26

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja ubieram się jak gothka

Ostatnio edytowany przez patrzecmozna (2013-04-08 14:37:34)

27

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=madzia_b15]Wygodnie ale kobieco.Dopasowane tuniki ostatnio mam fazę na sukienki.Do tedo skórzana kurtka,najlepiej balerinki i jest ok.[/quote]

A ja jakoś nie przepadam za skórzanymi kurtkami. Dostałam kiedyś dwie. Niby były ładne i przyzwoicie w nich wyglądałam, ale oddałam kuzynce, bo jakoś nie umiałam się do nich przekonać.

28

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Lubię połączenie swobody i zwiewności. Nie przepadam za przesadną elegancją, ale nie lubię też strojów sportowych. Ważne jest dla mnie, żeby wyglądać schludnie i estetycznie.

29

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio chodzę na  sportowo...

30

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Styl "biznesowy" oczywiście w pracy - ale po lubię luźne, zwiewne sukienki

31

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zależnie od okazji, czasem elegancko, czasem na luzie

32

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

chciałam poczytać co piszecie Dziewczyny, bo mi bardzo trudno określić swój styl... chyba właściwie jego brak sad bo jeansy i t-shirt na co dzień to chyba nie styl..?

33

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja bym to nazwała : luźny styl smile

34

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

casual style wink ja również noszę jeansy, a do tego troszkę bardziej elegancka góra i jest dobrze.

35

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

"Casual" brzmi super nowocześnie... ja raczej jeansy, ale kiecki w sumie latem też chętnie zakładam

36

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zależy od okazji i na stroju - mam dni, kiedy wskakuję w sukienkę i obcasy czy koturny, a następnego dnia mam zły nastrój i zakładam szaro-bure ciuchy, żeby nikt nie zwracał na mnie uwagi i żebym jakoś przetrwała dzień tongue

37

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Dzisiaj mam ciepły styl: golf, kurtka, ciepłe spodnie ...:)

38

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=kamilo]casual style wink ja również noszę jeansy, a do tego troszkę bardziej elegancka góra i jest dobrze.[/quote]

fakt, czasem na moich metkach znajduję to określenie..

39

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Dzisiaj włożyłam akurat co miałam pod ręką bo i tak zaspałam i nie było czasu na wybieranie...

40

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

a pod ręką.. zawsze dżinsy wink

41

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja bym chciała w letnim, ale cóż, jak pogoda jesienna ciągle

42

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

sukienki mi się marzą..
to już miej casual, a bardziej kobieco..

43

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Uwielbiam styl sportowy:) Dlatego w mojej szafie jest pełno bluz, T-shirtów, dresów smile Moim najukochańszym ciuszkiem jest ta bluza: superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=61&product_id=156
Dostałam ją na urodziny od chłopaka -strzał w dziesiątkę!:)

44

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

sportowy to nie zawsze znaczy nie kobiecy. ja także lubię styl sportowy, jednak szukam perełek, które będą także pasowały do bucików na obcasie, stąd tez przykład koszulki jaką ostatnio kupiłam

45

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Najbardziej lubię casualową elegancję, choć uwielbiam czasami założyć dżinsy, trampki i bluzę i niczym się nie przejmować. Do pracy tak jednak nie chodzę wink

46

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Lubię czuć się swobodnie, ale i dobrze wyglądać. Nie zawsze da się to jednak połączyć. Noszę sukienki i spodnie - tu nic mnie nie ogranicza. Bardzo podobają mi się buty na wysokim obcasie, ale u innych kobiet smile. Sama nie umiem w nich chodzić i mam wrażenie, że wyglądam pokracznie. Nie zgadzam się, że to jak się wygląda i jakie kolory się nosi nie wpływa na nasz nastrój. Jeśli ubiorę się ponuro to tak też się czuję sad. Jeśli założę chociaż jedną kolorową rzecz na siebie to od razu jakoś mi raźniej.

47

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Raczej eleganckim -  ale z pazurem :-) Kurtka skórzana (koniecznie czarna), koszula (biała lub czarna), jeansy (ciemny granat), cieliste szpiki i duża, rzucająca się w oczy bransoletka ([url]http://newcraft.eu/g59-bransoletka-kamien-onyks-55mm-1szt.html[/url]) i koniecznie pomalowane paznokcie.

48

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Całkiem ciekawie musi się ten "pazur" prezentować:)
U mnie ostatnio do kolekcji pod kątem wiosny przybyła ołówkowa sukieneczka z polskiej odzieży amstyl ( [url]http://amstyl.pl/[/url]):
[img]//amstyl.pl/environment/cache/images/220_150_productGfx_f2ccd6b507676bdeeb9cc73ae959ae33.jpg[/img]

Skromnie, a ładnie:)

49

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja się ubieram w moim stylu smile lubię t-shirty over size, legginsy, bluzy, zwiewne sukienki, kolory ziemi..

50

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

U mnie to jest różnie. Do pracy bardziej stonowanie, ale już w życiu prywatnym "wyżywam" się kolorami big_smile