1

Temat: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Witam. od niedawna śledzę co dzieje się nowego w naszym sejmie, jakie są uchwalane ustawy i bardzo ciekawy jest temat wieku, w którym dzieci mają zacząć naukę. Moim zdaniem nowelizacja wieku z 6 na 5 lat jest dość ryzykowna, bo dzieci różnie się rozwijają, mają różny profil psychiczny itp. A co wy o tym sądzicie? Czy śledzicie na bieżąco nasze ustawodawstwo?

2

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Mniebardziej interesują ustawy dla dorosłych, np. kwestia wieku emerytalnego...

3

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Dzieci nie powinny iść do szkoły tak wcześnie! Odbiera im się dzieciństwo!

4

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Mnie interesują ustawy, które chrobnią przyrodę, środowisko naturalne. Kiedy wreszcie zabroni się palenia w tzw. kopciuchach? I aut na olej  napędowy...?

5

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Obrady sejmowe są tak nudne, że zasypiam...

6

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Większość ustaw i tak nie ma się nijak do naszego codziennego życia, więc tylko czasem coś słyszę w wiadomościach o nich. Nie interesuję się polityką aż tak bardzo.

Ostatnio edytowany przez litwaa (2013-12-23 19:00:28)

7

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Ustawa antyaborcyjna, tp od lat sprawa niezałatwiona, a powinni wreszcie wziąć się za nią ludzie niezwiązani z kościołem...

8

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Ja tylko obserwuję ustawy o kolejnych podatkach, ile jeszcze muszę zapłacić państwu z własnej kieszeni żeby funkcjonowało tak samo chaotycznie jak do tej pory...

9

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

ja czekam na kolejne ustawy pomagające nam przejść przez drożyznę...

10

Odp: Ciekawe ustawy, nowelizacje

Tyle, że one powodują przyrost pieniądza na rynku (np. wejdzie 800+ i zaraz zobaczycie jak podskoczą ceny od nowego roku) i napędzają inflację... Rząd nie zna się kompletnie na ekonomii!