1

Temat: BIO-Kosmetyki naturalne.

Zapraszam serdecznie na zakupy  do partnerskiego sklepu.

2

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

[url]http://biolander.com/partnerzy/code/ss-4669/[/url]

3

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Każda lub każdy z nas lubi ładnie wyglądać lub ładnie pachnieć, zapraszam na link powyżej. Są fajne zestawy, szeroki wybór asortymentu, od zestawów cieni, szminek, pudrów, balsamów do ciała, odżywek do włosów, szamponów, kremów ujędrniających, wyszczuplających i przeciw celulitowi , po perfumy w prześlicznych zapachach i fiolkach, dla dzieci chusteczki, mydełka a wszystko Bio naturalne składniki. Każdy zamawiający z linku ma rabat, zapraszam do zapoznania się ze stroną możne znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam.

4

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Kosmetyki organiczne rzeczywiście robią różnicę.
Tylko, że każde - sztuką jest znaleźć naprawdę solidne...

5

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Szczerze powiedziawszy jeszcze nie miałam styczności z takimi kosmetykami. Mam nadzieję, że niedługo będę miała przyjemność owy kosmetyk przetestować.

6

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Apropo - wiecie może gdzie w Krakowie można kupić kosmetyki firmy Hildegard Braukmann? Miałam, ale zamawiane przez internet, w zasadzie wszystkie produkty mają świetne, problem tylko z miejscem do zakupu sad

7

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Od dawna stosuję bio kosmetyki i jestem z nich bardzo zadowolona. smile Nie ma tu niepotrzebnej chemii a oferta firm bio wciąż jest poszerzana i uatrakcyjniana. Fakt, że w sklepach stacjonarnych mało jest z ich oferty ale mi nie przeszkadza kupowanie w sklepie internetowym. Właśnie zrobiłam sobie maseczkę witaminową Green People. wink Od jakiegoś czasu kupuję w sklepie biosna.pl i zawsze przy okazji zakupów dostaję dodatkowe próbki albo mydełko gratis. Od czasu jak przestawiłam się z chemicznych kosmetyków na bio to cera i włosy znacznie mi się poprawiły. big_smile

8

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Niepotrzebnej chemii nie znajdziesz też w kosmetykach Phenome. Od niedawna używam ich kremów i maseczek - lekkich i o delikatnym ziołowym zapachu. Regularnie nakładam Active, którego zadaniem jest nawilżać i dbać o matowy wygląd. Już po kilku nałożeniach zauważyłam wyraźną różnicę. Moja skóra jest delikatnie napięta i przyjemnie nawilżona, ale się nie świeci. Krem pomogła mi dobrać pani w sklepie. Mają tam takie stanowisko, gdzie można sobie popróbować różnych kosmetyków, zmyć je wodą, nałożyć nowe, ale też i dostać próbki (bardzo wydajne - bierzcie!). Jeśli będziecie w pobliżu - polecam zajrzeć i zrelaksować się troszkę smile

[img]//imageshack.com/a/img22/3020/a4pl.jpg[/img]

9

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Uwielbiam organiczne  i naturalne kosmetyki.
A zwłaszcza Absolute Organic Organiczne masło do ciała. Zawiera masło shea, Aloe Vera i witaminą E. Świetnie nawilża i odżywia skórę.

10

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ja uwielbiam masła Bielendy, świetnie nawilżają skórę!

11

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Gorąco polecam hydrożelowe płaty z bio-kolagenem oraz innymi luksusowymi składnikami naturalnymi np. z proteinami jedwabiu alimoni.pl/pl/p/Maska-do-twarzy-z-proteinami-jedwabiu/102.
Pozdrawiam,
Rita

12

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Najbardziej naturalne są maseczki wykonane w domu, ze sprawdzonych składników, z ekologicznej uprawy, oczywiście od czasu do czasu można się wspomóc jakimś "gotowcem", ale niech to nie będzie codzienność

13

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Orientujesz się może czy w douglasie (widziałam tam ich kosmetyki) też można wypróbować? Dają próbki? Wolałabym nie kupować kota w worku, czytałam, że to dobre kosmetyki, ale jednak wolałabym sprawdzić, a do ich sklepu mam bardzo daleko hmm

14

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Szczerze mówiąc nie bywam w Douglasie, ale nie sądzę aby mieli testing bar taki jak w salonach Phenome. A jesteś pewna, że nie ma żadnego w pobliżu? Może uda Ci się znaleźć taki, o którym jeszcze nie wiesz? smile

15

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Hildegard Braukmann. Jedyny kosmetyk naturalny który faktycznie działa, szczególnie seria Jeunesse. Nie wiem czy testowaliście szampon Hb Jeunesse? Rewelacja, podobnie jak większość kosmetyków tej marki, i właśnie na takie produkty radzę stawiać, o ile nie chcecie w bzdurny sposób wydawać swoje pieniądze.

16

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

kojarzę markę, ale skąd wiesz, że "jedyny"?

17

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Bo testowałam wiele firm, przy większości nie ma żadnego efektu, nawet później okazuje się, że w składzie ma różne nie do końca naturalne cuda. Przy Hildegard Braukmann takich akcji nie ma, kosmetyk spisuje się rewelacyjnie - tak jak powinien się spisywać.

18

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Jest różnica pomiedzy kosmetykami "bio", tak zwanymi kosmetykami organicznymi ekologicznymi, a kosmetykami naturalnymi. Kosmetyki naturalne mogą zawierać konserwanty i substancje dodatkowe, a kosmetyki ekologiczne już tych konserwantów nie zawierają. Niemniej jednak 90% sklepów z kosmetykami ekologicznymi oferuje kosmetyki naturalne, które  nie są kosmetykami ekologicznymi.
[url]http://www.familie.pl/blog/index/note/id/18185[/url]


[url=http://www.bioneti.pl]Zadbaj o swoje włosy[/url]

Ostatnio edytowany przez bioneti (2014-06-07 10:41:44)

19

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to sama kupuję takie w hurtowni kosmetycznej cosnet.pl , polecam szczególnie mało znaną, a naprawdę rewelacyjną firmę APIS. Oni własnie używają do produkcji samych składników naturalnych. Stosuję i naprawdę mogę je polecić, jestem alergiczką więc nie mogę stosować wszystkiego co jest na rynku.

20

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ludzie, tutaj nie chodzi o to gdzie kupujecie, a jakie marki kupujecie! To podstawa. To czy kupujecie na allegro czy na rynku nie ma znaczenia. Produkt musi być oryginalny. Hildegard Braukmann zamawiam ze sklepu internetowego, po prostu na mieście ich nie ma.

21

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Ja kupuję w naturo.pl już dłuższy czas, raz zamówiłam jedną rzecz na próbę, sprawdziła się ta, jak i kolejne. Także już większość moich kosmetyków zamawiam stamtąd. Ogólnie ostatnio zaczęłam być zagorzałym zwolennikiem zdrowej żywności i ekologicznych kosmetyków, wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie jeśli chce się lepiej o siebie zadbać smile

22

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

a co zamawiasz tylko kosmetyki, czy inne rzeczy też?

23

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

ja część kupuję w aptece, i trochę na allegro

24

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

testowałam dziś kremik do ciała love me green i mogę z ręka na sercu powiedzieć że jest cudowny niby miał wyszczuplać ale to niestety nie działa ale wygładzenie nawilżenie jest cudne testowałyście może coś z tej firmy ?

25

Odp: BIO-Kosmetyki naturalne.

Nawet tej nazwy nie znam, gdzie je można kupić?