151

Odp: Co zrobić na kolację?

W ramach odchudzania zjem tylko jabłko:)

152

Odp: Co zrobić na kolację?

Jajecznicę ze szczypiorkiem:)

153

Odp: Co zrobić na kolację?

Mam ochotę na makrelę, więc pewnie zjem z jakimś makaronem pełnoziarnistym i warzywami smile

154

Odp: Co zrobić na kolację?

Wieczorem nie odważyłabym się zjeść ryby, zeby potem nie mieć "chuchu" w łóżku:)

155

Odp: Co zrobić na kolację?

Wszystko zależy od organizmu. Ja tak na ryby nie reaguję wink

A dzisiaj na kolacyjkę była kromka razowca z twarożkiem oraz tarte warzywka smile

156

Odp: Co zrobić na kolację?

Sałatka: cebula + groszek + 2 jajka, wszystko pokroić i dodac łyżke jogurtu albo majonezu - pychota!

157

Odp: Co zrobić na kolację?

Polecam szybką sałatkę: tzw. mix sałat, pomidorki koktajlowe, ogórek, papryka i vinegret - szybko, pysznie i zdrowo. Świetnie pasuje do tej sałatki też ser z niebieską pleśnią

158

Odp: Co zrobić na kolację?

naleśniki z serem:)

159

Odp: Co zrobić na kolację?

U mnie będzie makaron z twarogiem i szpinakiem smile

160

Odp: Co zrobić na kolację?

Dziś u mnie pieczona ciabatta z masłem czosnkowym, camembertem i szynką parmeńską

161

Odp: Co zrobić na kolację?

U mnie dziś ratatuj: makaron, z podsmażonym mięsem mielonym, papryką (żółtą i czerwoną), cukinią i pomidorem zalewam sosem pomidorowym z dodatkiem tabasco, układam wszystko w szklanym naczyniu warstwami, posypuję serem i zapiekam.

W wersji dla zapracowanych: wszystko podsmażam i wkładam do naczynia, wrzucam do lodówki, a po powrocie z pracy następnego dnia wrzucam naczynie do piekarnika i zapiekam. Aaaa... tylko uważajcie, w jakich naczyniach to robicie, bo nie każde zniosą szok termiczny. Ja używam Termisil i żadne i pękło. wink

A najbardziej uwielbiam smak zapieczonej papryki i mięsa... i widok pięknych warstw! smile

162

Odp: Co zrobić na kolację?

Grube paluszki z makiem które wczoraj sama piekłam:)

163

Odp: Co zrobić na kolację?

Sałatkę owocową z cytrusami, witaminki są teraz bardzo potrzebne...

164

Odp: Co zrobić na kolację?

O to bardzo dobry pomysł - taka sałatka z pomarańczą, niedocenianym grejpfrutem może jeszcze z mango?

165

Odp: Co zrobić na kolację?

owocową sałątkę jadłam wczoraj:) z jogurtem naturalnym - delicje!

166

Odp: Co zrobić na kolację?

Ja do jogurtu dodaję miodu, bo sam w sobie jest trochę kwaśnawy wink

167

Odp: Co zrobić na kolację?

Naleśniki z  prażonymi jabłkami i cynamonem...

168

Odp: Co zrobić na kolację?

Jajecznicę ze szczypiorkiem

169

Odp: Co zrobić na kolację?

O, jajecznica ze szczypiorkiem to bardzo dobry pomysł wink plus może jeszcze kabanoski

170

Odp: Co zrobić na kolację?

Moim ostatnim odkryciem są tosty z ciemnego pieczywa z awokado i suszonym pomidorem, więc gorąco Ci polecam, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego. smile
Składniki: 2 tosty z ciemnego pieczywa, awokado, suszone pomidory, kiełki (ja kupiłam kiełki lucerny).

Przygotowanie:
- ciemne pieczywo opiecz w tosterze lub upiecz w piekarniku (ja piekarnika nie mam, więc po prostu podgrzałam na patelni bez tłuszczu).
- awokado przekrój na pół ostrym nożem, obróć wokół pestki i rozdziel na dwie połówki, potem obierz ze skórki i pokrój na plasterki,
- ułóż na toście, posól i popieprz do smaku, udekoruj suszonymi pomidorami (proponuję pokroić na kawałki, łatwiej się je) i kiełkami
Naprawdę pycha! smile

171

Odp: Co zrobić na kolację?

W kwestii tostów to ja polecam przepis stąd: gruszkazfartuszka.pl/tosty-ala-pizza

Tosty a'la pizza - pyszny sposób na kolację

172

Odp: Co zrobić na kolację?

Zupkę mleczną, bo dawno nie jadłam

173

Odp: Co zrobić na kolację?

Budyń śmietankowy, już zakupiłam potrzebne produkty:)

174

Odp: Co zrobić na kolację?

Koktajl bananowo-truskawkowy smile

175

Odp: Co zrobić na kolację?

Sałatkę z grzankami i opiekanym kurczakiem