51

Odp: wypadające włosy

Słuszna jest ta powyższa uwaga-lekarz dermatolog na 1 miejscu, a potem preparaty z apteki.

52

Odp: wypadające włosy

Kilka miesięcy temu zmagając się z problemem wypadania włosów postanowiłem zrobić coś wbrew rozsądkowi i zaryzykować kupno niesprawdzonego wcześniej środka o tajemniczej nazwie [url=http://www.nr-07.pl/]Nr-07[/url]. Bałem się nieco, ale cóż. Raz się żyje! Okazuje się, że ryzyko się opłaciło. Po kilku dniach używania włosy stały się grubsze, a po kilku tygodniach zaczęły odrastać. Jednak warto czasem zaryzykować;)

53

Odp: wypadające włosy

Warto wiedzieć o takim preparacie nr-07. Ciekawe ile kosztuje ?

54

Odp: wypadające włosy

Ja polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! smile
Bardzo dyskretne, idealne wink
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam

55

Odp: wypadające włosy

Ja na wypadanie mogę polecić kozieradkę. Nie przepada za jej zapachem. Mi przypomina jakąś przyprawę bądź rosół. Nasionka można kupić w sklepie zielarskim. Zaparzamy je, następnie gdy ostygnie przelewamy do jakieś buteleczki, najlepiej z aplikatorem.
Wcieram ją po myciu głowy w skalp. Do tego wykonuję masaż takim śmiesznym trzepadałkiem, który kiedyś był gratis ze skrzypowitą. Efekty widać naprawdę szybko.

56

Odp: wypadające włosy

ja kiedyś radziłam się dermatolog w sprawie nadmiernie wypadających włosów. otóż do 150 wypadajacych włosów dziennie jest normą. jesli się np ktoś niepokoi może sobie wtedy zafundować jakiś szampon przeciw wypadaniu włosów (np. biokap ma taki, ja akurat używam tej firmy ale do wlosow farbowanych). jesli jednak zauwazycie ze Wasze wlosy sa na poduszce po nocy, są w odplywie wanny, ciągle na ubraniu, to problem może dotyczyć już łysienia.mozna wtedy zrobic taki test- jesli lapiecie wlosy w pieciu, szesciu ruchach i po każdym wyciagacie od 5 wlosow wzwyz, to jest to lysienie. i przy takim problemie, to ja juz radze nie dzialac na wlasna reke, tylko marsz do lekarza.

57

Odp: wypadające włosy

A ja słyszałam że wypadanie do 50 włosów dziennie to normalne, a więcej to już łysienie

58

Odp: wypadające włosy

[quote=Mariella]A ja słyszałam że wypadanie do 50 włosów dziennie to normalne, a więcej to już łysienie[/quote]
ja akurat słyszałam, że do 100 jest normalnie, ale to pewnie zależy. Jednej osobie może wypadać 10 włosów dziennie innej 90 i jeśli taka uroda danego człowieka, to to jest normalne. oczywiście zawsze warto próbować coś poradzić, jakieś szampony czy suplementy mogą pomóc. Ze swojej strony polecam szampon Biokap przeciw wypadaniu włosów. Sprawdził się u mnie i u mojej mamy smile

59

Odp: wypadające włosy

A czy któraś z Was liczy te wszystkie włosy przez cały dzień?... Bo ja nie wpadłam na to... wink

60

Odp: wypadające włosy

[quote=majka56][quote=Mariella]A ja słyszałam że wypadanie do 50 włosów dziennie to normalne, a więcej to już łysienie[/quote]
ja akurat słyszałam, że do 100 jest normalnie, ale to pewnie zależy. Jednej osobie może wypadać 10 włosów dziennie innej 90 i jeśli taka uroda danego człowieka, to to jest normalne. oczywiście zawsze warto próbować coś poradzić, jakieś szampony czy suplementy mogą pomóc. Ze swojej strony polecam szampon Biokap przeciw wypadaniu włosów. Sprawdził się u mnie i u mojej mamy smile[/quote]
to akurat każda z nas ma własną wersję big_smile wlasciwie to ja nigdy nie zaczelam tego liczyc tongue ale to moze trzeba wziac na wyczucie wink myśle, że problem zaczyna być bardzo poważny gdy już zauważycie takie przeswity na glowie. w kazdym razie bardzo wazne jest aby wspomagac sie też od wewnątrz. majka56 a Ty oprócz szamponu Biokap wspomagałaś się jeszcze jakąs specjalistyczną kuracją? i na ile Twój problem był poważny?

Ostatnio edytowany przez krysienka (2013-03-28 21:11:14)

61

Odp: wypadające włosy

Takie prześwity to chyba oznaka problemu z hormonami, znam jedną taką panią po 40, co je ma

62

Odp: wypadające włosy

Bardzo mi sie sprawdzilo to :

"Maseczka z żółtka i piwa, nadaje się głównie do włosów delikatnych, z tendencją do wypadania.
Przygotowanie: w zależności od ilości i długości włosów mieszamy ze sobą 2 lub 3 żółtka z 2 lub 3 łyżkami piwa. Po wymieszaniu maskę nakładamy na włosy i owijamy foliowym woreczkiem i ręcznikiem. Trzymamy ok. 30 minut. Po upływie tego czasu należy dokładnie umyć włosy szamponem."

