1

Temat: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Z ciekawości zagaję temat - jestem po lekturze książki "Ta druga" Karoliny Wilczyńskiej i przyznam, że bardzo mi się podobała (relacje synowa-teściowa w wielkim skrócie...).
Wiecie, czasem w książce jest takie "coś", co się czuje i do czego chce się wracać.

No ale też powiem, że książka wpadła mi w rękę przez przypadek i nie kupiłam jej sama, dopiero teraz rozglądam sie na fali za czymś kolejnym, a już pare jej pozycji jest i "się czyta", ale dla mnie postać w ogóle kompletnie nieznana.

Chciałam spytac, czy coś jej czytacie, jak wam się podoba, czy planujecie, co myślicie,  itd itd.

2

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Nie mogłam się oprzeć i kupiłam sobie "Performens" w/w autorki:)
Super.
A tu cisza nadal - czytaliście, nie czytaliście?

3

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Ja szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej autorce.
Możesz przybliżyć, jaki gatunek prezentuje?

4

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Ja niestety nie czytałam, ale czytam wiele innych ciekawszych książek. Np. reportaże, dużo ciekawsze niż taka obyczajówka o niczym

5

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Też nie słyszałam o tej autorce.

6

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Fajna,  młodzik ale ciekawie pisze:)

7

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Przeczytałam jedną na razie - "Życie na zamówienie czyli espresso z cukrem" - fajnie napisana, ale z tej półki wolę Agnieszkę Krawczyk, ona zawsze umie grać emocjami tak jak lubię:)

8

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Dla mnie takie książki to strata czasu, coś jak seriale tylko pisane...

9

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Ja też tak uważam, nie rozumiem jak można czytać ciągle o tych samych kobietach, pracujących w biedrze lub korpo, uwikłanych rodzinnie mniej lub bardziej, którym nagle wali się świat lub pojawia się królewicz na białym koniu:) Nudne to i tyle.

10

Odp: Książki Wilczyńskiej - czytacie?

Przeczytałam kiedyś jedną książkę i nie zachwyciła mnie - więc już nie szukam innych tej autorki.