176

Odp: balsamy do ciała

[quote=Krecik]Ja bardzo lubię balsam do ciała Melisa naszej polskiej Urody smile W składzie ma wyciąg z zielonej herbaty, melisy, olej makadamia smile Jest niedrogi a naprawdę super nawilża, wygładza skórę i ma ładny zapach smile .[/quote]

Nie spotkałam się nigdzie z tym balsamem. Gdzie go kupujesz? Bardzo lubię tonik z tej serii, więc pewnie balsam też by mi przypasował smile

177

Odp: balsamy do ciała

AA - jak najbardziej, ale dla mnie jeszcze bardzo dobrym balsamem jest Kojący balsam flos - leku. Generalnie ta firma ma naprawdę przyjemne, doprecyzowane kosmetyki - dziwne, że nie została tutaj przedstawiona tongue

178

Odp: balsamy do ciała

Ja używałam tylko ich żelu pod prysznic, rzeczywiście dobry, ale lubie zmiany to następnym razem kupiłam innej firmy

179

Odp: balsamy do ciała

Soraya ma świetną linię tych nowych balsamów, warto spróbować zwłaszcza czekoladowego....

180

Odp: balsamy do ciała

[quote=Iwona-bloguje][quote=Krecik]Ja bardzo lubię balsam do ciała Melisa naszej polskiej Urody smile W składzie ma wyciąg z zielonej herbaty, melisy, olej makadamia smile Jest niedrogi a naprawdę super nawilża, wygładza skórę i ma ładny zapach smile .[/quote]

Nie spotkałam się nigdzie z tym balsamem. Gdzie go kupujesz? Bardzo lubię tonik z tej serii, więc pewnie balsam też by mi przypasował smile[/quote]

Iwona jeśli dobrze pamiętam to kupiłam go w drogerii Natura smile
A ja mam mleczko kosmetyczne smile też bardzo je lubię i polecam smile

181

Odp: balsamy do ciała

[quote=Krecik]
Iwona jeśli dobrze pamiętam to kupiłam go w drogerii Natura smile
A ja mam mleczko kosmetyczne smile też bardzo je lubię i polecam smile[/quote]

Dzięki smile Rozejrzę się za nim smile

182

Odp: balsamy do ciała

ja zawsze wybieram dove, jakikolwiek, ostatnio jakiś sensitive czy cos tam

183

Odp: balsamy do ciała

Ja stosuje tylko masła do ciała, bo balsamy są coraz bardziej "wodniste", w konsystencji prawie jak mleczka

184

Odp: balsamy do ciała

Ja ostatnio przerzuciłam się na naturalne kosmetyki. Bardzo mi się podoba konsystencja i zapach balsamu pure fiji. Nie jest wodnisty, jak pozostałe i bardzo szybko się wchłania, pozostawiając gładką skórę wink

185

Odp: balsamy do ciała

Obecnie stosuję balsam Alverde, ale jakoś mi nie odpowiada... Jak go wykończę to zacznę stosować masło Perfecty, które dostałam od chłopaka na Mikołajki smile

186

Odp: balsamy do ciała

A ja lubię mleczka, bo dla mnie niezbyt przyjemny jest tłusty i ciężki maślany film na skórze. Stosuję mleczka do ciała soraya świat natury - z olejem z róży, z olejem arganowym i z olejem z amarantusa. Mam trzy wersje zapachowe, bo nie mogłam się zdecydować na jedną z nich tongue Wszystkie są takie aromatyczne i delikatnie kwiatowe... smile

187

Odp: balsamy do ciała

Z olejem z róży uwielbiam smile

188

Odp: balsamy do ciała

U nas ostatnio furorę domową robi balsam w tubie z serii ARGAN body care (to jest marki CECE), z olejkiem arganowym - normalnie na suchą skórę to jest rewelacja: pięknie wygładza, nawilża no i tak fajnie pachnie - jakby to nie była ręką to by się schrupało:)

189

Odp: balsamy do ciała

Moje nowe odkrrycie to krem do ciała antycellulitowy: Dermika Passione Body. Pierwszy raz spotkałam kosmetyk, który dobrze nawilża i przy okazji ujędrnia i widocznie zmniejsza pomarańczową skórkę. Krem ma piękne opakowanie - elegancką duża tubkę i bardzo przyjemny, świeży zapach.

