101

Odp: Prorocze Sny:)

A ja właśnie pije sobie piwko... i jem słodkości... mam 25 ++ a moja dieta dużo odbiega od normy... musze to zmienić sad

102

Odp: Prorocze Sny:)

człowiek się starzeje od 1 r.ż. tongue
także nie przesadzajcie z tym wiekiem 25 czy 30 - co za różnica... ja mam 30+ czuję się super, wyglądam spokojnie na 25 i tego się zamierzam trzymać big_smile

103

Odp: Prorocze Sny:)

Narobiłaś mi ochoty na piwo tongue Chyba też się zaraz napiję big_smile

104

Odp: Prorocze Sny:)

A ja nie, bo nie znoszę tego zapachu po prostu - czy jestem dziwna?

105

Odp: Prorocze Sny:)

Nie jesteś, a przynajmniej mnie to nie dziwi... Ja też samego zapachu piwa nie lubię, więc jak już piję to małe piwo z podwójnym sokiem tongue

106

Odp: Prorocze Sny:)

Nie jesteś dziwna, ja też nie lubię tego zapachu. A jak pomyślę o zapachu wódki mam od razu odruch wymiotny i krzywię się bardziej niż pod wpływem myśli o smaku cytryny. Palę nadal, lubię nawet zapach dymka czasami, ale kiedy otworzę paczkę i powącham tytoń robi mi się niedobrze.

107

Odp: Prorocze Sny:)

Śnił mi się ostatnio sen, którego przesłanie jest dla mnie jasne:
mam odnowić kontakty z ludźmi, którzy byli dla mnie ważni w przeszłości i nie powinnam z tym zwlekać. Zastanawiające jest, że mój związek znów jest w rozsypce, a we śnie chodziło konkretnie o te osoby, z którymi zerwałam kontakt wiążąc się z ostatnim facetem. Czy to nie dziwne?

108

Odp: Prorocze Sny:)

Nie wiem, czy całkowicie w nie wierzyć ?

109

Odp: Prorocze Sny:)

Dziewczyny, miałam okropny sen. Nie wiem, co o nim myśleć.
Wszedzie widziałam utopionego kota, nawet jak piłam wodę z butelki to okazywało się, że w środku pływa martwy sztywny kotek, w dodatku to mój kot.
Gdyby wierzyć sennikom, to kot oznacza zdradę, fałsz, podstęp itd., ale jeśli się go zabije to oznacza uniknięcie ych nieprzyjemności, np. zapobieżenie czyjemuś podstępowi. Ja kota nie zabiłam, ale... w tym śnie zaatakowało mnie kilka osób i broniąc się zabiłam jedną z nich.
Nie wierzę sennikom, ale nie wiem co mam myśleć.
Wiem, że wokół nas są fałszywi wstrętni ludzie i choć ja ludzi lubię to nie dziwi mnie ich nieuczciwość i że tak powiem, jestem przygotowana na to, że każdy może pod tym względem zawieść z takich czy innych powodów.
A ten biedny kotek... co on robił w moim śnie?

110

Odp: Prorocze Sny:)

To faktycznie straszny był ten sen i może tylko 1 razowy i się więcej nie powtórzy Tobie i nie będziesz się nim zamartwiała.

111

Odp: Prorocze Sny:)

No i stało się tak jak piszesz... nie przyśniło się więcej i jakoś w niepamięć odeszło na szczęście big_smile

112

Odp: Prorocze Sny:)

Wczoraj śniło mi się że znalazłam jakieś skarby pod lasem w mojej okolicy. Mogłoby się sprawdzić, nie mam nic przeciwko...:)

113

Odp: Prorocze Sny:)

ja jakoś w prorocze sny nie wierzę... musiałabym zginąć już milion razy:)

114

Odp: Prorocze Sny:)

Ze dwa razy śniłam o wygranej w lotto i jakoś do tej pory nic nie wygrałam a na kumulacje zawsze puszczam 2-3 kupony

115

Odp: Prorocze Sny:)

Dzisiejszy oby nie był proroczy, śnila mi się wielka powódź...

116

Odp: Prorocze Sny:)

Jeśli nie mieszkasz nad jakąś wodą to trudno żeby się spełnił... A może za dużo się naoglądałaś w telewizji o tych powodziach które teraz są i stąd taki sen?

117

Odp: Prorocze Sny:)

To ja dziś latałam nad moim miastem jak ptak, to sie raczej nie spełni, chyba że mnie z armaty wystrzelą:)

118

Odp: Prorocze Sny:)

Mój dzisiejszy w którym byłam w ciąży lepiej żeby się w tym roku nie spełnił...

119

Odp: Prorocze Sny:)

A ja dziś śniłam że byłam gdzieś pod namiotem, ale tak naprawdę to pracowałam tam też i jakoś dziwnie się w tym śnie czułam... Takie poplątanie Z pomieszaniem

120

Odp: Prorocze Sny:)

A mnie dziś się śnił mój pierwszy chłopak... Głaskał mnie po twarzy...

121

Odp: Prorocze Sny:)

Może do Ciebie wróci?...

122

Odp: Prorocze Sny:)

Jeeejku, jakie ja miewam ostatnio koszmary. Raz stała się rzecz zadziwiająca... obudził mnie o trzeciej w nocy smsem kolega, wyrywając z piekielnego koszmaru, nie mogłam zasnąć, a jak już zasnęłam przyśnił mi się następny koszmar! Kilka dni później znów koszmar i znów uratował mnie jego sms. W koszmarach śnią mi się różne rzeczy, np. to, że mój były, z którym się regularnie widuję ma złe zamiary, choć w realu jest dla mnie bardzo dobry.

123

Odp: Prorocze Sny:)

Ale moze podświadomie ma do Ciebie jakąś urazę, nigdy nie wiesz co ktoś sobie myśli...

124

Odp: Prorocze Sny:)

Mi się ostatnio wszy śniły, poczytałam sennik i czekam na to bogactwo, które wszy oznaczają ;-)

125

Odp: Prorocze Sny:)

Mnie się śnił dawno nie widziany kolega, wa wiem ze będzie niedługo w moich stronach więc kto wie może to proroctwo spotkania?:) Oby...