jestem jak najbardziej za![/quote]

Ja też, pod warunkiem że on jest wart grzechu wink

191

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=bojowa]Najlepiej jest rozbudzać w facecie to pożądanie przez cały dzień. Ja tak czasami "znęcam się" nad moim mężem wysyłając mu sms różnej treści w ciągu dnia smile[/quote]

A co jeśli taki rozbudzony znajdzie wcześniej inną do igraszek i wieczorem będzie już do niczego...?

Ostatnio edytowany przez wittchen (2014-08-01 08:31:02)

192

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Teraz są takie różne specyfiki pomagające się "zregenerować"... wink

193

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Myślę, że kobieta może sama inicjować sex albo po jakimś roku znajomości, albo jeśli jest w sytuacji przygodnej znajomości, kiedy i tak wie, że skończy się to na jednej nocy...  Wtedy można być sobą, nie udawać niewiniątka, tyko wziąć to, na co ma się ochotę wink

194

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie, nie i jeszcze raz nie!

195

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W stałym związku jak najbardziej:) Dla faceta to bardzo miłe, jeśli partnerka wykazuje trochę inicjatywy...

196

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Przygodny sex też możemy inicjować - przecież tam liczy się tylko przyjemność, a nie to, co ten ktoś o nas później pomyśli...

197

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Wypada - ale w stałym związku:)

198

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Panowie częściej inicjują intymne zbliżenia, ale i kobiety są teraz coraz  bardziej śmiałe w tej kwestii. Stałyśmy się odważne i nie boimy się wyrażać swoich potrzeb. Zaproszenie do seksu to sygnał, że partnerowi zależy na budowaniu trwałości związku. Kto więc powinien go proponować? Nie ten, któremu "wypada", ale ten, kto ma na to ochotę. Brak inicjatywy jednej ze stron może być odebrany jako przejaw rutyny, niezaangażowania, obojętności lub tego, że nam nie zależy na partnerze i na związku. Ja jak tylko mam ochotę to wychodzę z inicjatywą i jakoś mąż nie protestuje! Kobiety jeśli tylko mamy ochotę róbmy to!