190

Odp: balsamy do ciała

Ostatnio polubiłam się z olejkiem do masażu Oriflame z jakieś limitowanej edycji. Nawilża lepiej niż niejeden balsam smile

191

Odp: balsamy do ciała

zachęcam do wypróbowania balsamu z zielonym jabłkiem, pięknie pachnie, nawilża i jest bardzo wydajny.  cosnet.pl

192

Odp: balsamy do ciała

Od lat jestem wierna mleczkom Garniera,ponieważ nie podrażniają mojej wrażliwej skóry,jednak bardzo często próbuję też innych.Ostatnio odkryłam przez przypadek nieznane mi do tej pory kosmetyki firmy Galanea i powiem szczerze,że jestem mile zaskoczona,zwłacza masłem do ciała z soczystą brzoskwinią i hawajską wanilią.Ma bardzo fajną szybko wchłaniającą się konsystencję i cudowny zapach,który długo się utrzymuje na skórze i wprawia w dobry nastrój.Na prawdę polecam.

193

Odp: balsamy do ciała

A miałyście kiedyś balsam z mixy? Kupiłam go niedawno i póki co jestem z niego bardzo zadowolona.

194

Odp: balsamy do ciała

Ja miałam smile na ogół z Mixa mają fajne kosmetyki.  Balsam się ładnie wchłania i to dla mnie najważniejsze.

195

Odp: balsamy do ciała

AA - jak najbardziej, ale dla mnie jeszcze bardzo dobrym balsamem jest Kojący balsam flos - leku. Generalnie ta firma ma naprawdę przyjemne, doprecyzowane kosmetyki - dziwne, że nie została tutaj przedstawiona :

196

Odp: balsamy do ciała

Ja z flos-leku mam wazelinę do ust, krem pod oczy i krem do twarzy na zimę. Z kremu pod oczy jestem najmniej zadowolona (miał rozświetlać cienie, a średnio to robi, chociaż jeszcze nie znalazłam takiego kremu, którego efekt by mnie w pełni zadowolił). Cena przystępna, składy też mają ok.

197

Odp: balsamy do ciała

Najbardziej lubię balsamy z Dove, czy Ziaji. Co do balsamu z Melisy - próbowałam, ale zapach mnie odpycha i dodatkowo sam balsam nie wchłania się zbyt dobrze, czuję taką klejącą się warstwę na skórze.

198

Odp: balsamy do ciała

Ostatnio przypadły mi do gustu balsamy Eveline Cosmetics z serii Spa! Professional. Obecnie jednak mam w użyciu kakaowe masło do ciała Isany.

199

Odp: balsamy do ciała

[quote=Iwona-bloguje]Ostatnio polubiłam się z olejkiem do masażu Oriflame z jakieś limitowanej edycji. Nawilża lepiej niż niejeden balsam smile[/quote]
Który to? Widziałam tylko gdzieś w sieci Swedish Spa. Napisz coś więcej plisss

200

Odp: balsamy do ciała

[quote=niechcemisie][quote=Iwona-bloguje]Ostatnio polubiłam się z olejkiem do masażu Oriflame z jakieś limitowanej edycji. Nawilża lepiej niż niejeden balsam smile[/quote]
Który to? Widziałam tylko gdzieś w sieci Swedish Spa. Napisz coś więcej plisss[/quote]

Ten post jest sprzed dwóch lat, a że to "edycja limitowana" to oczywiste, że już dawno niedostępny wink