1

Temat: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Gdzie warto się wybrać do fryzjera w Poznaniu?
Zależy mi na czymś takim jak np. Lolo Manolo - koleżanka mi ich polecała, bo można pójść z dzieckiem, które sobie czeka w specjalnej sali zabaw, a tymczasem mamie robią fryzurkę, z tym, że chętnie bym przed wizytą u Lolo (byłam na razie na ich stronie [) jeszcze porównała sobie z czymś podobnym, oczywiście o ile w ogóle ktoś z fryzjerów ma takie miejsce dla dziecka, gdzie się może czymś młode zająć i obciachu nie robi.

? Podpowiecie?

Fryzjer + coś dla dziecka + parking niedaleko, bo przecież nie będę zasuwać pół miasta na piechote:) Tylko Lolo, czy jeszcze ktoś ma podobnie?

2

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Ja nie znam takiego salonu w Poznaniu. Jedynie to Lolo Manolo. Ja ostatnio u nich zamówiłam  i moja córcia była bardzo zadowolona z zabawy. Ja sobie akurat siedziałam na fotelu u fryzjera hah wink

3

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Nie bywam w Poznaniu, ale fajny salon z atrakcjami dla dzieci jest w Szczecinie, moja kuzynka korzysta i bardzo chwali, tzn. jej pociechy -

4

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Tylko śmigać do Szczecina taki kawał to ho ho:)

5

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

hehe no tak tylko bierz samolot żeby tam dolecieć hihi smile nie wiem po co piszecie o szczecinie jak ktoś szuka konkretnie w poznaniu czegoś - głupota totalna jak dla mnie smile ja teraz też rozglądam się za czymś dla synka - zaraz sprawdze te linki co podałyście smile

Ostatnio edytowany przez moniaczka (2014-03-11 09:49:45)

6

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

patrzyłam na tą stronkę którą polecałaś: lolomanolo.pl i rzeczywiście wygląda obłędnie smile Tyle kolorów no i te krzesełka samolociki - kosmos smile Loczek też ciekawy zresztą smile Ja pamiętam dawno czasy to można było tylko pomarzyć o fryzjerze dla dzieci - zazwyczaj to rodzice obcinali dzieci w większości przypadków od garnka smile

7

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

W Poznaniu jest wiele gabinetów jak we wszystkich większych miastach. Można je znaleźć chodząc po ulicy, albo z dobrej stronki w necie. Takich Poznańskich adresów sporo znajdziecie na LadyTime.pl . Ten portal zbiera usługi z największych miast w naprawdę dużych ilościach. Mało tego można znaleźć usługę z 70% zniżką. Podaję link:

Ostatnio edytowany przez Basiencja (2014-04-09 14:12:37)

8

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

ale byłaś u nich już? czy dopiero planujesz?

9

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

A słyszeliście o Urodamemo.pl gdzie możecie zapisywać się do salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych przez Internet?

10

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

A jak to działa, dostaje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia? Żeby nie było, że pójdę na strzyżenie, a tam nic nie wiedzą...

11

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Teraz jest tyle salonów, że na pewno mało który ma pełne obłożenie w danym dniu i na pewno przyjmie z radością też nieoczekiwanego klienta:)

12

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

pewnie salonow jest mnostwo

13

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Dziewczyny, a korzystałyście może już z portalu Zamów Wizytę? Fajna sprawa. Niedawno to odkryłam właśnie... Generalnie chodzi o to, że można sobie zarezerwować wizytę, czy to u kosmetyczki, czy u fryzjera, czy też w innym "salonie urodowym", a do tego skorzystać ze zniżek i promocji. Można porównać sobie ofertę różnych salonów w danym mieście, a nawet zobaczyć ich wnętrza, bo oprócz opisów, w serwisie zamieszczone zostały zdjęcia.

