1

Temat: Sylwestrowe inspiracje

Cześć dziewczyny,
już niedługo sylwester ! Macie już plany ? Idziecie na bal, czy na jakąś domówkę ?
Ja zaczynam już poszukiwania inspiracji na ubranie i makijaż smile
Na tej stronce znalazłam fajne propozycje

glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/sukienki

2

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Ja tradycyjnie -mała czarna.

3

Odp: Sylwestrowe inspiracje

U mnie w tym roku domowy Sylwester bez imprezy, więc pewnie najodpowiedniejszym ubiorem okaże się piżama...

4

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Mała czarna sprawdza się niemal do każdej stylizacji i okazji:)
Ale sylwek w piżamie? Hm, w sumie na domówce z ukochanym to czemu nie:)

5

Odp: Sylwestrowe inspiracje

[quote=Autisticart]Mała czarna sprawdza się niemal do każdej stylizacji i okazji:)
Ale sylwek w piżamie? Hm, w sumie na domówce z ukochanym to czemu nie:)[/quote]

U mnie nie będzie nikogo poza rodzicami i siostrą, więc nawet domówką bym tego nie nazwała smile Po prostu poczeka się do 24:00, wypije lampkę szampana i pójdzie spać...

6

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Domówka, ale mamy przykaz, żeby się ubrać jak na bal - uroczyście :-) Mój wybór to klasyczna sukienka "ołówek" - kolor miodowy, szpilki z weluru (brązowe z obcasem z wężowej skórki), duża turkusowa bransoletka  , mocno podkreślone oczy (albo złoty brokat albo turkusowy - sprawdzę).

Ostatnio edytowany przez GabiR (2014-01-14 15:20:55)

7

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Sukienka w kolorze bordo i srebrna biżuteria, ale delikatna, nie lubię ciężkich ozdób

8

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Jeśli chodzi o wystrzałowe sukienki na sylwestra (ale nie tylko) to można rzucić okiem tutaj . Spory wybór i jak widać królują intensywne kolory, brokaty i cekiny oraz koronki. Mocny sylwestrowy makijaż podkreśli każdą stylizację.

9

Odp: Sylwestrowe inspiracje

A ja wolę klasykę, nawet w Sylwestra, żadnych krzykliwych kreacji nie zakładam...

10

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Każdy wieczorowy makijaż i uczesanie nada się na sylwestra, nie ma co być niewolnicą mody danego roku...

11

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Kupiłam sobie super bluzkę brokatowa z chokerem na imprezę sylwestrowa☺

12

Odp: Sylwestrowe inspiracje

A ja jeszcze nie kupiłam sobie sukienki. Mam zamiar się wybrać na jakieś zakupy. W grę w chodzi raczej czarna sukienka, ale najlepiej jakaś trapezowa.  Też najlepiej jakby była brokatowa. Ciekawe co z tego wyjdzie. Ja też muszę sobie dopasować sobie sukienkę do mojej figury, a mam figurę gruszki hmm

13

Odp: Sylwestrowe inspiracje

Mam fajną koronkową małą czarną, w sam raz na dużą imprezę:)