1

Temat: W jakim stylu się ubieracie?

Myślę że tytuł tematu mówi sam za siebie, jednak troche go przetlumaczę smile
Chodzi mi jakie ciuchy zwykle zakładacie, jak je łączycie, co jest must havem w w Waszej szafie. Taki prosty opis stylu.

Ja ubieram się raczej wygodnie, ale lubię modne ciuszki. Zlubię łączyc szorty, koszule, bluzki,  w nietypowe zestawienia. Ot, taki styl lekko "lookbook'owy". Must have w mojej szafie to:
miętowa marynarka
czarne shorty
jegginsy
prosty top
wisiorek sówka

smile
Teraz kolej na Was smile

2

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

U mnie podstawą są często dżinsy - do nich ubieram bardziej lub mniej luźne/eleganckie/zwiewne topy, bluzki, koszulki, sweterki, raczej klasyka, bez szaleństw. Uwielbiam też sukienki, delikatne dodatki smile. Chociaż w sumie dużo zależy od dnia wink.

3

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja z kolei uwielbiam marynarki i długie wisiory.
Zawsze mam w szafie leginsy i grube kryjące rajstopy. Lubię koszule i sukienki. W te wakacje przybyło mi jakieś 10 nowych sukienek:D Sukienki o każdej porze dnia i nocy.

W deszczowe dni wskakuję w bluzę lub grupy sweter i zakładam czapę:)

4

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

miejskim i byle by mi było wygodnie. w zalezności od sytuacji gdzie ide i czy się spieszę czy moge sobie pozwolic na spacerowe tempo dobieram wg tego obuwie big_smile

5

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Mój styl określiłabym jako luźny, wygodny i klasyczny smile

6

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zdecydowanie miejski, taki pomiędzy sportową elegancją, a biurowym szykiem.

7

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja uwielbiam ubierac sie elegancko a zarazem wygodnie, nie obejdzie się u mnie bez biżuterii i delikatnego makijazu:)

8

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja nie mam określonego stylu... zazwyczaj bawię się wszystkimi na raz oczywiście w granicach rozsądku smile

9

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja raczej spodnie i jakaś bluzka.Tak żeby było mi wygodniej:)

10

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

A ja ostatnio spódnice i sukienki, raczej długie

11

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio bardzo lubię sukienki i tuniki z dzianiny , jest zimno i doskonale do nich pasują grube rajstopy w kontrastowych kolorach:)))

12

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Kupiłam sobie niedawno takie fioletowe, niezbyt ciemne i zakładam do dłuższego zielonego sweterka

13

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatni noszę dużo sportowych ubrań, bo są wygodniejsze niż te sztywne wdzianka na oficjalne okazje

14

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zdecydowanie ubieram się dość luźno i swobodnie. Najczęściej jeansy i jakaś bluzka/sweterek. Wiadomo, zależy od pory roku. Lubię też tuniki połączone z klasycznymi, czarnymi legginsami smile

15

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Dla mnie najlepsze połączenie to ciemne spodnie/spódnica plus jakaś kolorowa góra

16

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio lubię białe spodnie nosić, na przekór szarej porze roku...

17

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

A ja noszę szare i nie wpływa to wcale na mój nastrój smile

18

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja nie przepadam za białymi spodniami, ale zafira - brawo za przełamywanie nudy! smile

19

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię być ubrana wygodnie, ale czasami mam również ochotę się wystroić, więc najczęściej po prostu stawiam na casualową, lekko dziewczęcą elegancję smile

20

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię luz, wygodę, więc najczęściej wygodne spodnie, koszulka, bluzeczka, jakiś ładny sweterek, lubię zwiewne szaliki, chusty, bardziej elegancki czy imprezowy look tylko na specjalne okazje smile

21

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Prosto bez udziwnień, tj. : jeansy, lub spodnie z materiału czarnego, sweter/bluzka w barwach stonowanych, buty na grubszym obcasie, lub sandały na koturnie latem.

22

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Cenie sobie wygode wiec najczesciej tak wlasnie sie ubieram szczegolnie ze jestem mama 8 latka i bardzo  aktywnie lubimy spedzac czas. Ale lubie tez czuc sie kobieci wiec staram sie jedno z drugim polaczyc

23

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Lubię ubierać się wygodnie. Zazwyczaj noszę leginsy w różnych kolorach, zwiewne bluzki  i skórzana kurtka. A leginsy zamawiam zawsze ze sprawdzonej strony, gdzie można znaleźć je bardzo dobre jakościowo w niskiej cenie i w przeróżnych kolorach.

Ostatnio edytowany przez loveisblind (2013-04-18 22:26:14)

24

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Wygodnie ale kobieco.Dopasowane tuniki ostatnio mam fazę na sukienki.Do tedo skórzana kurtka,najlepiej balerinki i jest ok.

25

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja do skórzanej kurtki tylko spodnie uznaję