51

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

To powodzenia i ucz się pilnie!

52

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale już wszystko załatwiłam z zapisem, więc teraz nie będę odwoływać, bo głupio.

53

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Jak sie zdecydowałaś to nie ma co odwoływać

54

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Pewnie, nie odwołuje już nic, bo już w tamtym roku miałam iść, tylko miałam kafelkowanie łazienki i w-c i musiałam być i przy fachowcu i jeździć z nim po zakupy i jakoś potem nie chciałam się zapisywać na ostatni moment, gdy już Ci mili po 2 zajęcia.

55

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Fajnie ze sie zdecydowalas

56

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

No fajnie i idę i już nie gdybam.
Koniec tematu.

57

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

[quote=gusia1000]Pewnie, nie odwołuje już nic, bo już w tamtym roku miałam iść, tylko miałam kafelkowanie łazienki i w-c i musiałam być i przy fachowcu i jeździć z nim po zakupy i jakoś potem nie chciałam się zapisywać na ostatni moment, gdy już Ci mili po 2 zajęcia.[/quote]
A fachowiec przystojny chociaż? Trzeba było go uwieść smile

58

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Prace domowe są raczej dla rodziców - bo dziecko sobie najczęściej z nimi nie radzi...

59

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Córka koleżanki dostaje takie zadania, których nauczyciel nie tłumaczy, nie przerobi z nimi materiału a zadań nazadaje.

60

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

to straszne jest, że dziecko nie wie jak wziąć się za zadanie domowe.

61

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Ja mam odwrotnie;D wróciłam do szkoły i teraz radzę się córek w tych sprawach ;] może ktoś też chciałby wrócić do szkoły? Sa teraz mozliwości :]

62

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Tylko żeby czas był...  Jak się pracuje na 3 zmiany to trudno jeszcze zaczynać edukację w weekendy...

63

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

takie szkoły to fikcja edukacyjna, czego się tam nauczysz raz na dwa tygodnie?

64

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Zaocznie można sie kształcić jak się ma czas samemu poczytać bo wiadomo w szkole jest tylko część materiału

65

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

[quote=gusia1000]to straszne jest, że dziecko nie wie jak wziąć się za zadanie domowe.[/quote]

i najgorsze że to się i u nas zdarza. Coraz częsciej

66

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

A książek i ćwiczeń ma coraz więcej, tylko że finalnie i tak niewiele z nich umie

67

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Bo dziś szkoła nie uczy wiedzy tylko umiejętności, np gdzie znaleźć jakąś informację. Dlatego na maturze z matematyki można mieć tablice z wzorami

68

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

To dlatego na maturze można mieć legalną ściągę w postaci tablic z wzorami

69

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Kwitnie rynek korepetycji bo dzieci nie nadążają w szkole z nauką,. Za szybko jest przerabiany materiał ze szkodą dla wiedzy

70

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

A jak teraz pójdą 6latki do szkoły to dopiero będzie obniżenie poziomu... 3 lata na naukę czytania i pisania...

71

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Najgorsze jest to że będą wymieszane w klasach 6 - i 7 latki, starsze dzieci mogą gnębić te młodsze

72

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Mówisz o dzieciach? Ja teraz mając 46 lat kończyłam LO dla dorosłych i miałam nie raz problem z pracą domową dobrze ,że syn chodził w tym czasie do dziennego LO to mi pomagał w odrabianiu lekcji i to nie zawsze umiał .

73

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

A najlepsze jest to że większość tej wiedzy nie przyda się potem w życiu... Moim zdaniem 60% czasu w szkole to czas zmarnowany.

74

Odp: Dla dzieci czy rodziców?

Na szczęście teraz więcej jest praktycznej nauki, a materiał okrojony.