63

Odp: wypadające włosy

Na wypadające włosy możesz zastosować naturalne sposoby, ale musisz się liczyć z tym, że nie zawsze one zadziałają. Najlepiej byłoby kupić gotowe preparaty w zestawie, zawierające roślinne wyciągi.

64

Odp: wypadające włosy

[quote=krysienka][quote=majka56][quote=Mariella]A ja słyszałam że wypadanie do 50 włosów dziennie to normalne, a więcej to już łysienie[/quote]
ja akurat słyszałam, że do 100 jest normalnie, ale to pewnie zależy. Jednej osobie może wypadać 10 włosów dziennie innej 90 i jeśli taka uroda danego człowieka, to to jest normalne. oczywiście zawsze warto próbować coś poradzić, jakieś szampony czy suplementy mogą pomóc. Ze swojej strony polecam szampon Biokap przeciw wypadaniu włosów. Sprawdził się u mnie i u mojej mamy smile[/quote]
to akurat każda z nas ma własną wersję big_smile wlasciwie to ja nigdy nie zaczelam tego liczyc tongue ale to moze trzeba wziac na wyczucie wink myśle, że problem zaczyna być bardzo poważny gdy już zauważycie takie przeswity na glowie. w kazdym razie bardzo wazne jest aby wspomagac sie też od wewnątrz. majka56 a Ty oprócz szamponu Biokap wspomagałaś się jeszcze jakąs specjalistyczną kuracją? i na ile Twój problem był poważny?[/quote]


mój problem zaczął się w zeszłym roku po zimie. chyba z powodu słabej diety (mało warzyw owoców i soków) i antybiotyków, które brałam przez jakiś czas włosy mi się osłabiły i zaczęły na wiosnę wypadać. Ale dość szybko zaczęłam reagować, kupiłam suplementy, zaczęłam zdrowiej jeść, częściej chodzić na spacery i używać Biokap Anticaduta. W moim przypadku taka kuracja sprawdziła się świetnie. smile

65

Odp: wypadające włosy

Słabe włosy to może być problem braku cynku. Dlatego warto zaopatrzyć się w cynk naturalny. Jest wile firm oferujących ten minerał

66

Odp: wypadające włosy

scinam ile sie da i daje im odpocxzac od farby smile

67

Odp: wypadające włosy

Podobno super jest robienie sobie wcierki z naparu z kozieradki.

68

Odp: wypadające włosy

Jeśli to jest wypadanie ok. 100 włosów dziennie to wystarczą tabletki wzmacniające ze skrzypem i pokrzywą, bardzo dobre i niedrogie są tabletki Multiskrzyp, tylko trzeba je brać przez jakiś czas, bo efektów można się spodziewać dopiero po miesiącu mniej więcej.
Jeśli włosów wypada więcej to faktycznie lekarz jest dobrym pomysłem.

69

Odp: wypadające włosy

Masaż głowy wzmacnia cebulki włosów...

70

Odp: wypadające włosy

musze spróbować tego radical tak polecacie znaczy mój mężczyzna bo łysieje

71

Odp: wypadające włosy

A ile ma lat....?

72

Odp: wypadające włosy

Nie wiem czy na takie męskie łysienie związane z hormonami Radical pomoże...
Na zwykłe wzmocnienie włosów wypadających np. w okresie wiosennym czy jesiennym, bardzo dobry jest ten Multiskrzyp, który ktoś wcześniej polecał.

73

Odp: wypadające włosy

można też brać suplementy ale każdy organizm jest inny i inne przyczyny wypadania włosów więc nie zawsze pomogą tabletki

74

Odp: wypadające włosy

mi pomogła skrzypowita

75

Odp: wypadające włosy

[quote=zofya]można też brać suplementy ale każdy organizm jest inny i inne przyczyny wypadania włosów więc nie zawsze pomogą tabletki[/quote]

A tutaj masz rację zdecydowanie. Mi multiskrzyp pomógł na przełomie pór roku - wczesną wiosną w zasadzie kiedy zdecydowanie jestem podatna na np. infekcje i osłabienie (bardziej wiosną niż jesienią u mnie), ale jeśli wypadanie włosów ma związek z hormonami - np. łysienie androgenowe to najlepiej skonsultować się z lekarzem, by podjąć odpowiednią terapię.
Z drugiej strony jest jeszcze łysienie plackowate, którego etiologia nie jest znana, ale najczęściej mówi się, że jest wywołane długotrwałym działaniem stresu wtedy bardziej na wypadanie włosów pomoże Nervosed (który wprost nie jest "na włosy"), suplement diety pomagający w czasie stresujących sytuacji.
Podobno do 50 - 100 wypadających włosów dziennie jest normą.