1

Temat: Park rozrywki dla dzieci

Witam,
czy któraś z Pań mieszkająca we Wrocławiu w ostatnim czasie organizowała urodziny dla swojego dziecka? Zastanawiam się nad urodzinami dla dziecka i wydaje mi się że oferta Parku Zabaw jest dość ciekawa jak dla przedszkolaka. Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

2

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Dla dziecka to fajna rozrywka i ja bym to brała w ciemno;) Najważniejsze jest żeby byli tam też jego rówieśnicy, a wszystko się uda

3

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Warto najpierw sprawdzić, czy to bezpieczne dla dziecka miejsce, syn mojej sąsiadki miał poważny wypadek w takim miejscu, przez zaniedbanie właściciela...

4

Odp: Park rozrywki dla dzieci

A co mu się przydarzyło? Mam nadzieję że dostał jakieś odszkodowanie?

5

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Postanowiłam sprawdzić wspominany plac zabaw na Bielanach i muszę przyznać że jest to idealne miejsca na urodziny dla mojego dziecka. Obsługa widać że profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, myślę że plac gdzie Twoje dziecko doznało wypadku nie miał po prostu odpowiedzialnej obsługi. Polecam przejechać się na Bielany i samemu ocenić.

6

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Gratuluję pewności... ja tam nigdy nie jestem tak przekonana do tego, w końcu dzieci są szybkie i łatwo im zrobić sobie krzywdę nawet w miejscach gdzie nigdy byśmy się tego nie spodziewali...

7

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Szkoda że w mniejszych miastach brakuje takich miejsc... Chyba samorządy powinny o to zadbać w ramach polityki prorodzinnej

8

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Już "dbają" zamykając szkoły, to i nowych żłobków trudno się spodziewać...

9

Odp: Park rozrywki dla dzieci

W Gdańsku też mam Loopisia, byliśmy ostatnio na urodzinach koleżanki z grupy Zuzi i wyszło bardzo fajnie smile przez większość czasu dziewczynki szalały bez niczyjej "pomocy", czasem tylko chodziłyśmy sprawdzić, czy żyją, ale świetnie sobie radziły same. Pani zrobiła im malowanie buziek i konkursy, wyszły mokre i zadowolone. A mamy miały chwilę dla siebie smile

10

Odp: Park rozrywki dla dzieci

nie robiłam tam urodzin, ale byłam gościem. i dzieciaki i rodzice zadowoleni smile trochę się bałam, że maluchy się tam pogubią, ale dały radę. Też próbowałyśmy jakoś ich pilnować, ganiać za nimi ale bez sensu, dzieciaki odnajdują się w takich miejscach lepiej niż dorośli. Oczywiście na plac wchodzimy na własną odpowiedzialność i nie ma tam żadnych opiekunek, więc zawsze jedna z mam była w pobliżu konstrukcji, ale w pokoiku była z dziećmi pani i nie wiem jak, ale jakoś dawała sobie z 10-tką dzieci!
Zastanawiam się jak to finansowo wygląda... Marta wiesz coś?

11

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Na pewno trochę kosztuje, w końcu to  wyjątkowa atrakcja dla dzieci

12

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Wielki dzień za nami! W końcu zrobiłam w Loopysiu, virg masz rację, pare stówek poszło, ale warto było! Zuzka wniebowzięta! smile

13

Odp: Park rozrywki dla dzieci

I jakie wspomnienia będzie miała córa:)

14

Odp: Park rozrywki dla dzieci

A propos ciekawych i w miarę pewnych miejsc, w których może w bezpieczny sposób bawić się dziecko to mam na myśli salę w Warszawie.
Pewne rozmowy prowadzone powyżej troszkę mnie śmieszą - wiadomo że nie można być do końca pewnym że nic się nie stanie, jednak jeśli rodzić widzi że wszystko wygląda na bezpieczne to co mamy jeszcze zrobić? Mam nie wypuszczać dziecka z domu, bo istnieje  1 szansa na milion że mu coś się przytrafi? Moim zdaniem Inca Play jest bezpiecznym miejscem do zabawy dla dziecka.

15

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Ja do tej pory organizowałam urodziny na sali zabaw i raz na pływalni. Teraz zastanawiam się nad wynajęciem dmuchanego zamku lub czegoś w tym stylu i zorganizowaniem przyjęcia w ogrodzie. Mamy sporo miejsca, pogoda dopisuje więc dzieciaki mogłyby się wyszaleć.

16

Odp: Park rozrywki dla dzieci

A czy macie w swojej okolicy jakiś park linowy? To dopiero jest frajda dla dzieciaków (oczywiście tych, które nie mają lęku wysokości). Słyszałyście w ogóle o tego typu atrakcjach?

17

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Myślę, że fajnym miejscem na rozrywkę dla dzieci jest sala zabaw. Jest na niej sporo atrakcji i dzieci moga się wyszaleć. Ceny za wejscie nie są duże więc większość z nas może pozwolić sobie na wykupienie ich dla dzieci.

18

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Wg mnie najlepszy rodzinny park rozrywki w PL to Farma Iluzji - polecam, bo mają tam bardzo ciekawe ekspozycje i atrakcje, można się nieźle pobawić i czegoś nauczyć, idealne miejsce dla dzieci, czekamy do maja aż otworzą się na nowy sezon smile

19

Odp: Park rozrywki dla dzieci

W takim parku to dziecko wyszaleje się za wszystkie czasy!

20

Odp: Park rozrywki dla dzieci

niby fajna zabawa , ale warto popatrzeć jakie rozrywki oferują . Od jakiego wieku tam mogą się dzieci bawić;)

21

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Jak najbardziej to świetny sposób na to żeby dzieciaki się wybiegały:)

22

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Ale trzeba też uważać, bo dziecko może sobie zrobić krzywdę, przy swojej szybkości i pomysłowości...

23

Odp: Park rozrywki dla dzieci

Moi siostrzeńcy uwielbiają Energylandię , tam się zawsze wyszaleją