1

Temat: obrazy olejne

witam ciepło. Chciałam podzielić się moim spostrzeżeniem w zakresie stylizacji wnętrz mieszkalnych. Uważam, że przestrzenie mieszkalne prezentują się w o wiele bardziej wystawny sposób, gdy zawierają w sobie obrazy olejne, które wnoszę wiele piękna i estetyki. Kompozycje malarskie zawierające barwną kolorystyką i niecodzienne motywy, bardzo podnoszą wygląd wizualny mojego mieszkania i wpływają pozytywnie na mój nastrój.

Ostatnio edytowany przez mm75 (2013-04-26 18:08:39)

2

Odp: obrazy olejne

tak, ale do nowoczesnych mebli to one mi jakoś nie pasują, raczej do takich starodawnych, wielkich szaf, do wielkich salonów

3

Odp: obrazy olejne

Zależy jakie, martwe natury pasują wszędzie, ale np. jakieś obrazy z bitew czy portrety szlachciców to już nie...

4

Odp: obrazy olejne

Mój znajomy ma w nowoczesnym salonie stare szable na ścianie i wcale to się nie gryzie...

5

Odp: obrazy olejne

Też lubię jakiś akcent z dawnych lat, mam kilka takich ludowych dzbanków z lat 50. czy 60. w salonie

6

Odp: obrazy olejne

Tak, sama mam jeden smile Dostałam od chłopaka, jego bratowej mama takie cuda tworzy, uwielbiam ten obraz smile

7

Odp: obrazy olejne

ja umiem za to robić wycinanki ludowe, kiedyś w naszym domu kultury były warsztaty z twórczyniami ludowymi z Łowicza i się nauczyłam:)

8

Odp: obrazy olejne

Chyba już wychodzą z mody, teraz są fajne plakaty na ścianę, można urządzić dom nowocześnie, a nie z jakimiś staromodnymi obrazami...

9

Odp: obrazy olejne

Też nie mam w domu takich rzeczy, nowoczesny wystrój nie przewiduje obrazów olejnych...

10

Odp: obrazy olejne

Wolę jednak nowoczesne grafiki. W moim mieście jedna graficzka nawet reklamuje swoje prace na banerze, całkiem fajne:)

11

Odp: obrazy olejne

U mnie nie ma obrazów, ale znam ludzi, którzy lubią taki styl