1

Temat: Codzienna pielęgnacja włosów

Myje wlosy codziennie i zawsze nakladam odzywke do splukiwania. Plucze zawsze zimna woda, wycieram wlosy bawelnianym recznikiem. Nie susze wlosow suszarka - daje im swobode wyschniecia. Spryskuje odzywka Gliss Kur (z jedwabiem) - dla mnie jest genialna. 2 razy w tygodniu maska - przewaznie Matrix (ale stosuje tez WAX).

2

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Codziennie??? Ja chyba bym zwariowała. Myję włosy śrenio raz w tygodniu i używam odżywki Latte zakupionej w sklepie z kosmetykami dla fryzjerów. Kosztuje grosze, jest bardzo wydajna i bosko pachnie. Jej działanie też jest fantastyczne. smile

3

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Co od codziennego mycia głowy - witam w klubie. Niestety mnie również taki zaszczyt dopadł, ze musze neutral - inaczej mam siano na głowie sad

4

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja też myję codziennie, ale jedwabiem spryskuję co kilka dni fryzjer mi powiedział, że codziennie się nie powinno

5

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Moje sie za szybko przetłuszczają - niby fryzjerka powiedziała że mam przez kilka dni nie myć aż się maksymalnie przetłuszczą i potem umyć. No i raz siedziałam cały tydzień w domu - chorobowe i tak uczyniłam. I nie pomogło neutral

6

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja czasem nie myję w weekend, no ale... nie pomaga sad

7

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ojeeej ja mam długaśnie włosy i nie chce mi sie ich myś codziennie tongue
Myję co 2-3 dni ( rozcięczam szampon z wodą , po myciu nakładam maseczkę i spłukuje letnią wodą . Delikatnie osuszam ręcznikiem , rozczesuję palcami , wcieram jedwab z Farouka i suszę chłodnym strumieniem suszarką jonizującą )

8

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

suszarka jonizująca, no no no ... czy to coś daje?
a ja nie suszę wcale smile

9

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

daje daje smile Nie wysusza włosów a nawilża . Jonizuje włosy dzięki czemu nie elektryzują się ( a przy zwykłej strasznie mi sie elektryzowały ) , robi fajny efekt push-up ,  wygładza i nabłyszcza włosy smile

10

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Nie suszę. Używam sprawdzonej odżywki i jest ok. Łykam też specjalne witaminy na włosy.

11

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

a jakie witaminki łykasz ? i czy pomagają ?
łykałam Capivit piękne włosy - i włosy rosły gęściej ... ale tam gdzie nie trzeba hmm

12

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=betitek20]a jakie witaminki łykasz ? i czy pomagają ?
łykałam Capivit piękne włosy - i włosy rosły gęściej ... ale tam gdzie nie trzeba hmm[/quote]
hehe
niestety te witaminy działają na cały organizm i wszystkie włosy big_smile

13

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

myślę że codzienne mycie  nie jest potrzebne smile no chyba że ktoś nie ma wyjścia np. przy włosach tłustych.

14

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Myję co 2-3 dni.codziennie to bym zwariowała bo umycie dla mnie to nie problem z rozczesywaniem mam ogromne problemy,mimo stosowania różnych "pomagaczy".!

15

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja też maseczkę kładę raz na tydzień ... brakuje mi czasu i jestem zbyt leniwa na codzienne pieszczenie włosów

16

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

a ja maseczki nie nakładam nigdy big_smile

tylko naftę raz-dwa razy na miesiąc

17

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

justyna a gdzie można dostac naftę .... u mnie jest jeden sklep z kosmetykami ASTOR czy to w drogerii czy w aptece pytać

18

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja kupiłam naftę do włosów w aptece:)
najpierw myję szamponem przeciwłupieżowym-tak profilaktycznie, potem szamponem do włosów zniszczonych. następnie nakładam odżywkę, piankę, po czym suszę, prostuję, nakładam jedwab lub mleczko wygładzające;)

19

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

naftę kosmetyczną kupisz w aptece, kosztuje ok. 5zł
są różne rodzaje... z witaminą A+E, z olejem rycynowym itp.

20

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

teraz nie suszę, bo mam lekką trwałą, ale przeważnie suszę, myję co drugi dzień i staram się używać raz w tygodniu jakiejś maski

21

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

A słyszałyście o "szamponie na sucho"? Spryskujesz, wyczesujesz i już?

22

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

nie, a co to, działa?

23

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Wyczytałam, że tak. Na szybko przed wyjściem jak się zaśpi np., można tak umyć włosy.

24

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

fajna sprawa na nagłe wypadki smile a gdzie to można kupić i za ile?

25

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Dystrybucja szamponów do aptek, sklepów medycznych i zielarskich.
W pudrze - opakowanie 60 g, wystarcza na 60 zastosowań.