1

Temat: Spotkanie blogerek

Zapraszam serdecznie wszystkie chętne blogerki, które chcą się spotkać w Gorzowie do aktywności na tym temacie.
Razem możemy zdziałać dużo i zorganizować spotkanie na którym się poznamy smile
Wszystkie propozycje i sugestie na temat spotkania proszę zgłaszać poniżej

2

Odp: Spotkanie blogerek

Jestem smile
Ja mam jeden wniosek, aby spotkanie skończyło się do 18, cobym miała czym do domu wrócić wink

3

Odp: Spotkanie blogerek

witajcie smile
wreszcie udało mi się zalogować smile
jestem za spotkaniem, mam plan i listę firm, które chciałyby się zareklamować smile
mam jednak wrażenie, ze Marzenka ma już swój plan?

4

Odp: Spotkanie blogerek

eM super, już ogarnęłaś firmy? big_smile

5

Odp: Spotkanie blogerek

mam już wstępną listę firm, pod koniec tygodnia będę wreszcie mieć chwilkę wolnego, żeby to ogarnąć

6

Odp: Spotkanie blogerek

Ja Gorzowa nie znam, więc Wy musicie wymyślić miejscówkę, a wtedy szybciutko ustalić datę spotkania smile

7

Odp: Spotkanie blogerek

Naturalnie Pekna, czekamy na Ciebie smile

8

Odp: Spotkanie blogerek

Hej smile
Z góry przepraszam że nie pisałam smile
Myślę, że dobrze by było się na początek spotkać się w łatwym dostępie miejscu. I też sądzę, że lepsze godziny wcześniejsze najlepiej popołudniowe. A dniem koniecznie Weekend myślę, że najlepsza będzie sobota.
Ja również postaram się ,,załatwić" sponsorów spotkania. Szczerze mówiąc nigdy tego nie robiłam i nie wiem jak zapytać.
Co do terminu może druga połowa Lipca ?  Albo początek Sierpnia ?
Mogę pobawić się i zaprojektować logo spotkania big_smile Jeśli oczywiście chcecie big_smile
Można też na większą skalę zaszaleć i napisać np. do gazety co wy na to ?
Pozdrawiam i będę zerkać !
Niestety wyjeżdżam w przyszłym tygodniu i będę miała mały przestój w blogowaniu ale mam nadzieję, że to nie będzie stanowiło problemu big_smile
Jeszcze raz przepraszam za nieobecność ( nawał pracy w robocie sad )

9

Odp: Spotkanie blogerek

P.S - Ja na razie nie mam planu mam tylko pomysł więc jestem otwarta na wszelkie propozycję i z chęcią pomogę ile mogę smile Ale z góry mówię, że nie mam cech przywódczych i nie nadaje się na organizatorkę !

10

Odp: Spotkanie blogerek

Tak, tak sobota smile z tymże myślałyśmy o terminie wrześniowym ze względu na wakacyjne wyjazdy i urlopy.
eM jest świetną organizatorką big_smile
A o co chodzi z napisaniem do gazety? w jakim celu?

11

Odp: Spotkanie blogerek

Ja akurat lubię właśnie brać urlop  właśnie we wrześniu, bo nie ma takiego tłoku turystów i pogoda też nie taka upalna:)

12

Odp: Spotkanie blogerek

W sumie nie mam pojęcia tongue Widziałam, że niekiedy w miejscowych gazetach wspominają o tego typu spotkaniach smile

13

Odp: Spotkanie blogerek

Hej
Odezwę się dopiero po 10 lipca i poinformuję was czy uda mi się załatwić sponsorów
Pozdrawiam,
Marzena

14

Odp: Spotkanie blogerek

Hej dziewczyny - i jak tam chętne nadal na spotkanie ?

15

Odp: Spotkanie blogerek

Ja proponuję 14 września w Sobotę o godzinie 12, Spotkanie Blogerek na pogaduchy przy kawie w I - Coffee

16

Odp: Spotkanie blogerek

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/818/qmsw.jpg/][img]//img818.imageshack.us/img818/6227/qmsw.jpg[/img][/url]

Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]

17

Odp: Spotkanie blogerek

Dziewczyny ! Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś chętna osoba do spotkania,
Zależy mi na tym by się po prosu poznać. Nie chcę żadnych sponsorów, żadnych darmowych gadżetów...itp
Jest coś co ma o wiele większą wartość - Poznanie kogoś kto ma taką samą pasję jak ja smile

18

Odp: Spotkanie blogerek

Fajnie by było gdyby dziewczyny na spotkanie przyniosły kosmetyki które się im nie sprawdziły, biżuterię której już nie lubią i ewentualnie ubrania i powymieniałybyśmy się wink Ale nie wiem czy lokal na to "pozwala".

