26

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Oczywiście piękna główka! To dlatego poświęcamy jej tyle uwagi zanim pokażemy się publicznie

27

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Nogi, które prowadzą nas po krętych ścieżkach życia...

28

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Skrajny radykalizm owych dwóch Pań; ja jednak typowo dla siebie, zostałbym pośrodku tej kwestii.


Takim matematycznym pośrodku... wink wink wink

29

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Ale że brzuszek?... Jeśli nie za duży, to owszem jest ważny, ale jak za bardzo wstaje to wolę o nim zapomnieć... wink

30

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Chcesz powiedzieć, że reszta naszego ciała  to tylko nic nie znaczące "okolice"?!?

31

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Chyba chodziło o biust, skoro chcesz mierzyć połowę drogi od nóg i głowy
Coś w tym jest...

32

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Od stóp do głów, drogie koleżanki, w dowolnej proporcji damy jest to podbrzusze, a pod-brzuszem podbrzusza jest cel całego tego gonienia przez całe życie, jak tępy bizon na skraju klifu Alaski (czy Kanady?).

milagro, nie no oczywiście, że głowa. Trochę się nabijam.
Z drugiej jednak strony, to właściwie czemu nam opowiadali bajki Andersenów, Brzechw i wszelkich tam, gdzie uwięzione księżniczki ratowane są przez ich rycerzy?
Uroda musi być. wink

Podbrzusze tym bardziej! wink

33

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Od rycerzy też należy wymagać urody w takim razie, bo te smoki do walki z nimi wyzdychały przecież z powodu ocieplenia klimatu...

34

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

baśnie mocno się zdezaktualizowały. Dziś bywa, że to księżniczka musi zakasać rękawy i wziąć się do roboty, żeby ocalić rycerza przed nim samym.

35

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Coraz więcej z nich jest chyba Kopciuszkiem który ciągle tylko czeka na tego nie istniejącego Księcia, a pantofelek coraz ciaśniejszy...

36

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Kuocie, tylko czy ładna miska daje jeść? smile
Na próżno szukać ideałów...

Dlatego zostawiam tylko dwie cechy - mój idealny wygląd i mój idealny podatno-respondujący umysł.

Może być zimna, nie myć naczyń, nie kochać dzieci, olewać rodzinę, nic nie zarabiać, wierzyć w religię, uznawać medialne autorytety (biedna), nosić się w krótkiej kurtce i wystąjącej spod niej, a wiszącej koszuli (co one mają na myśli poprzez to? zasłaniają tyłek? to taki trend?), może to wszystko. Na moje potrzeby te dwie ważne cechy wystarczą.
Zatem nie potrzeba mi księżniczki, tylko ładnej i inteligentnej nawet Kobity ze Wsi. Ja sem prosty chłop. smile

A Ty? Myślisz, że ów Maciek od komedii romantycznych to ucieleśnienie marzeń każdej z nich? wink

No więc 36 słusznie, słusznie, najgorszy wróg rycerza, to on sam i jego zapadłości wewnątrz czaszki. smile
Ale myslisz, że są tacy choć bliscy rycerstwu? Jak mieliby oni funkcjonować w tym czasach i jak korelować z Kobietą?

milagro również słusznie, tu wraca temat czy ładna miska daje jeść i przede wszystkim - czy ładna miska jest wierna?

37

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Bliscy rycerstwu to dziś mają ciężki żywot bo nic tak nie irytuje dziewczyny jak ułożony i grzeczny, gotowy na każde skinienie. Takim ona będzie pomiatać, bo wie, że on będzie mimo wszystko, a on będzie oczywiście cierpieć.

38

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

[quote=incognito]Kuocie, tylko czy ładna miska daje jeść? smile
Na próżno szukać ideałów...

Dlatego zostawiam tylko dwie cechy - mój idealny wygląd i mój idealny podatno-respondujący umysł.

Może być zimna, nie myć naczyń, nie kochać dzieci, olewać rodzinę, nic nie zarabiać, wierzyć w religię, uznawać medialne autorytety (biedna), nosić się w krótkiej kurtce i wystąjącej spod niej, a wiszącej aż za dupę, koszuli (co one mają na myśli poprzez to? zasłaniają tyłek? to taki trend?), może to wszystko. Na moje potrzeby te dwie ważne cechy wystarczą.
Zatem nie potrzeba mi księżniczki, tylko ładnej i inteligentnej nawet Kobity ze Wsi. Ja sem prosty chłop. smile

A Ty? Myślisz, że ów Maciek od komedii romantycznych to ucieleśnienie marzeń każdej z nich? wink
korelować z Kobietą?[/quote]

Nie daje ale przecież można żyć jakiś czas samą miłością wink A co do mojego M. to na szczęście nie jest w typie "każdej" - co daje szansę na wyłączność, czyli nie ma tego złego...

