1

Temat: Jak przygotować się do lata?

Jak przygotowujecie swoje ciało do lata?
Kremy, masaże, sport, a może bardziej zaawansowane zabiegi?
Dajcie znać!

2

Odp: Jak przygotować się do lata?

ja codziennie ćwiczę rano brzuszki, bo mam w planach wakacje nad polskim morzem, więc będzie okazja założyć kostium kąpielowy:)

3

Odp: Jak przygotować się do lata?

Codziennie po kąpieli nawilżam skórę olejkiem  lub balsamem, stosuję też automasaże gąbką peelingującą - i to działa!

4

Odp: Jak przygotować się do lata?

Właśnie planuję serię zabiegów odchudzających, kupiłam na gruponie, sama jestem ciekawa czy to zadziała

5

Odp: Jak przygotować się do lata?

Wszystko zależy od salonu, ja bym przed zakupem sprawdziła jego opinie w necie

6

Odp: Jak przygotować się do lata?

To prawda, z zabiegami odchudzającymi należy uważać. Najlepiej stosować sprawdzone sposoby lub skonsultować się ze specjalistą. Istnieją również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, których celem jest odpowiednie modelowanie sylwetki. Czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z czymś takim wink?

Cavi lipo np?

7

Odp: Jak przygotować się do lata?

Nie miałam, ale chyba powinnam, bo mam trochę sadełka do stracenia...

8

Odp: Jak przygotować się do lata?

W tym roku postanowiłam przygotować się do lata także poprzez wizytę w gabinecie, byłam już na fotoodmładzaniu i planuję  serię zabiegów oczyszczających.

Ostatnio edytowany przez meyounow (2013-05-21 09:02:07)

9

Odp: Jak przygotować się do lata?

A ceny mają przystępne?

10

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja ograniczam się do peelingu 2 razy w tygodniu i ćwiczeń co rano po pół godziny

11

Odp: Jak przygotować się do lata?

[quote=meyounow]W tym roku postanowiłam przygotować się do lata także poprzez wizytę w gabinecie, byłam już na fotoodmładzaniu i planuję  serię zabiegów oczyszczających.[/quote]

12

Odp: Jak przygotować się do lata?

Słyszałam że im więcej słońca na dworze tym bardziej trzeba unikać wszelkich peelingów chemicznych, z kwasami oraz IPL. Takie zabiegi robi się raczej jesienią i zima, gdy skóra jest zakryta przed słońcem

13

Odp: Jak przygotować się do lata?

[quote=virg11]Słyszałam że im więcej słońca na dworze tym bardziej trzeba unikać wszelkich peelingów chemicznych, z kwasami oraz IPL. Takie zabiegi robi się raczej jesienią i zima, gdy skóra jest zakryta przed słońcem[/quote]

Tak to prawda, przeciwwskazaniem do niektórych zabiegów jest opalenizna. Trzeba przynajmniej miesiąca odstępu zanim rozpoczniemy opalanie skóry. Dlatego wątek założony został na samym początku marca ;-)

14

Odp: Jak przygotować się do lata?

Czyli jeśli bym chciała teraz zrobić depilacje laserową to powinnam całe lato chodzić ubrana jak muzułmanka? sad

15

Odp: Jak przygotować się do lata?

To po co robić tę depilację, jak i tak nie pokażesz nóg?...

16

Odp: Jak przygotować się do lata?

Przez 2 tygodnie po depilacji laserowej nie wolno zażywać kąpieli słonecznych ani korzystać z solarium. Miejsca narażone na działanie promieni UV musza być chronione kremami z filtrami anty-UV o wskaźniku minimum 50.
Przez tydzień po zabiegu nie wolno stosować samoopalaczy.

Także jak widzicie nie chodzi tutaj o całe lato wink

17

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja stosuję zabiegi EpilFree po depilacji woskiem i nie muszę się obawiać ani odrastających włosków, ani opalania. Mogę opalać się bezpiecznie, a efekt utrzymuje się przez wiele tygodni. Niestety nie mogę pozwolić sobie na laser, bo mam przeciwwskazania lekarskie. Jeśli ktoś ma podobną sytuację (ale nie tylko), polecam EpilFree jako doskonałe rozwiązanie.

18

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja również jak jedna z koleżanek powyżej zaczęłam przygotowywać się do epilfree. Na zabieg jestem umówiona w przyszłym tygodniu, póki co "hoduję się"na nóżkach. wink

19

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja jakiś czas temu planowałam własnie depilację laserową ale potem na szczęście mi się odwidziało i postaiwłam na zabiegi epilfree. Teraz też już czas na przygotowanie przed nowym sezonem smile

20

Odp: Jak przygotować się do lata?

Przede wszystkim trzeba zrobić porządny maniciure i pedicure. Nie ma co wsadzać nóg w sandałki, gdy po zimie wyglądają tak jak wyglądają. Jak jesteście z Krakowa możecie sobie podejść tutaj: [url]http://www.vicihair.pl[/url] teraz można pobrać kod zniżkowy na -50% więc za naprawdę atrakcyjną cenę można mieć super przygotowane ciało do wiosny:)

21

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja polecam endermologie czyli serie specjalnych masaży, które pomagają na przepływ limfy i cellulit. Zawsze przed wiosną wykupuję serię i potem czuję się jak nowo narodzona ;] I koniecznie manicure i pedicure, bo poprawiają mi nastrój. Poza tym ćwiczę już od zimy przynajmniej co drugi dzień i codziennie sama się masuję pod prysznicem.

22

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja w tym roku do sprawy zamierzam podejść za pomocą naturalnych metod - ćwiczenia ( zapisałam się na fitness), staram się zdrowo odżywiać, dużo warzyw i maseczki z naturalnych składników.


Zdaje Ci się, że wszyscy jesteśmy na wspólnej ścieżce? Każdy z nas potrzebuje kogoś, kto zajmie się naszą nieruchomością? Poczytaj na  jak znaleźć osobę zarządzającą cudzymi aktywami.

Ostatnio edytowany przez marysia12 (2015-07-02 22:43:33)

23

Odp: Jak przygotować się do lata?

Mam bardzo przesuszoną i wrażliwa na słońce skórę, dlatego już przed latem zaczynam o nią dbać

24

Odp: Jak przygotować się do lata?

Hej, na pewno sport. Nasza sylwetka parzcież w końcu będzie na widoku. Następnie może trochę opalenizny jakieś solariom. no i fryzjer. Nasze czapki zostaną przecież w szafach.

25

Odp: Jak przygotować się do lata?

no ja tez zastanawiam się, z tego co wiem krio swietne daje efekty ale trzeba troche pochodzic