1

Temat: Pościel dla chłopca

Podobają się wam pościele dla dzieci (no, chyba nawet dla takich początkujących "starszych" dzieci), z motywami z gry itp?
Ja w to nigdy nie grałam, ale nasze młode lat 10 to i owszem no i ostatnio trochę marudzi o takiej pościeli, choć ja tam do końca przekonana nie jestem.

A wy?
Macie u siebie coś w tym guście?

2

Odp: Pościel dla chłopca

Mój syn jak był mniejszy bardzo lubił pościele ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek czy gier, teraz ma pościel swojego ulubionego klubu piłkarskiego. Moim zdaniem takie pościele są dużo fajniejsze niż w kwiatki czy kratki big_smile
A co do gry Angry Birds to jest bardzo fajna gra, bez przemocy, taka zręcznościowa, bardzo wciągająca, sama w to grałam big_smile Mój syn ma z tej gry cały komplet do szkoły, długopisy, gumki, linijkę, ołówki smile

3

Odp: Pościel dla chłopca

Jak będzie miał trochę więcej lat to pewnie zmieni na pościel z ładną blondynką:) Wszystko się zmienia z wiekiem, gust też...

4

Odp: Pościel dla chłopca

Ja tam wolałabym zakupić zwykłe księżniczki lub Transformersy, niż Angry Birds. Moda na tę grę powoli zaczyna mijać, a za niedługo pojawi się inny hit na komórkę.

5

Odp: Pościel dla chłopca

Generalnie warto sugerować się zainteresowaniami dziecka. Jeśli lubi AB, niech ma smile

6

Odp: Pościel dla chłopca

Jeśli taka podoba się dziecku, to czemu nie?

7

Odp: Pościel dla chłopca

oo tak , popieram piękne mebleki smile)

8

Odp: Pościel dla chłopca

Duży wybór pościeli, a w ten weekend darmową dostawę ma sklep e-posciele:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-e-posciele-pl[/url]

Tutaj cała akcja: Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

9

Odp: Pościel dla chłopca

U mnie na razie króluje pościel z Frozen smile

10

Odp: Pościel dla chłopca

Ekhem... ja do niedawna miałam pościel Bratz Rock Angelz tongue Co poradzę, że była tak solidna i nie do zdarcia przez wiele lat, że przyszło mi przekroczyć w niej trzydziestkę. Z Niemiec przywieziona, z grubej i mocnej bawełny.

11

Odp: Pościel dla chłopca

Niemieckie + solidne;)To dlatego m.in. niemiecka chemia domowa cieszy się takim uznaniem, nie to co nasze proszki, w których więcej jest soli sodowej niż środka naprawdę piorącego...

12

Odp: Pościel dla chłopca

Dla fana piłki nożnej może być pościel z nadrukiem Barcy albo np. Bayernu:)

13

Odp: Pościel dla chłopca

Fajną pościel widziałam ostatnio w sklepie - z motywem kosmosu