39

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

[quote=incognito]milagro również słusznie, tu wraca temat czy ładna miska daje jeść i przede wszystkim - czy ładna miska jest wierna?[/quote]

Z wiernością to prawie wszyscy macie problemy, więc tu chyba nie ma wyboru: przystojny czy wierny...?

40

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

36 - słusznie, słusznie, słusznie. Mam nadzieję, że jakieś samczyki czytają nasze wypacanie werbalne odnośnie damsko - męskich spraw, może nawet coś do nich dotrze, np. to, że zarzucając kobietę prezentami, uwagą i gorliwą pomocą, ostatecznie - szkodzą sami sobie i tym kobietom. smile

Może założymy szkołę podrywu - Ty byłabyś trenerką, a jednocześnie szkołę wdzięku, gracji i wapmizmu - gdzie zajęcia prowadziłbym ja? Na zasadzie przeciwpłciowej - najlepszej zasadzie.

Kuotu - jaki to "jakiś czas" - czyżby równy okresowi czystej ekscytacji, ostatecznie zastępowanemu przez słodkie adorowanie z pierwszymi symptomami spowszednienia? Pyta Inżynier. wink

milagro - z wiernością każdy człowiek ma problemy.
Jest to, co rośnie samo w głowie i to, co z kościółka, szkółki, od dziadków poprzez rodziców, z mediów.

Generalnie zauważam, że świat dąży do wmawiania nam, że jest tylko jeden model szczęśliwego życia na dłuższą metę.
Dom, pies, kredyt, wuchta pociech, wakacje w Maroko, tylko we dwoje, zapatrzeni w siebie, w ogóle forever, obrączki niczym u więźnia (acz mniejsze i złote).

A co jeśli wszyscy jesteśmy po nocach Hyde'ami, a jednocześnie w zwiazki wchodzimy z zaborczości?

Oraz, że właśnie dlatego mediom zależy na eksploatowaniu tej części - seksualnej - w reklamach.
Jest przecież skrywana, wyuczono nas ją skrywać, a oni podają ją na tacy, to i bardziej kusi.

(Miodkowi nie podobałoby się zaczynanie od "Oraz").

41

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Tak właśnie - czas kiedy jesteśmy poddani hormonom szczęścia, jest adrenalina, a więc nie czujemy przyziemnych potrzeb (albo rzadziej niż zwykle) - i tak do następnego zakochania;)

42

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Z mediów to raczej płynie przekaz, że każdy z każdym, poogladaj sobie te seriale oparte na faktach, już nawet obecne w "misyjnej" TVP, z serii "Prawdziwe życie":
Poniedziałek: "Uwikłani"
Wtorek: "Małżonkowie"
Środa: "Prawnicy"
Czwartek: "Komornicy"
Piątek: dzień na przemyślenia smile

43

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Szkoła podrywu to niezły pomysł, zwłaszcza w kurortach, gdzie życie lokalne kręci się wokół tego... Przecież ogólnie wiadomo że większość bywalców sanatorium to ludzie zdrowi, poszukiwacze przygód smile Chory przecież nie pomyśli o harcach...

44

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Z radiorandki nie korzystałam, pewnie w dużej części ludzie tam się ogłaszają z ciekawości lub dla żartów:)

45

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Część osób naprawdę kogoś szuka, a wiele tych samych ogłoszeń pojawia się codziennie, więc to daje do myślenia, jak słabe jest zainteresowanie radiorandką....

46

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Mam wrażenie że tam sami desperaci szukają.

47

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Dlatego to jest ryzykowna sprawa...

48

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Kiedyś w Bydgoszczy w Radio GRA był "SMS Service" wysyłało się smsa, a speaker radiowy czytał je. Niekiedy był ubaw po pachy, ale i z takiego poznania się - założyły się 3 rodziny. Poznali poprzez "radio", aż w końcu znajomość zakończyła się ożenkiem ;-)