26

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A ja wolę bardziej tradycyjne, bez udziwnień

27

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Mnie zauroczyły dodatki w naszpieknydom.pl... zwłaszcza do sypialni..

28

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Rzeczy do domu nie kupuję przez internet bo zwykle na zdjęciu wyglądają lepiej...

29

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

myślę, że niektóre akcesoria można kupić przez internet, ja na przykład korzystałam ze sklepu nierdzewka24.pl

30

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A ja kupiłam to lustro z okiennicami i jestem zachwycona, bo nadaje fajnego klimatu w sypialni smile
Swoją drogą polecam, bo teraz mają zniżki za zapianie się do newslettera na ich stronie: miahome.pl

31

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

lustro z okiennicami jest fantastyczne. Ja z kolei kupiłam kartony do przewożenia rzeczy z firmy NEOPAK

32

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

ja sobie kupiłam praktycznie cały wyposażenie do łazienki na lazienkaplus.pl
i wyszło naprawdę spoko pod względem cenowym, a wiadomo, że takie artykuły wcale nie są tanie

33

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

a ja trafiłam na fajny sklep z wyposażeniem dla restauracji i kawiarni, ale nie odmówiłam sobie zamówić  u nich sztućce gmpgastro.pl o których marze już od roku (tj. wyprowadzki i samodzielnego życia w nowym miejscu) i mam smile

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2014-03-02 00:38:36)

34

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Tzn dotąd jadłaś palcami? big_smile Współczuje....

35

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A ja sobie kupiłam śliczny dywan wełniany

36

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

gdyby nie internetowe sklepy to nawet bym nie wiedział, że tanim kosztem można wykończyć schody. Długo odkładaliśmy, bo to dośc spory wydatek. Widziałem u znajomego schody bardzo estetyczne i obłożone, o dziwo, panelami. Sekret tkwi w systemie Quickstep - panele i listwy wykończeniowe tworzą schody bardzo ładne, solidne i trwałe za niewielkie pieniądze, własnymi rekami obłożyłem betonowe, paskudne schody i są idealne, nawet nie wiem czy nie ładniejsze niż drewniane smile

37

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

ja kupuję już tylko w Internecie a szczególnie jeśli chodzi o modę czy urodę.  Po prostu jest to coś nie standardowego i moim zdaniem świetnie podkreśla kobiecą urodę. Dla mnie kobieta z lekkim błyskiem złotej biżuterii wygląda prześlicznie. Po za tym zakupy w Internecie są o wiele tańsze niż zakupy w sklepach stacjonarnych.

38

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Z zakupami w necie jest różnie z reguły jest  jednak o wiele taniej. Przekonałam się po tym jak znalazłam artykuł o zakupach akurat pościeli w internecie, sama sprawdziłam i stwierdziłam że różnice w cenach pomiędzy sklepami a sklepami w necie są kosmiczne. W moim przypadku różnica wynosiła prawie 50 zł - to sporo jak dla mnie więc wybrałam sklep internetowy i nie zawiodłam się - bardzo miły i rzeczowy kontakt oraz pomoc w odpowiednim doborze wielkości poduchy, zamówienie szybko zrealizowane, po dwóch dniach miałam je w domu. Jak się później okazało był to jeden z niewielu sklepów z tak profesjonalną obsługą.

39

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A jak się ten sklep nazywa? Bo w mam w tym roku kilka wesel i mam w planach dla nowożeńców kupić nową pościel i dołożyć do tego oczywiście kopertę ;p  a sama ostatnio robię zakupy wink zamówiliśmy sobie trampolinę, na której skaczą wszyscy. Dzieci i ci trochę starsi goście ;p

40

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Pościel na prezent? Chyba tylko satynowa się nadaje...

41

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

ja znalazłam superdywan, bardzo wam polecam wyposażyłam cały dom w te dywany! są genialne po prostu!

42

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja nie zamawiam droższych rzeczy przez Internet co najwyżej jakieś drobiazgi jak kalendarze , no chyba, że jest płatność przy odbiorze, chociaż to też czasem nie jest fajne, bo jeśli coś odbieramy kurier się spieszy nie ma czasu na obejrzenie paczki a płacić trzeba.. także jakoś nie mam zaufania do takich transakcji smile

43

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

ja biurko dla syna obejrzałam w sklepie BRW a zamówiłam u nich przez internet, to najlepsze wyjście bo wyszło taniej a wiedziałam czego się spodziewać

44

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Zdarza się, że coś kupię przez internet smile

45

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

W internecie znalazłam takie jakich szukałam i nie było takich w żadnym tradycyjnym sklepie, więc dobrze że można zrobić zakupy przez internet.

46

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja kupuje często przez internet i zawsze jestem zadowolona. Zaczęłam jakiś czas temu, bo tak jest szybciej. Nie trzeba stać w kolejkach itp. Kupiłam maszynkę do robienia sushi i serio jest super. Zobaczcie co tu jest, bo to będzie prezent dla mojej mamy, ale już szykuje się do kupienia czegoś siostrze;) ja trochę bałam się takich zakupów, ale spoko wszystko poszło;) Może tez was coś zainteresuje;)

47

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Ja raz się zdecydowałam na zakupy przez internet. Kupiłam krzesła do stołu do jadalni w sklepie  i nie żałuję. Każdy następny raz też będę tak robić ;p

48

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Zależy co się kupuje .

49

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

A takie większe zakupy do urządzenia domu bez problemu można zmówić przez internet?faktycznie to takie bezpieczne?

50

Odp: Zakupy internetowe przez całą dobę

Fajne dodatki są w sieci, ja kupiłam fajny  zegar z kotem:)