1

Temat: suplement diety

Suplementy dietetyczne. Czy Twój organizm ma wszystko co niezbędne by funkcjonować z energią cały dzień? Czy mówią o tym Twoje emanujące pięknem włosy i zdrowa skóra? Jeśli nie, to suplementy dietetyczne stanowią jedyny sposób by to zmienić!
Dbałość o zdrowie zaczyna się od właściwej diety. Obecne sposoby uprawy pozbawiają glebę naturalnych składników mineralnych, co sprawia, że codzienne pożywienie nie dostarcza nam wystarczającej ilości związków odżywczych, potrzebnych dla prawidłowego przebiegu wszystkich funkcji życiowych organizmu .

2

Odp: suplement diety

Przyznam, że przez jakiś czas brałam suplementy i zauważyłam, że owszem, działają, ale krótko - jak przestałam brać, wszystko wróciło do stanu poprzedniego.
Dlaczego?

3

Odp: suplement diety

To oczywiste, że jeśli przestałaś brać suplementy (przy jednoczesnym niedostarczaniu odpowiednich witamin i minerałów wraz z dietą) to objawy niedoboru powrócą, suplementy diety pokrywają dzienne zapotrzebowanie na jakieś dane pierwiastki w związku z tym albo trzeba je przyjmować systematycznie albo najlepiej wzbogacić swoją dietę w warzywa i owoce. Jednorazowe zażycie suplementu nie rozwiąże problemu na zawsze.

4

Odp: suplement diety

Dokładnie. Bo skąd pojawiają się niedobory zmuszające nas do zażywania suplementów?   Wynikają z niedostarczania pewnych składników. I tak samo, jeśli nie dostarczamy suplementu to efekt jest ten sam.

5

Odp: suplement diety

Oczywiście, że tak. Są potrzebne głównie wtedy, gdy danego składnika brakuje w
żywności jaką się spożywa na co dzień, albo kiedy inne substancje powodują jej ubytek( tak jak kawa
wypłukuje magnez). ale to normalne, że jak się przestanie je przyjmować, to na powrót się braki
pojawią, chyba, ze zmieni się sposób żywienia.

6

Odp: suplement diety

Z jakich suplementów korzystacie najchętniej? Ja jakiś czas temu zażywałam przez niecałe dwa miesiące żeń szeń i byłam z efektów bardzo zadowolona.

7

Odp: suplement diety

Ostatnio na jednej z konferencji w której brałam udział dawali dużo fajnych suplementów diety, obecnie zażywam suple na moje włosy i paznokcie. Oprócz tego od czasu do czasu kupuję sobię omege3 z racji tego że nie przepadam za rybami.

8

Odp: suplement diety

Nie brałam nigdy suplementów diety.

9

Odp: suplement diety

suplementy nie są dobre dla organizmu. Ja wolę sam trening.

10

Odp: suplement diety

Zależy dla kogo wink niektórzy muszą uzupełniać pewne braki w ten sposób.

11

Odp: suplement diety

Ja schudłam nagle. O dziwo, nawet kiedy ćwiczyłam, miałam skromną dietę, efektów nie było, a teraz one się pojawiły. Teraz pytanie - dlaczego?

12

Odp: suplement diety

Dwa razy się nabrałam na suplementy i po żadnym nie schudłam... Trudno mi uwierzyć że od samego łykania sie tak szybko chudnie

13

Odp: suplement diety

Wiadomo trzeba trochę potu wylać na ćwiczeniach, nic nie przychodzi łatwo

14

Odp: suplement diety

Lepiej od suplementów działają balsamy odchudzające, przynajmniej na mnie

15

Odp: suplement diety

Ja  stosowałem spalacz tłuszczu i powiem szczerze mega dużo mi nie pomógł, ale jakieś tam efekty zauwazyłem. Zawsze stawiam na dietę a tabletki takie bardziej dodatkowe są:)

16

Odp: suplement diety

Tym razem postawiłam na odchudzanie wspomagane suplementem.Sugerując się rankingiem tabletek odchudzających wybrałam.Pierwsze wrażenia pozytywne.Zmniejszony apetyt ,dużo energii waga pomału spada.Może tym razem uda mi się schudnąć trwale.

17

Odp: suplement diety

Przecież suplementy to chemia, nie warto tracić zdrowia żeby schudnąć, lepiej ograniczyć kalorie i więcej się ruszać zamiast bezsensownie tracić pieniądze.Łykanie tabletek nie jest aż tak męczące żeby od niego schudnąć big_smile

18

Odp: suplement diety

Skusiłam się również na zakup supli.Raz że sama dieta nie przynosiła oczekiwanych rezultatów a po drugie chciałam się przekonać czy z tabletkami idzie łatwiej.Branie tabletek zapobiega napadom głodu i czuje się na nich cały czas pełna po prostu nie chce mi się jeść.Połączenie diety i tabletek na razie przyniosło spadek wagi o 8 kg.

19

Odp: suplement diety

Mnie jakoś suplementy diety nie przekonuję - czasami jadam zwykły chrom, który sam w sobie nie jest drogi a jest podstawowym składnikiem tych wszystkich specyfików na odchudzanie

20

Odp: suplement diety

Ja piłam ziółka z apteki, znajoma farmaceutka mi polecała bo sama stosowała. Ale chemicznych bym się nie zdecydowała jeść, szkoda wątroby

21

Odp: suplement diety

Ziołowe herbatki jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Sama często piję melisę

22

Odp: suplement diety

Zamiast tracić czas na suplementy to lepiej ubrac się i wyskoczyc 2 razy w tygodniu po 40 min biegu i nie jeść słodyczy i efekty zobaczycie szybciej niż, jeść tabletki i nic nie robic:)

23

Odp: suplement diety

To najlepszy sposób ale na zakwasy, lepiej jest codziennie biegać po 200 m niz rzadko a za dużo

24

Odp: suplement diety

Dla 200 m to chyba nie chciałoby mi się wychodzić z domu wink Polecam taki 'biegaj 40 minut', który powoli przygotowuje do coraz dłuższych dystansów

25

Odp: suplement diety

Mam nadzieję, że moi przedmówcy mają rację, bo mam zamiar zastosować się do kilku powyższych sugestii. Niezmiernie ciekawa jestem efektów.