1

Temat: Młodzieńcze rozstępy

Czy jako nastolatki borykałyście się z rozstępami?
A może Wasze córki mają taki problem - jak sobie radzicie?
Jak wiemy, rozstępy w początkowej fazie sa jeszcze do zaleczenia, czy komuś sie udało?

2

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Trudno ich nie , mieć jak za szybko rosną piersi albo kształtują się biodra...

3

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Rozstępy miałam już jako nastolatka i niestety nie zniknęły mimo ze stosowałam różne środki w tym te drogie:(

4

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Jak się za szybko rośnie, albo tyje jako nastolatek to pojawiają się rozstępy. Koleżanka miała na plecach bo tak szybko rosła, siostra miała na udach bo nie jadła mięsa jako nastolatka i nie dostarczała białka organizmowi. Chyba najlepsze rozwiązanie na rozstępy u nastolatków to wizyta u dietetyka, dobre kosmetyki na rozstępy i zabiegi w gabinecie. Ja bym tak pomagała mojej nastoletniej córce lub synowi.

5

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Ja się uporałam z rozstępami na piersiach w bardzo łatwy sposób. Kupiłam sobie tabletki na ich powiększenie powiekszanie-biustu.net.pl i zaczęłam stosować. Po około miesiącu piersi zaczęły mi rosnąć, no i rozstępy znikać. W dalszym ciągu je stosuję i widzę naprawdę duże postępy. Oczywiście nie będzie łatwo się przemóc i zacząć stosować różnego rodzaju dziwne rozwiązania, aczkolwiek dla mnie to było jednym z najlepszych. smile

6

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Mi się pojawiły jak przytyłam a potem szybko schudłam.

7

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Właśnie jak się skórę rozciągnie przez powiększenie to jeszcze bardziej widać  rozstępy, takie białe i sine krechy

8

Odp: Młodzieńcze rozstępy

[quote=doriana]Ja się uporałam z rozstępami na piersiach w bardzo łatwy sposób. Kupiłam sobie tabletki na ich powiększenie powiekszanie-biustu.net.pl i zaczęłam stosować. Po około miesiącu piersi zaczęły mi rosnąć, no i rozstępy znikać. [/quote]

Pewna jesteś, że to były ROZSTĘPY? Rozstępy to zniszczona struktura skóry, przerwane włókna, uszkodzenie mechaniczne w wyniku rozciągnięcia skóry, która jest nie dość elastyczna lub która została narażona na nadmierne rozciąganie (np. podczas szybkiego zwiększania rozmiaru brzuszka czy piersi lub... muskułów tongue). Nie przeczę, że może i można wypełnić je kolagenem i to zamaskuje rozstąpioną tkankę, ale żeby można tego było dokonać w tak łatwy sposób??
Choć podobno w początkowej, różowo-fioletowej fazie są jeszcze do zlikwidowania (mam tą fazę niestety za sobą).

O właśnie, nie stresujcie się kobiety! Kortyzol (hormon stresu) sprawia, że coś tam, co jest odpowiedzialne za tworzenie włókien kolagenowych nie działa jak trzeba czy może produkuje się tego za mało, tak czy siak włókna kolagenowe stają się kruche i prowadzi to do rozstępów. Powiem tak.... moja skóra wytrzymywała wahania wagi (nie na cyckach, ale np. na brzuchu tak) i nagle, mimo utrzymywania stałej wagi przez kilka lat, pojawiły się rozstępy na brzuchu i na krzyżu i to stało się akurat wtedy, kiedy miałam baaaaaaardzo stresujący okres w życiu, więc coś w tym jet.

9

Odp: Młodzieńcze rozstępy

W pierwszej fazie da się usunąc. Polecam
naturalne olejki
okłady z borowiny
oraz unikanie wahań wagi

Jesli jednak rozstępy juz się utrwalą to jedynym skutecznym sposobem jest zdecydowanie się na zabieg usuwania. Nie usunie się ich za pomoca kremów. Takie nie mają już takiej mocy ponieawż rozstępy to przerwana tkanka kolagenowa....
Polecam laser.Daje dobre efekty.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-31 06:35:39)

10

Odp: Młodzieńcze rozstępy

oj ja mam po ciąży i to sporo - taki tygrysek ze nie hihi, sporo fajnych porad co do rozstępów znalazłam na  i tam własie pisali że w młodym wieku robią się np jeśli szybko schudniesz lub zgrubniesz - na pewno warto smarować, nawilżać i złuszczać smile pamiętaj że póki są czerwone można im zaradzić smile

11

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Ja je mam po zbyt szybkim odchudzaniu i później tyciu - niestety szpecą, a boję się lasera...

12

Odp: Młodzieńcze rozstępy

rozstępy na udach i brzuchu usuwałam za pomocą lasera. jak dla mnie discovery pico zdziałał cuda. chciałam się pozbyć rozstępów po ciąży, strasznie się ich wstydziłam. przed ciążą miałam zgrabną sylwetkę i nie wstydziłam sie pokazywać na basenie, po ciąży się to zmieniło. na całe szczęście dzięki diecie, ćwiczeniom i serii zabiegów znów wyglądam dobrze i czuje się dobrze, sama ze sobą.

13

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Stare rozstępy to nawet i laser nie ruszy...

14

Odp: Młodzieńcze rozstępy

Można próbować okładkę z kawy to chociaż nowe się nie pojawią