1

Temat: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Mój siostrzeniec miał napisać wiersz o zachodzie słońca w 5. klasie. Potrafilibyście taki tekst stworzyć?

2

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

ja pisałam niedawno młodszej siostrze do szkoły wiersz "o naszej miejscowości" w gimnazjum

3

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Ułożyć rebus z określonymi słowami...

4

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Własną pracę domową pamiętam sprzed 20 lat, zrobić na technikę świecącą się mapę Europy z żaróweczkami wmontowanymi w miejscu stolic europejskich... Oczywiście wujek elektryk mi to podłączał, ale 5 dostałam ja:)

5

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

No ja dostałam na zadanie domowe napisać 100 razy pismem technicznym:"Nie będę się śmiała na lekcjach techniki."

6

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Mój synek musiał zrobić pieczątkę z ziemniaka smile

7

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Ja musiałam zrobić sałatkę z trzech dziwnych składników nie pasujących do siebie

8

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Nikomu nic nie robiła, ale u siebie było tego mnóstwo.

9

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Ja sama jeszcze się uczę i czasami mam bardzo dziwne prace domowe.. Pani z plastyki! O to mistrzyni zadawania okropnych prac domowych. Częściej jako prace domowe mamy nie rysowanie, tylko jakieś prace na wystawy. Np.: ptak z siana! Tego nigdy nie zapomnę big_smile

10

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

A skąd nagle wziąć siano jeśli się mieszka w mieście?

11

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Z trawnika - chyba czasem go koszą?

12

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

ostatnio w gimnazjum zadali mojej kuzynce prace domową: Czy współczesna szkoła daje się lubić? Miała napisać 2 strony na ten temat...

13

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

W tych czasach nie chciałabym chodzić do szkoły, a co dopiero jeszcze ją lubić - jak słyszę co się tam wyprawia to się włos jeży...
Ale pewnie kuzynka miała napisać, że lubi szkołę i to bardzo?...

14

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Ja tam nigdy nie lubiłam szkoły, już od podstawówki... Jak tylko skończyłam technikum to odetchnełam ze już wreszcie nie musze tam chodzić..

15

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Już prawie jesień a dzieci w szkole mają narysować na sztukę "Bezpieczne wakacje"... Pewnie już dawno zapomniały o wakacjach:)

16

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

A wymyślić prezent, który jeszcze nie istnieje a ucieszył by obdarowanego? Moja 7-letnia siostrzenica wymyśliła obraz do którego można wejść ..

17

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Najdziwniejsze prace domowe mam z plastyki... Bo sama się jeszcze uczę wink
Np. miałam zrobić ptaka z siana, co roku robimy jakieś prace z odpadów.

18

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

ale fajne! Kurcze zrobienie ptaka z siana to faktycznie wymusza na dziecku kreatywność:)
podoba mi się!

19

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Dziwne są też prace domowe, które każą dzieciom myśleć abstrakcyjnie, np. opisać świat z punktu widzenia szafy, buta itp. Moja siostrzenica takie ma w 7 klasie smile

20

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Albo kiedy trzeba opisać rodzinę, życie domowe, to czasem dzieciaki wypisują tam dziwne rzeczy, zdradzają domowe tajemnice...

21

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Matematyka jest postawiona na głowie, rodzice nie potrafią rozwiązać zadań z 6 klasy, i to ci po studiach....:)

22

Odp: Najdziwniejsze prace domowe Waszych dzieci

Dziś czytałam o pracy pt. zrób sobie zdjęcie w wannie jak odrabiasz lekcje...