Tutaj możecie szukać konkretnie fryzjerów w Poznaniu właśnie:

14

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Patrzcie na to co te salony mają na wyposażeniu, zobaczcie to -
Nie ma co ukrywać, że jednak jakość wyposażenia sugeruje czego można się spodziewać po kosmetykach i nie tylko.

15

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Ja zwykle chodzę tutaj: bo dziewczyny zawsze robią mi idealny miodowy blond, taki, jaki sobie kiedyś wymarzyłam smile

16

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

A to jest taki fryzjer w Poznaniu czy on w Poznaniu nie jest ? Bo jak nie w Poznaniu to ja mogę temu użytkownikowi podziękować. Ja szukam jakiegoś salonu dla mojego faceta. Chciałabym aby oni go obicięli ładnie i fajnie na irokeza wink może ktoś coś polecić?

17

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

I jeszcze lista urządzeń fryzjerskich -
Prawda jest taka, że fryzjer wymaga jakości, która powinna dotyczyć dosłownie każdego elementu...

18

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Nie no, jeśli chodzi o Poznań to tylko i wyłącznie  . To jest salon z nowoczesnym podejściem, a nie jakimś przedpotopowym myśleniem. Uwierzcie mi, że łatwo znaleźć dobrego fryzjera nie było, ale się udało

19

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Raczej stawiałabym na salony loreal  Byłam w wielu salonach, ale tylko do tych wracam. Przekonali mnie do siebie.

Ostatnio edytowany przez Hahal (2016-08-08 23:19:01)

20

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Ja właśnie szukam salonu w którym fryzjr przedłuży mi włosy metodą GL Apps -Znacie taki salon? Zależy mi włąśnie na tej metodzie bo włosy są naturalne, metoda nie niszczy włosów i jest na nią gwarancją. Poza tym cena mi odpowiada oraz to że włosy można później ponownie załozyc.

21

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Tutaj raz jeszcze -
To wszystko niestety sporo kosztuje. Ale czy wszystko jest potrzebne? Jeśli salon ma realizować pełen zakres usług, to chyba zdecydowanie tak...

22

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Pierwsze slysze o fryzjerze, ktory ma dostepna sale zabaw dla dzieci. Dla mnie takie rzeczy nie sa istotne- mam dwojke dzieci, ale fryzjer to ma przede wszystkim dobrze scinac wlosy czy wykonywac zabiegi smile w Poznaniu chodze do Hair Atelier&Spa, Piotr Sierpiński
- ostatnio pokochalam keratynowe prostowanie, ktore wlasnie mi tam wykonano. Pelen profesjonalizm, keratyna wysokiej jakosci i cudowny efekt. Wizyta w takim salonie fryzjerskim to czysty relaks smile

Ostatnio edytowany przez kajabernacka (2017-12-22 18:56:07)

23

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

> annka napisał/a:

> A słyszeliście o Urodamemo.pl gdzie możecie zapisywać się do salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych przez Internet?
takie zapisy są też w JLD i w Poznaniu również jest salon. Byłam raz w tej sieci i ogólnie w porządku, ceny może nie najniższe, ale z koloryzacji byłam zadowolona. Chyba takiej poczekalni dla dzieci o jakiej piszecie to nie widziałam nigdzie więc ciekawa sprawa, myślę że sporo mam się zdecyduje wybrać fryzjera gdzie mogą spokojnie dziecko zostawić n czas zabiegu i się nie martwić.

24

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

> nikusia13 napisał/a:

> Ja właśnie szukam salonu w którym fryzjr przedłuży mi włosy metodą GL Apps -Znacie taki salon? Zależy mi włąśnie na tej metodzie bo włosy są naturalne, metoda nie niszczy włosów i jest na nią gwarancją. Poza tym cena mi odpowiada oraz to że włosy można później ponownie załozyc.

pierwszy raz słyszę o takiej metodzie. Na czym to polega bo sama jestem ciekawa?

25

Odp: Salon fryzjerski w Poznaniu - gdzie?

Ja bym się w tym temacie doradził znajomych. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie smile