76

Odp: pielęgnacja biustu

Ja stosowałam serum do biustu z eveline, czy ja wiem spektakularnych efektów nie widziałam. Może skóra ładniejsza.

77

Odp: pielęgnacja biustu

Ja używałam Perfecta extra slim serum do szybkiego wypełnienia i podniesienia.Kupiłam go bo producent obiecuje efekt "niewidzialnego biustu" ale nic takiego nie zauważyłam smile Ani nie podniosł ani nie wypełnił.Może teraz spróbuję tego z eveline albo bielendy choć myślę,że efekt będzie podobny do tego.

78

Odp: pielęgnacja biustu

Ja też stosuję to serum z Eveline... Efektów jakichś zdumiewających nie widzę, ale cierpliwie czekam wink

79

Odp: pielęgnacja biustu

Wiele z tego co piszecie jest w stanie doskonale podziałać na nasz biust, aczkolwiek oczywiście najlepiej będzie dokładnie poczytać na ten temat i znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązania. Ja poczytałam parę ciekawych linków i stwierdzam, iż z tego owiedziałam się najwięcej. Osobiście nie stosuję nic oprócz masażu, ponieważ wygląda na to, iż jest mi to po prostu niepotrzebne.

80

Odp: pielęgnacja biustu

Wzięłam się w końcu za swój biust, którego dopadła grawitacja i czas. Kupiłam kilka balsamów, ale nie było zbyt dużych efektów po nich. Jedynie skóra była przyjemnie miękka. Następnie zdecydowałam się na kupno dwóch opakowań tabletek (stąd: powiekszanie-piersi.com). Efekty naprawdę są zadowalające i muszę zmienić swoją negatywną opinię na temat suplementów. Po 3 miesiącach widać,  że zdziałały cuda. Noszę teraz rozmiar C stanika, a jak zaczynałam brać tabletki to miałam B. Piersi są też ładnie uniesione i nie są sflaczałe.

81

Odp: pielęgnacja biustu

Wydaje mi się że te cudowne serum to raczej nie działa ale jak sie cokolwiek stosuje to przez codzienny masaż te piersi faktycznie mogą być jędrniejsze.

82

Odp: pielęgnacja biustu

a ja używam do pielęgnacji biustu i w ogóle do ciała Olejek migdałowy Born to Bio smile Rewelacja. Skóra jest miła w dotyku i odżywiona. Czasami masaż i czasami ćwiczenia. I takie kilka elementów czasami ( czyli w każdym tygodniu kilka razy ) robi swoje bo widać efekty.Tabletki na powiększenie biustu to jakaś masakra musi być. yikes Jaka tam musi być chemia jeśli mają działać. Nawet zachęta, że rozmiar B zmieni się na C nie jest dla mnie przekonujący.

83

Odp: pielęgnacja biustu

polecam serum ujędrniające firmy Bielenda, nawilża, ujędrnia,  modeluje i uatrakcyjnia wygląd biustu.

84

Odp: pielęgnacja biustu

A w jaki sposób modeluje? Myślałam, że kosmetyki nie mają takich właściwości wink co innego jeśli mowa o [url=http://tekstodajnia.pl/dla-kogo-powiekszanie-piersi-z-liftingiem/]powiększaniu piersi z liftingiem[/url]. Takie zabieg faktycznie wymodeluje piersi.

85

Odp: pielęgnacja biustu

Dopóki smarujesz to modeluje, jak przestaniesz znowu będą zwisać wink

86

Odp: pielęgnacja biustu

A jak już powiszą, to nic ich nie podniesie (chyba że zabieg chirurgiczny), więc... absolutnie nie wolno tego zaniedbać smile

87

Odp: pielęgnacja biustu

Od dawna interesuję się suplementami i kremami na powiększanie piersi i z tego co udało mi się dowiedzieć to kremy nie są tak skuteczne jak np. tabletki. Jeśli masz wysuszoną skórę na piersiach i chcesz ją nawilżyć to zastosuj krem. Jeśli jednak chciałabyś je powiększyć/ujędrnić to polecam tabletki na powiększenie biustu: [url=http://www.biust-rank.pl/perfect-bust.html]www.biust-rank.pl/perfect-bust.html[/url] skomponowane na bazie naturalnych składników. Sama stosuję je już od 6 miesięcy i jestem zadowolona. Co prawda musiałam czekać długo na pierwsze efekty (3 miesiące), jednak w końcu zauważyłam różnicę. Pamela Anderson to ze mnie nie jest ale dla kogoś, kto przez całe życie boryka się z problemem małych piersi nawet niewielka zmiana robi wielką różnicę. smile

88

Odp: pielęgnacja biustu

A czy np na biust mogę sotoswać serum z witaminą C ? Znalazłam ostatnio gdzies taką wiadomość i nwm czy to prawda tongue Niby jak patrze na serum np to [url]https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/[/url] to wszędzie pisze do twarzy ale zapytać zawsze można tongue

89

Odp: pielęgnacja biustu

nie używam żadnych specjalnych kosmetyków, tylko wieczorem kiedy nakładam kremy i serum na twarz to smaruję też skórę dekoltu i piersi, tyle wystarczy.

90

Odp: pielęgnacja biustu

Dziewczyny, podczas wsmarowywania kosmetyku do pielęgnacji biustu powinnyśmy wykonywać ruchy, które składają się na jednoczesny masaż - takie ósemki - przy czym przeczytałam gdzieś, że aby dało to rezultat, trzeba wykonać aż 100 takich okrążeń dziennie! Trochę mnie, strasznego lenia, przeraziła ta ilość. Czy masujecie piersi regularnie, aby wspomóc ujędrniające działanie kremu/serum?

91

Odp: pielęgnacja biustu

Grawitacja niestety działa wbrew naszym staraniom. Duży biust jest na nią podatniejszy, małe jakoś dłużej trzymają formę...

92

Odp: pielęgnacja biustu

Fizyka była dla mnie bezlitosna już w podstawówce hmm A teraz znowu...

93

Odp: pielęgnacja biustu

Mnie mile zaskoczył preparat na biust Eveline, różowa tuba za kilkanaście zł, a daje radę:)

94

Odp: pielęgnacja biustu

Pomagają też masaże:)

95

Odp: pielęgnacja biustu

I to chyba bardziej niż te kremy, bo kremy to pewnie działają tylko powierzchniowo.

96

Odp: pielęgnacja biustu

Kremy odbudowują elastyczność głębszych tkanek, a działają wtedy, gdy ich się używa. Masaże teżtrzeba powtarzać, nie ma tu metody żeby poprawić biust na zawsze, od tego jest chirurgia plastyczna:)

97

Odp: pielęgnacja biustu

Polecam chłodny prysznic na jędrny biust:)