51

Odp: paznokcie...u nóg

Najlepiej krótkie.
Ja maluję tylko na lato. big_smile

52

Odp: paznokcie...u nóg

ja uwielbiam mieć kolorowe paznokcie zimą - to dodaje optymizmu i poprawia samopoczucie smile
maluję raz na 1,5-2 tyg. pod rajstopami lakier aż tak nie odpryskuje jak latem kiedy chodzę z odkrytymi stopami smile

dziś mam intensywną magente smile

53

Odp: paznokcie...u nóg

Ja też uwielbiam kolory na zimę wink

54

Odp: paznokcie...u nóg

Ja maluje jak mi się zachce nie ważne jaka pora roku ;p
i kolery też nie są uzależnione od pory roku wink

55

Odp: paznokcie...u nóg

przede wszystkim zadbane wink
krótkie, latem pomalowane

56

Odp: paznokcie...u nóg

u nóg krótkie i kolorowe-zielone albo czerwone

57

Odp: paznokcie...u nóg

Nie śmiejcie się z tipsów u nóg bo ja kiedyś miałam big_smile
zlamał mi się paznokieć przy dużym palcu, aż krew leciała, później musiałam zrobić tipsa, a na pozostałym żel, żeby jakoś to wyglądało tongue

58

Odp: paznokcie...u nóg

Zdecydowanie krótkie i pomalowane:)

59

Odp: paznokcie...u nóg

Jak wyżej smile Krókie i pomalowane big_smile. Tylko najczęściej dopasowuje wzorek/klolor do paznokci u rąk smile

60

Odp: paznokcie...u nóg

Latem można poszaleć z paznokciami u nóg, ja też latem częściej maluję.

61

Odp: paznokcie...u nóg

Ja również preferuję krótkie i pomalowane paznokcie. Zazwyczaj są to dość klasyczne kolory (np. czerwony). Obecnie mam jednak szary smile

62

Odp: paznokcie...u nóg

u stóp latem ostatnio moja ulubiona wanilia, zimą szary. U innych podoba mi się french ale sama go nie preferuję.

63

Odp: paznokcie...u nóg

krótkie pomalowane !

64

Odp: paznokcie...u nóg

krótkie i pomalowane  latem.

65

Odp: paznokcie...u nóg

Krotkie a czy pomalowane czy nie to zalezy od mojego nastroju

66

Odp: paznokcie...u nóg

Zdecydowanie krótkie, pomalowane...:) Ja niestety nie mogę nosić odkrytych , gdyż nabawiłam się onycholizy ... sad

67

Odp: paznokcie...u nóg

Nie podoba mi się gdy ktoś robi french u stóp oraz, kiedy maluje dłonie i stopy takim samym kolorem lakieru...
_____________
[url=http://www.dolinscy.pl]Stomatolog Bielsko[/url]

Ostatnio edytowany przez karoline25 (2013-06-21 10:41:35)

68

Odp: paznokcie...u nóg

A u mnie to norma, nie wyobrażam sobie pomalować np. u rąk zielonym a u stóp fioletowym...

69

Odp: paznokcie...u nóg

A ja często maluję "przeplatanki" - np. naprzemiennie różowe i fioletowe paznokcie:)

70

Odp: paznokcie...u nóg

A ja ostatnio tak wymyśliłam: zewnętrzne paznokcie na pomarańczowo, trzy środkowe na czerwono.

71

Odp: paznokcie...u nóg

ja tak maluję już od dawna, oczywiście jak mam odpowiedni nastrój:)

72

Odp: paznokcie...u nóg

Ostatnio maluje ale prawie zawsze na czerwono. Jakoś tak mi się uwidziało. Chyba że do konkretnego kolorystycznie stroju to dobieram wtedy wink

73

Odp: paznokcie...u nóg

Ja pedicure robię nie tylko w lato, ale i w czasie zimy. Bo zadbane stopy i paznokcie są tak samo ważne w zime jak i lato. A znacie może jakieś pedicurzystki w waszym mieście? Ja aktualnie chodzę do atelierbeaute i jestem zadowolona. wink

74

Odp: paznokcie...u nóg

też chodzę do Atelierbeaute. Jestem także zadowolona. Moje paznokcie nigdy nie wyglądały lepiej. big_smile

75

Odp: paznokcie...u nóg

Udało mi się wygrać zestaw 8 lakierów do stóp Essence w dość żywych kolorach, więc już nie mogę doczekać się lata, aby je stosować smile