76

Odp: paznokcie na ślub

noo... czasem aż oczy przecieram ze zdumienia i czasem tak sobie myślę "a co ja potrafię?"... ludzie mają takie talenty!

77

Odp: paznokcie na ślub

Wczoraj mąż mi pokazywał jak jakiś facet ze zwykłych butów robi takie dla fanów gry na PS3... super....zamiast sznurówek łańcuchy i na końcu mały miecz...świetnie...

78

Odp: paznokcie na ślub

Nie brak utalentowanych kosmetyczek - tylko jak na taką trafić?
Ostatnio jedna jak zrobiła makijaż ślubny to panna młoda miała 3 warstwy tapety a i tak się świeciła!

79

Odp: paznokcie na ślub

Ja sama sobie robiłam makijaż na ślub smile

80

Odp: paznokcie na ślub

To wszechstronnie utalentowana jesteś, a może na kursie byłaś?
A tak poważnie, to przecież nic wielkiego się umalować - chyba że jakaś szara myszka chce nagle żeby ją paroma sztuczkami zmienić w księżniczkę... Ale my, takie laski, nie musimy tego robić... smile

81

Odp: paznokcie na ślub

mój narzeczony mówi, żebym się sama umalowała albo poszła bez makijażu, bo... uwaga "ja też się nie będę malował" big_smile

82

Odp: paznokcie na ślub

Nie byłam na żadnym kursie smile wiadomo że mocno się nie malowałam, tylko taki makijaż w jakim najlepiej bym się czuła... mój mąż też się nie malował smile

83

Odp: paznokcie na ślub

haha domyślam się, że Twój mąż poszedł saute ;-)
ale mój mnie czasem rozbraja takimi komentarzami big_smile

84

Odp: paznokcie na ślub

Niektórzy maskują wypryski, trądzik, blizny, więc i facetom nie jest obcy ślubny makijaż:)

85

Odp: paznokcie na ślub

Mój ma idealną cerę smile Nie musiał nic maskować....

86

Odp: paznokcie na ślub

Na pewno tak, skoro miał ponad 25 lat, ale teraz wielu chłopaków bierze ślub w wieku 'trądzikowym" więc muszą...

87

Odp: paznokcie na ślub

Nie wszyscy mężczyżni mają wiek trądzikowy...

88

Odp: paznokcie na ślub

Chyba jednak większość ma, bo niestety nie dbają o cerę tak jak my... nie mówię o skrajnych przypadkach, ale o takich skłonnościach do pojawiania się wyprysków oczywiście w najmniej odpowiednim momencie sad

89

Odp: paznokcie na ślub

Np. tak jak mnie dzisiaj sad

90

Odp: paznokcie na ślub

Dziewczyny... paznokcie na ślub <brecht> big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

[img]//bi.gazeta.pl/im/3/9199/z9199843X,Stylizacja-paznokci-w-angielskim-stylu.jpg[/img]

91

Odp: paznokcie na ślub

hahahaha ;p
French! wink)

92

Odp: paznokcie na ślub

Niechcemisie tongue Zainspirowałaś mnie big_smile

93

Odp: paznokcie na ślub

Nie ważne czy to jest własne czy czyjeś wesele nie polecam tipsów bo łatwo można sobie krzywdę zrobić

94

Odp: paznokcie na ślub

Rewelacyjnie.
[quote=niechcemisie]Dziewczyny... paznokcie na ślub <brecht> big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

[img]//bi.gazeta.pl/im/3/9199/z9199843X,Stylizacja-paznokci-w-angielskim-stylu.jpg[/img][/quote]

95

Odp: paznokcie na ślub

Dla mnie French jest najodpowiedniejszy ale to zalezy od tego jaka sukienka bo obecnie nie kazdy wybiera biel.

96

Odp: paznokcie na ślub

coś różowego ale delikatne na pewno może też beż

97

Odp: paznokcie na ślub

blady błękit może też być

98

Odp: paznokcie na ślub

blady róż też jest ok:)

99

Odp: paznokcie na ślub

tak apropo co myślicie o tatuażach na paznokcie z bourjois ?

100

Odp: paznokcie na ślub

Aby trochę przełamać klasykę na ślub proponuję jednokolorowe pazurki w tonacjach pastelowych. Dla nieco mniej szalonych odcienie pasujące do dodatków, kwiatów, etc.. np. różne odcienie różu, łososiowe, brzoskwiniowe. Dla nieco bardziej odważnych Młodych Pań ostatnio modne odcienie niebieskiego, błękitu, mięty, a nawet żółte! wink