1

Temat: Modelowanie ciała

Ktoś korzystał z zabiegów modelowania ciała?

2

Odp: Modelowanie ciała

Ćwiczę od ponad roku jogę i tak mi wymodelowała ciało że innych zabiegów nie potrzeba...

3

Odp: Modelowanie ciała

Zastanawiam się nad takim zabiegiem na wiosnę,czy efekty się długo utrzymują same czy też trzeba cwiczyć później?

4

Odp: Modelowanie ciała

[quote=Gabika]Zastanawiam się nad takim zabiegiem na wiosnę,czy efekty się długo utrzymują same czy też trzeba cwiczyć później?[/quote]


Witam,
efekty się utrzymują, ale oczywiście zdroby tryb życia jest wskazany wink
Pozdrawiam!

5

Odp: Modelowanie ciała

Jak będziesz jeść pączki na leżąco to napewno tłuszcz wróci, nie ma opcji:)

6

Odp: Modelowanie ciała

Zawsze przy takich zabiegach jest mowa o tym że tylko ćwiczenia i dieta utrzymają rezultat

7

Odp: Modelowanie ciała

Świetne są ćwiczenia z piłką , z szarfą, wymagające zwinności.

8

Odp: Modelowanie ciała

Zerknij sobie na rodzaje zabiegów w gabinecie kosmetycznym:, najmniej inwazyjna jest chyba lipoliza, ale skoro ona wywołuje rozpad komórek tłuszczowych, to przy braku odpowiedniej diety i ćwiczeń trzebaby ostrzykiwać się co chwilę, żeby usuwać nowe pokłady tłuszczu tongue

Ostatnio edytowany przez pelargonia (2014-03-06 13:57:21)

9

Odp: Modelowanie ciała

O lipolizie więcej możecie przeczytać tutaj:


Ale oczywiscie wiadomo, że niezależnie od robionych zabiegów trzeba zastosować odpowiednią dietę i zażywać ruchu.
Zabiegi są potrzebne dlatego, że nie zawsze ćwiczeniami da się zbić tłuszczyk z tych miejsc, z których akurat najbardziej chcemy. Nie są jednak alternatywą dla zdrowego stylu życia ;-)

10

Odp: Modelowanie ciała

Ja mam tak że po ćwiczeniach nabieram "masy mięśniowej" i wcale nie chudnę wizualnie..

11

Odp: Modelowanie ciała

1 zabieg pozwala schudnąć o 3-5 cm na wybranej partii ciała.

12

Odp: Modelowanie ciała

Byłam w ubieglym tygodniu na masażu drenującym, fajna sprawa:)

13

Odp: Modelowanie ciała

Masaż drenujący sam w sobie nie odchudza, tylko wspomaga nasze wysiłki, więc trzeba  stosować też dietę i ćwiczenia. Jak sie tylko leży i jest masowanym, to sie nie chudnie ot tak...:(

14

Odp: Modelowanie ciała

Ja byłam kilka miesięcy temu na liposukcji body jet smile Efekt jest cały czas widoczny, nie przybrałam na wadze, ale to też głównie dzięki diecie i ćwiczeniom. Ogólnie polecam, bo straciłam kilka cm w biodrach. Nie było żadnych efektów ubocznych.Trochę byłam opuchnięta, ale to normalne. Szybko zeszło. Sam zabieg w zasadzie nie boli, bo jest podane znieczulenie.

15

Odp: Modelowanie ciała

Taki zabieg jest fajny np tuż przed imprezą, bo jeśli mamy więcej czasu na schudnięcie to nie ma jak dietka i ćwiczenia..

16

Odp: Modelowanie ciała

Ja zdecydowanie stawiam na sport, głównie bieganie i pilates wink

Ostatnio edytowany przez justynka (2014-07-29 16:55:00)

17

Odp: Modelowanie ciała

także stawiam na sport a raczej fitness lub bieganie każda czynność jest dobra przy której się męczymy

18

Odp: Modelowanie ciała

Na operację na pewno nie pójdę. Właśnie zaczęłam odchudzanie metodą znalezioną na i wydaje mi się, że idzie mi całkiem nieźle.

19

Odp: Modelowanie ciała

Ja żeby wymodelować swoje ciało chodzę raz na jakiś czas na, po takich masażach moje ciało jest genialne!

20

Odp: Modelowanie ciała

Wiadomo, że jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, starasz się ruszać, nie objadasz się śmieciowym jedzeniem, to ciało od razu wygląda lepiej.
Dobrym sposobem na wymodelowanie sylwetki tak dodatkowo są regularne masaże.
Tu jednak trzeba znaleźć sobie doświadczonego masażystę i wykonywać takie zabiegi regularnie.

21

Odp: Modelowanie ciała

W takie problemy trzeba uderzać kompleksowo i oczywiście nie jednorazowo, tylko regularnie.
Z tym masażem to też dobra opcja, ale trzeba najpierw znaleźć dobrego, doświadczonego masażystę, który zna się na wykonywaniu takich zabiegów. Widziałam, że można poszperać sobie na Booksy.net masażyści mają tam umieszczone swoje grafiki. Dzięki temu można sprawdzić jakie terminy są wolne i zarezerwować sobie jakiś taki, który nam odpowiada.
Poza tym na modelowanie ciała podobno dobre są te wszystkie zabiegi z wykorzystaniem wysmuklających kosmetyków i owijaniem się w folię. Wygląda to dziwnie, ale podobno rzeczywiście działa smile

22

Odp: Modelowanie ciała

Wiadomo sprawa, że masażysta ma być doświadczony. Bo bez tego to nic nie będzie ciekawego jak przyjdzie jakiś masażysta co się dopiero co uczy. Ja sama właśnie chodzę na takie zabiegi przynajmniej 2 razy w miesiącu bo są one bardzo odpreżające i można się znakomicie zrelaksować.

23

Odp: Modelowanie ciała

Dla mnie aktualnie najskuteczniejsze są zabiegi masażu bańka chińską. Bańka dobrze prowadzona daje lepszy efekt niż endermologia. Zresztą poczytajcie o tym w artykule:

24

Odp: Modelowanie ciała

Ja ostatnio słyszałam o zabiegu ICOONE modelowanie sylwetki który można wykonać tutaj  i zastanawiam się jak taki zabieg wygląda i co tak naprawdę robi z naszym ciałem. Czy któraś z was miała już taki zabieg warto z niego skorzystać ?

25

Odp: Modelowanie ciała

ja bylam na kilku zabiegach ale najlepiej wychodzi kriolipoliza mozesz ja wykonac efekty widac juz po miesiacu smile