19

Odp: Spotkanie blogerek

Rewelacyjny pomysł !! Jestem jak najbardziej za i na pewno przyjadę ! smile)
Pomysł o "wymiankach" rewelacyjny ! smile
Organizowałam " I Spotkanie Lubuskich Blogerek" więc chętnie pomogę od strony organizacyjnej:))

Pozdrawiam!

20

Odp: Spotkanie blogerek

wink Cieszę się bardzo, że ktoś się odezwał smile Ja mogę zrobić własnoręcznie dla każdej mały upominek smile Pomysł na wymianę kosmetyków fajny i jestem za smile Mi zależało by na tym, żeby najpierw się spotkać, pogadać i poznać a później zrobić większe spotkanie. Na tym spotkaniu każda by coś zaproponowała, zasugerowała i razem można by było zrobić coś większego. Ktoś na moim blogu wspomniał żeby zrobić zbiórkę dla zwierzaków do schroniska, możemy zrobić jakąś akcje dobroczynną i pokazać że blogerki potrafią pomagać wink

21

Odp: Spotkanie blogerek

A też dobry pomysł, można faktycznie najpierw umówić się na kawę i pogadać o tym co każda by chciała aby na "zlocie" było wink

22

Odp: Spotkanie blogerek

Hej hej smile To zaczynamy układanie - Komu pasuje, kto może i kto chcę bardzo proszę o napisanie. Robimy wstępną listę.
Najpierw spotkanie zapoznawcze przy kawie a na miejscu obgadamy coś większego czyli np. akcje charytatywną itp.....
Jak na razie nie odpisali mi z I-Cofffe czy można u nich zorganizować takie spotkanie. Czy wy może znacie takie miejsce ? Będę wdzięczna za pomysły.

23

Odp: Spotkanie blogerek

Hej smile
Ja jak na razie zaproponowałam miejsce i czas spotkania.
Mogę również przygotować plakietki oraz zrobić własnoręcznie upominek.
Jeśli chcecie jednak by na spotkaniu były upominki od sponsorów to bardzo proszę kogoś o pomoc w załatwieniu ich.
Nie chcę decydować o tym czy mają być sponsorzy czy nie.
Ja po prostu nie chcę by część dziewczyn się zwinęła po dostaniu ich....
Chcę pogadać i się poznać. Jeśli ,,upominki" są dla was miłym urozmaiceniem spotkania to nie mam nic przeciwko.
Nie chcę by one jednak stały się celem spotkania
Mam nadzieję, że chodź trochę rozumiecie moje obawy i jestem ciekawa co myślicie o tym

24

Odp: Spotkanie blogerek

udało mi się zalogować w końcu smile
odpisałam Ci na email.
no więc jak już wiesz chętnie pomogę w organizacji, co do sponsorów, to z jednej strony na tak, z drugiej na nie.

25

Odp: Spotkanie blogerek

aha i tak jak już pisałam Marzenie:
(nie wszystkim pasuje 14.09) data za 3tygodnie będzie lepsza, będzie więcej czasu na załatwienie osób. ja mało znam blogerek z lubuskiego ;/
no sponsorzy to byłby miły upominek, tylko obawiam się, że pojawią się osoby, które czyhają tylko na to.

powiedzcie dziewczyny co sądzicie o akcji dla schroniska. zorientowałam się, że w Gorzowie znajduje się jedno na ul. Fabrycznej.
pomyślałam, aby każda przyniosła jakiś stary koc, czy paczkę karmy. (koc można kupić w lumpeksie nawet za 2zł). a karma nawet mała paczuszka. dla nas byłby to koszt ok.5zł, a dla tych zwierzaczków, to wielka pomoc smile.
co do miejsca, to nie mam pojęcia, ważne żeby było gdzieś w centrum lub właśnie okolice Askany, Nova Parku itd tongue.
ja mogę być na spotkaniu po 13 do 17;30 (17;50 mam autobus ostatni tongue)