1

Temat: Prezent mikołajkowy

Szukam prezentu mikołajkowego dla starszej siostry.
Co myślicie o zestawie kosmetyków eko?

2

Odp: Prezent mikołajkowy

A jak bardzo kochasz siostrę? Nie no, żartuję, ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy?

3

Odp: Prezent mikołajkowy

Ja mojemu mężowi na mikołaja zamówiłam książkę z wspólnym zdjęciami , mają tam poradnik jak i program do robienia, więc nie zajęło mi to wiele czasu, a efekt niesamowity smile mam nadzieje że mu się też spodoba.

4

Odp: Prezent mikołajkowy

męzowi?
kobiecie takim prezent pewnie by się na bank spodobał, ale facetowi? Ojć coś nie jestem przekonana:)

5

Odp: Prezent mikołajkowy

[quote=Autisticart]męzowi?
kobiecie takim prezent pewnie by się na bank spodobał, ale facetowi? Ojć coś nie jestem przekonana:)[/quote]

Niby dlaczego nie? Wszystko zależy od typu faceta. Jestem przekonana, że mojemu chłopakowi taki prezent bardzo przypadłby do gustu. Natomiast mam też koleżankę, która taki rodzaj prezentów uważa za "dziecinny" wink

6

Odp: Prezent mikołajkowy

A czym się siostra interesuje, bo to też bardzo ważne(o ile nie najważniejsze)?

7

Odp: Prezent mikołajkowy

Świetne są prezenty z humorem smile ja zamówiłam ostatnio dla brata - wielbiciela niemieckiej piłki był zadowolony !

8

Odp: Prezent mikołajkowy

Jak mam coś radzić to dla kobiety biżuteria jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Kwestia tylko tego, żeby wybrać odpowiednią. Jak macie z tym problem to ładną znajdziecie w sklepie online jubilea. Jest w czym wybierać.

9

Odp: Prezent mikołajkowy

Wszystko jest kwestią wieku tej osoby i budżetu, ale... Efektowne i ciekawe prezenty nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużo, rozumiecie?

10

Odp: Prezent mikołajkowy

Książki można wręczać osobie w każdym wieku:)

11

Odp: Prezent mikołajkowy

ja planuję dla mojej siostry w formacie 3D wywołać fotki] jej własnego autorstwa

12

Odp: Prezent mikołajkowy

A może po prostu jakieś kolczyki? Ja znalazłam dla mojej siostry takie ładne sówki smile

13

Odp: Prezent mikołajkowy

Fajne:)
Ja kupię mamie  jakąś ładną chustę, bo lubi,siostrom po jakimś kosmetyku , a  więcej dostaną  na święta:)

14

Odp: Prezent mikołajkowy

Kupiłam mojemu chłopakowi fajną gre na Xboxa. Widziałam, jak podziwiał ją w sklepie:-) z pewnością się ucieszy z prezentu

15

Odp: Prezent mikołajkowy

Prezent mikołajkowy robię tylko przyjaciółce. W tym roku dostanie słodycze i trochę gadżetów kuchennych, bo lubi pichcić smile Z rodziną i chłopakiem dajemy sobie prezenty pod choinkę.

16

Odp: Prezent mikołajkowy

Ja siostrze kupiłam szkatułkę na biżuterię siostrze, ale widziałam dużo fajnych rzeczy co by dla rodziców pod choinkę idealnie się sprawdziło. Dlatego polecam Wam tez tam wejść, bo takich rzeczy nigdzie w sklepie u siebie nie widziałam smile

17

Odp: Prezent mikołajkowy

Każdy jest inny, a prezent ma cieszyć nie nas, tylko obdarowaną osobę, nie? wink Moja mama na przykład zażyczyła sobie od Mikołaja coś, na co bym nigdy sama nie wpadła - suszarkę elektryczną Totu smile Bo to bardzo praktyczna kobieta jest. Tak że najlepsza rada - zapytaj siostrę wprost.

18

Odp: Prezent mikołajkowy

Najbardziej sprawdzony sposób - spytać co dana osoba pragnie dostać - zgadzam się z Florką smile

19

Odp: Prezent mikołajkowy

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, pozdrawiamy - mistrzowie szeptów.

20

Odp: Prezent mikołajkowy

Niby z jednej strony dobrze zapytać co dana osoba by chciała, ale z drugiej to wielka satysfakcja jak się nie wie a trafi się z prezentem smile

21

Odp: Prezent mikołajkowy

Można  zamówić dla swojego dziecka spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do takiego rozwiązania, ale teraz wiem, że jest to super prezent!

22

Odp: Prezent mikołajkowy

Ja stawiam w tym roku na łakocie big_smile Cieszą większość osób, a Mikołajki nie są jakąś wielką okazją, żeby przez miesiąc szukać prezentu, jak na urodziny czy pod choinkę.

23

Odp: Prezent mikołajkowy

No w sumie to każdy będzie zadowolony ze słodyczy smile

24

Odp: Prezent mikołajkowy

Na mikołajki nie warto kupować jakichś wyszukanych prezentów, takie to dobre rozwiązanie na urodziny, albo pod choinkę. Dla dziecka na mikołajki proponuję słodycze i jakieś zabawki, np. klocki lego .

25

Odp: Prezent mikołajkowy

Ja właśnie wtaszczyłam do domu mikołajkowo-podchoinkowe prezenty... boję się zalogować na konto. sad