126

Odp: suche włosy

Też stosuje olejek arganowy ale musze jeszcze wypróbować jedwab do włosów ciekawa jestem ajki bedzie efekt

127

Odp: suche włosy

Jedwab daje efekt miękkości włosów, ale czy nawilża je też to jakoś nie odczułam chociaż dość długo stosowałam

128

Odp: suche włosy

Uwielbiam olej arganowy. Namiętnie używam go do włosów, cudnie nabłyszcza, nawilża i zapobiega łamaniu się końcówek. Zapach jest mocny, ciężki i specyficzny jednak dla mnie nie przeszkadza biorąc pod uwagę kwestię działania na zapach da się przymknąć oko:)

129

Odp: suche włosy

Ja chciałabym zamówić olej arganowy, ponieważ czytałam o nim naprawdę wiele pozytywnych opinii. Choć olej kokosowy jest równie dobry.

130

Odp: suche włosy

Najlepsza na zniszczone i suche włosy jest maska z Pettenon Cosmetici - pachnie kokosem i wanilią.  Włosy można bez problemu rozczesać, no i bardzo wygładza zniszczone końcówki.

131

Odp: suche włosy

Na suche włosy warto też spróbować domowych sposobów. U mnie świetnie sprawdziło się olejowanie (ale nie każdemu służy). Warto zajrzeć na stronę anwen.pl smile

132

Odp: suche włosy

Domowe sposoby najlepsze. Włosy najlepiej chłoną takie substancje. Zwłaszcza oleje.

133

Odp: suche włosy

[quote=kocham_kato]Ja chciałabym zamówić olej arganowy, ponieważ czytałam o nim naprawdę wiele pozytywnych opinii. Choć olej kokosowy jest równie dobry.[/quote]
Wiesz co, musisz przetestować na sobie.
Mi arganowy akurat tak sobie podpasował. O wiele bardziej jestem zadowolona z kokosowego własnie

134

Odp: suche włosy

dla mnie podstawowy zestaw to olej arganowy (nakładam na noc i rano zmywam) i olej z wiesiołka (łykam oeparol)

135

Odp: suche włosy

a  olejowałaś? mi pomaga olej lniany, bo po niektorych drogeryjnych odżywkach wlosy niestety mi sie puszą hmm

136

Odp: suche włosy

Ja używam od lat maseczki biowax i jestem zadowolona. Ostatnio próbowałam olejować włosy, ale to chyba nie dla mnie. Może za dużo nakładam tego oleju, ale włosy nawet po dokładnym umyciu i spłukaniu są w strąkach.

137

Odp: suche włosy

Ja próbuję różnych rzeczy. Od jakiegoś czasu, na godzinę przed myciem włosów wcieram w nie olej kokosowy. Staram sie też płukać włosy w rumianku, a ponadto stosuję szampon dla włosów suchych i łamliwych zawierający ekstrakty z owsa, kiełków pszenicy, a także skrzyp polny i ceramidy. Staram się także nie myć włosów w zbyt gorącej wodzie.

138

Odp: suche włosy

Zgadzam się co do oleju kokosowego. Poradził sobie z moimi przesuszonymi końcówkami.  smile

139

Odp: suche włosy

Osobiście mogę polecić szampon konopny. Włosy są po nim na prawdę miękkie i lśniące. Skład jest na prawdę niewielki dzięki czemu masz pewność, że nie obciążasz włosów 'całą tablicą Mendelejewa", a są w nim składniki, które działają zbawiennie na włosy.

140

Odp: suche włosy

Trzeba nie używać suszarki i prostownicy, i często olejować końcówki włosów

141

Odp: suche włosy

Ja polecam mieszac sobie maseczki do wlosow z olejkami, na suche dzialalo to u mnie b dobrze

142

Odp: suche włosy

Suche włosy nie nadają się do zapuszczania, trzeba je często podcinać.