26

Odp: Porady wizażystki

Są takie profesjonalne krążki żelowe na cienie, pytaj u kosmetyczki bo w takich zwykłych sklepach raczej nie dostaniesz

27

Odp: Porady wizażystki

Ja znam hydrożelowe, wkłada sieje do lodówki przed użyciem i nakłada zimne na kwadrans

28

Odp: Porady wizażystki

Dobrze ukryje je odpowiedni podkład np. z Vichy, tylko nie można za grubo nakładać

29

Odp: Porady wizażystki

Ja używam korektora w płynie, jest lepszy od podkładu

30

Odp: Porady wizażystki

Korektor jest dobry punktowo np. na krostki czy plamy, ale na całą twarz raczej dla mnie się nie nadaje

31

Odp: Porady wizażystki

Najlepiej byłoby bez podkładu, ale kto dziś ma taką idealną cerę?....

32

Odp: Porady wizażystki

Przedewszystkim dziewczyny to ważne jest oczyszczanie skóry a nie zakrywanie wyprysków pod toną podkładu... Zacznijcie dzień od mycia twarzy ...

33

Odp: Porady wizażystki

Myję twarz 2 razy dziennie i tak mam problemy z cerą. Podkład jest niezbędny żeby dobrze wyglądać

34

Odp: Porady wizażystki

Ja mimo że się wysypiam i nie palę to  mam szarą cerę i podkrążone oczy. Dlaczego tak się dzieje?

35

Odp: Porady wizażystki

[quote=snoove]Jaką szminkę poza ostrą czerwoną powinna używać osoba z naturalnie rudymi włosami?[/quote]
Witaj, według mnie i mojej praktyki mogę Ci szczerze powiedzieć, że do rudych włosów można wielu odcieni szminki - wszelkie odcienie beżów, brązy , słynne NUDE , wiesz chodzi o to, że szminke dobieramy z reguły do całości makijażu i stylizacji aniżeli do koloru włosów. Na pewno znajdziesz swój ideał i nie koniecznie będzie to czerwień smile zrezygnowałabym może tylko z wszelkich odcieni plastikowych róży czy fuksji - pozostąłe kolorki są do Twojej dyspozycji smile

36

Odp: Porady wizażystki

[quote=Kalinka01]Mi ostatnio dokuczają cienie pod oczami i worki, zupełnie nie wiem jak sie ich pozbyć, nie działają nawet profesjonalne płatki i maski... Może tu znajdę pomoc?[/quote]

Problem cieni pod oczami oraz worków jest znany wszystkim, jednak nie każdy potrafi sobie z nimi radzić. Jednak i na te problemy kosmetyka znalazła sposoby. Aby pozbyć sie cieni i worków należy :
* stosować płatki żelowe chłodzące które pomoga "zciągnąć" opuchliznę i rozjasnić skórę wokół oczu.
Jednak widze że już te metodę stosowałas i nie pomogła,..poszukaj rozwiązania wśród profesjonalnych kremów pod oczy, które powinny wg mnie pomóc, jeżeli i w tym przypadku nie pomoże, wtedy zasięgnij opinii lekarza - może to być problem zdrowotny lub genetyczny - w drugim przypadku pozostaje jedynie mechaniczne niwelowanie cieni i workow przy użyciu korektorów . Zalecam jednak zasięgnąć opinii lekarza.

37

Odp: Porady wizażystki

Ja stosuję hydrożelowe płatki pod oczy Marion, są rewelacyjne!

38

Odp: Porady wizażystki

Pomagają też zwykłe okłady z rumianku, kupicie go nawet w markecie, w torebkach, tani a skuteczny

39

Odp: Porady wizażystki

Najlepiej się dobrze wysypiać, wtedy nie będzie cieni

40

Odp: Porady wizażystki

Są na to zabiegi, koszmarnie drogie, z preparatem restylan - ok. 800 zł. za kurację

41

Odp: Porady wizażystki

Ja również chętnie skorzystam z pomocy. Zastanawiam się nad czym czy jeżeli założę różową sukienkę z czarnymi dodatkami to pasuje mi do niej jeszcze różowa szminka czy będzie to totalna przesadą ? Ponadto nie wiem jaki makijaż wykonać ponieważ jestem okularnicą i jakoś nie potrafię specjalnie dobrać sobie czegoś konkretnego. Mam okrągła buźkę i zielononiebieskie oczy plus ciemne włosy.

42

Odp: Porady wizażystki

Za dużo różu wygląda kiczowato. Jeśli różowa sukienka, to do niej błyszczyk na usta albo blada szminka.... Tak samo cienie na powiekach - nie żaden fiolet, tylko najwyżej cieliste z lekkim brokatem

43

Odp: Porady wizażystki

Różowy jest raczej dla blondynek niż brunetek, którym bardziej pasuje czerwony, fioletowy...

44

Odp: Porady wizażystki

Ja jestem brunetką i różowy akurat dobrze do mnie pasuje, aczkolwiek łącze go zazwyczaj z innymi kolorami, np. z szarym

45

Odp: Porady wizażystki

Ostatnio odkrywam makijaż w kolorach fioletu i zieleni, jest świetny w takich połączeniach!

46

Odp: Porady wizażystki

[quote=monnika]Ja również chętnie skorzystam z pomocy. Zastanawiam się nad czym czy jeżeli założę różową sukienkę z czarnymi dodatkami to pasuje mi do niej jeszcze różowa szminka czy będzie to totalna przesadą ? Ponadto nie wiem jaki makijaż wykonać ponieważ jestem okularnicą i jakoś nie potrafię specjalnie dobrać sobie czegoś konkretnego. Mam okrągła buźkę i zielononiebieskie oczy plus ciemne włosy.[/quote]


witaj, uwazam ze nie bedzie przesady pod warunkiem ze nie bedzie to typowy fuksjowy róż...owszem umiar musi byc ale nie jest powiedziane ze majac rózowa sukienke musisz zrezygnowac z rózu na ustach....

z makijazem dla okularnicy nie jest ciezko bo mozesz wiele makijazy wykonac ale nie wszystkie beda sie ładnie prezentowac ...na pewno piekna kreska eyelinerem byłaby mile widziana, dodatkowo jakies delikatne smoky..cos co wyrózni twarz spod tych okularów...kolorystycznie mozesz uzywac wszelkich brazów fioletów grafitów lososia - mam ten sam typ urody i takich kolorów uzywam i czuje i wygladam dobrze hehe

47

Odp: Porady wizażystki

ja mam dość ciemna karnacje i brazowe wlosy czy fioletowy cien do oczu bedzie mi pasował? takie smokey eyes?

48

Odp: Porady wizażystki

Co do makijażu to na codzień maluję się sama, jednak na ślub, czy jakąś inną uroczystość zawsze korzystam z usług makijażystki. smile Zastanawiam się jednak nad kursem makijażu.

49

Odp: Porady wizażystki

Myślę że każda kobieta przy małej pomocy poradnika czy internetu jest w stanie umalować się nawet na wielkie wyjście. Teraz są takie dobre kosmetyki i akcesoria że szkoda wydawać kasę na kosmetyczkę która też cudów raczej  nie zdziała

50

Odp: Porady wizażystki

Przyznam Ci rację - kiedyś potrafiłam się tak pomalować podstawowo, ale na wizażu zobaczyłam tutoriale z bloga jednej dziewczyny i od tego czasu umiem wykonać naprawdę efektowne i proste makijaże, które mi bardzo bardzo powiększają oczy