1

Temat: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Przekopuję net w poszukiwaniu jakiegoś fajnego prezentu na Dzień Dziecka - dla 2 klasisty (chłopiec), więc jeśli macie jakieś pomysły i 100% pewności że jak dzis zamówię to kurier zdąży, to prosze o informację.

Może jakaś gra edukacyjna? W wersji elektronicznej  znalazłam takie gry na pamieć i spostrzegawczość - demo wydaje się fajne, ale nie jestem pewna. Może ktoś w to grał i poleci?
Chce żeby taki szybki prezent był "trafiony".
?

2

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Taki 8-mio latek to by się ucieszył z tableta albo playstation

3

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Ja bym kupiła np. kurs językowy albo materiały edukacyjne z dziedziny która go interesuje

4

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Jak dla mnie to dość kosztowny prezent. Teraz raczej szukam czegoś na mikołajki i myślałam o jakiś puzzlach i może do tego jakieś bluzki, w sumie te z nadrukami całkiem fajnie się prezentują smile

5

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Nie wiem, czy bym na dzień dziecka kupiła tablet czy konsole, moim zdaniem przesada, ale skoro kogoś stać... Ja raczej szukała bym ciekawych ubrań, modnych, w których dzieciak będzie się czuł dobrze. No i kolorowych. W szkole zauważą to inne dzieci, bo rzadko można spotkać takie choćby ubrania prawda? Myślę, że w tym wieku dzieci już zaczynają kształtować swój styl i przebierać w ubraniach (nie dotyczy tylko dziewczynek, wiem, bo mam syna wink )

6

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Zależy od budżetu.  Prezent znacznie bardziej praktyczny i powinien zainteresować. Przede wszystkim coś takiego skłania nie do siedzenia w domu, a do zabawy poza nim. I uważam, że tak powinno być. Dzieci jeszcze będą miały czas na komputery.

7

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

A może po prostu jakiś fajny plecak? Na przykład coś tego typu ? Zawsze się przyda - i do szkoły, i na wycieczkę. A młodzieżowy wzór z pewnością spodoba się dziecku i podniesie jego "prestiż" w oczach rówieśników.

8

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Na pewno każde dziecko ucieszy się ze słodyczy i najnowszej gry popularnej w jego szkole smile

9

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Gra edukacyjna jest zawsze ok:)

10

Odp: Dzień Dziecka - prezent dla 2 klasisty na ostatnią chwilę?

Można też zabrać dziecko w ciekawe miejsce,  bo zabawek na pewno już ma dużo...