51

Odp: Opalona skóra

A ja zdecydowanie wolę naturalną opaleniznę.
Kiedyś próbowałam samoopalacza, ale to różnie wychodzi, nierówno...

52

Odp: Opalona skóra

Zbliża się kolejny długi weekend smile mam nadzieję, ze pogoda dopisze i nie będziemy musiały stosować samoopalaczy smile
A jak ktoś przesadzi z opalaniem to polecam serum do przesuszonej opalaniem skóry, serum z chitozanem marki Bielenda [url]http://www.cosnet.pl/serum-z-chitozanem-32ml.html[/url] smile

53

Odp: Opalona skóra

Pogody nie będzie, to już pewne, ale od czego są bronzery:) Używam ten z Dove więc i tak będę wyglądać jak po weekendzie w Tunezji big_smile

54

Odp: Opalona skóra

[quote=Zafira]Ja używam filtra 30, wystarcza żeby nie mieć poparzeń[/quote]

30-tki używa moja siostra, też z Phenome. Zerknij sobie proszę [url]http://www.phenome.pl/pl/main/produkty/1;127;days_in_the_sun/?pid=86[/url] - może i Tobie wpadnie w oko. Używała go nawet na Fuerteventura ostatnio i jak najbardziej dał radę. Zawarte w nim filtry mineralne dobrze zabezpieczają przed promieniowaniem UVA i UVB, nie wnikając w naskórek. Tak zwane zdrowe opalanie. smile

55

Odp: Opalona skóra

a_grestowa, a mają coś silniejszego? Ja "niestety" z tych bladych i piegowatych, wiec u mnie 30 spf jest na porządku dziennym. Osobiście też wolę filtry mineralne, bo nie przenikają przez skórę, czyli są skuteczniejsze i zdrowsze. U dzieci nigdy nie stosowałam innych niż mineralne.

56

Odp: Opalona skóra

Moim ulubieńcem jest zdecydowanie na chwilę obecną Vichy, Capital Soleil, Matujący krem do twarzy SPF50 smile

57

Odp: Opalona skóra

mało się opalam ale jednak samoopalaczy nie lubię ale natknęłam się na krem z lirene body arabica balsam brazujaco-ujedrniający i musze powiedzieć ze jest niesamowity nie zostawia żadnych plam i ładnie przyciemnia skore

58

Odp: Opalona skóra

Opalenizna z samoopalaczy i balsamów brązujących często schodzi pod prysznicem podczas mycia, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja, lubi używać gąbki. Co do efektów... niektóre ciężko jest dokładnie rozprowadzić, mimo wcześniejszego przygotowania skóry i potem człowiek wygląda jakby był brudny. Tak miałam po piance Dax Sun, za to bardzo mi się podoba balsam ziaja Sopot relaksujący, fajnie nadaje bursztynowy odcień opaleniźnie.

59

Odp: Opalona skóra

Czasem chodzę do solarium, zimą to raz na dwa tygodnie mniej więcej

60

Odp: Opalona skóra

Mysle, ze to zdrowsze rozwiazanie niz lezenie plackiem na sloncu albo chodzenie na solarium. Teraz jest ogromny wybor kosmetykow opalających, wiec spokojnie mozna znalezc cos dla siebie. Najbardziej lubie forme balsamu- i uzywam takiego korygujacego , dziala troche jak kremy cc do twarzy, tylko ze tu mamy balsam do ciala. Nie tworzy takiej intensywnej opalenizny, tylko babrdziej pomaga mi uzyskac równomierny koloryt i zakryc bladosc albo jakies niedoskonalosci na ciele. Wystepuje w jendym kolorze, ale dosc naturalnym, jak dobrze go rozsmarujesz to skora ma naturalny kolor, wyglada to bardzo subtelnie smile

61

Odp: Opalona skóra

Dobry samoopalacz można wzmocnić krótkim opalaniem na słońcu, ja tak robię.

62

Odp: Opalona skóra

> milagro napisał/a:

> Dobry samoopalacz można wzmocnić krótkim opalaniem na słońcu, ja tak robię.


w sumie ciekawy sposób smile ja akurat mam piankę i ona jest dość intensywna więc mi daje wystarczająco dobry efekt

63

Odp: Opalona skóra

Ja właśnie smaruję twarz i szyję opalaczem:)