1

Temat: Zapach faceta

Ostatnio odkryłam, że mój chłopak używa jakiegoś taniego psikacza.. Na nim pachnie znośnie, ale jak powąchałam tego w butelce - aż mnie odrzuciło... powinnam mu powiedzieć, że nie podoba mi się ten zapach?

2

Odp: Zapach faceta

Myślę,że tak wink
Znajdź odpowiednią okazję i powiedz mu to  albo zrób mu mały prezent i kup mu coś innego ;)Pozdrawiam i zapraszam do  mnie
[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

3

Odp: Zapach faceta

Tobie się nie podoba, ale jemu tak, więc niech się tym pryska, a jak tylko śmierdzi od w butelce, ale na nim jako tako, więc odpuść sobie to.

4

Odp: Zapach faceta

Mój mężczyzna pachnie zapachem Jaguar Excellence smile Jest bardzo uwodzicielski i zmysłowy, uwielbiam go! smile Także dziewczyny jak chcecie wskrzesić dawny ogień i namiętność to zamówcie im ten zapach na urodziny tongue tu jest w miarę przystępnej cenie

5

Odp: Zapach faceta

Bardzo fajne zapachy ma Playboy smile Wybór jest duży, a i cena nie jest wysoka. Na pewno można znaleźć coś fajnego. Ja akurat polecam wersję New York, ale wiadomo - każdy ma swój gust smile

6

Odp: Zapach faceta

Dla mnie nie są jakoś zachwycające, wolę z Avonu

7

Odp: Zapach faceta

Świetne perfumy dla mężczyzny jakie znalazłam to Malizia Uomo Vetyver! Tutaj znajdziecie w przystepnej cenie:
saluti.pl/pl/p/Woda-toaletowa-Malizia-Uomo-Vetyver
Warto smile

8

Odp: Zapach faceta

Ja ogólnie uwielbiam męskie perfumy:) musze podsunąć teraz swojemu mężczyźnie wodę toaletową Jaguar Excellence. markettta podsunęła mi ten pomysł:) Piękny zapach

9

Odp: Zapach faceta

Uwielbiam męskie Armani - Aqua di gio

10

Odp: Zapach faceta

Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu męskie wersje Bruno Banani smile

11

Odp: Zapach faceta

Mexx jest lepszy;)

12

Odp: Zapach faceta

Dlaczego od razu tak wytykać? Nie lepiej kupić mu coś odpowiedniejszego i powiedzieć, że perfumy, które mu kupiłaś tak Ci się spodobały, że chciałabyś, żeby on nimi pachniał? smile

13

Odp: Zapach faceta

Często te zapachy męskie, które podobają się kobietom są wg facetów za mało męskie, więc może być trudno go przekonać...

14

Odp: Zapach faceta

Ja nie lubię takich ciężkich męskich perfum, ale lekkie i świeże sama mogę używać

15

Odp: Zapach faceta

Ja osobiście bardzo lubię jak facet ma delikatne i świeże perfumy smile najczęściej jest to delikatna cytrynka ( zawsze właśnie takie zakupuje mojej drugiej połówce)

16

Odp: Zapach faceta

Ja ostatnio kupiłam mężowi Playboy Super (niebieski) i mi bardzo się podoba:)

17

Odp: Zapach faceta

Ja ostatnio kupiłam mężowi Playboy Super (niebieski) smile Mi bardzo się podoba

18

Odp: Zapach faceta

Uwielbiam, kiedy facet ładnie pachnie big_smile

19

Odp: Zapach faceta

ja kupuje zazwyczaj perfumy takie w rozwoczerwonej butelce z narysowanym żółwikiem chyba la rosa nie pamiętam firmy ale sa prześliczne jak sla panow przynajmniej według mojego uznania

20

Odp: Zapach faceta

Nike ma też fajne zapachy dla mężczyzn

21

Odp: Zapach faceta

Mexx jest ładny...

22

Odp: Zapach faceta

Dla mnie jest bardzo ważne jak facet pachnie. Dla mnie od zawsze jeśli facet ładnie pachnie to jest od razu bardziej męski. Uważam, że każdy powinien dbać o siebie i takie zapachy kupować w tych granicach cenowych od 50 zł do 200 zł, żeby zapach się na dłużej utrzymał.

23

Odp: Zapach faceta

Mój facet używa tego, co podoba się mi, bo zawsze wychodzi z założenia, że robi to w większym stopniu dla mnie, niż dla siebie smile a że w tej kwestii jesteśmy zgodni, to nie protestuję smile zazwyczaj używa str8, Bruno Banani (czarne) i niebieskiego Playboya smile

Jeśli chodzi o Twój problem, ja na Twoim miejscu kupiłabym perfumy, które podobają się Tobie i zrobiła swojej połówce taki mały prezent smile


Zbaczając trochę z tematu, zapraszam Was na mojego bloga - [url=http://turystyczniezmaja.bloog.pl/]http://turystyczniezmaja.bloog.pl/[/url]. Nienależy on do zbyt profesjonalnych, ale posiada ciekawe treści.

Ostatnio edytowany przez Basiaaa (2015-06-19 16:15:51)

24

Odp: Zapach faceta

Na pewno najtańsze kosmetyki są tandetne. Ich zapach jest dziwny, odrzucający. Dlatego warto zainwestować w dezodorant, lub perfumy chociaż ze średniej cenowo półki smile

25

Odp: Zapach faceta

Tak tanie to tandeta i nawet nie wiadomo czy utrzymają się na kimś po prostu chociaż parę godzin bo wtedy od razu może być zdecydowanie źle no i wiadomo sprawa, że zapach szybko się ulotni. Zdecydowanie no nie wiem po prostu facet, który ładnie pachnie jest dla mnie bardzo męski i ja lubię jak mój używa hugo bossa


Podobają Ci się stare auta? Uważasz, że przyciągają kobiety jak magnes? Zobacz na . Skorzystaj ze wskazówek.

Ostatnio edytowany przez martynkaw (2015-06-29 22:31:13)