51

Odp: Oczepiny

Bo wynajęcie DJa kosztuje mniej niż całego zespołu

52

Odp: Oczepiny

Ja bym się zdecydowała na DJ-a gdyby większość gosci była tak do 35 lat. Bo starsi nie będą sie dobrze bawić bez orkiestry

53

Odp: Oczepiny

Najwięcej zależy od muzyki, a nie od formy jej grania

54

Odp: Oczepiny

Dobra muza, czy w takiej, czy innej formie to jest coś, co musi być dokładnie przemyślane, zanum się zamówi i zapłaci, by potem nie żałować, że poszło coś nie tak.

55

Odp: Oczepiny

Najgorzej to jest zmusić takich podpitych grajków po północy do grania... To już wolę DJ-a abstynenta. Zna ktoś takiego?

56

Odp: Oczepiny

Nie znam takiego dj-a.

57

Odp: Oczepiny

Oj, zdecydowanie nie znam, a swego czasu pracowałam w tej branży.

58

Odp: Oczepiny

Dlaczego już tam nie pracujesz ?

59

Odp: Oczepiny

To raczej sezonowa branża, z której nie można utrzymywać się cały rok, ale myślę, że jeszcze na kilka wesel się latem wybiorę.

60

Odp: Oczepiny

Dzięki za odpis.

61

Odp: Oczepiny

To ryzykowna praca, można za bardzo polubić alkohol... bo jak nie pić kiedy wszyscy piją?

62

Odp: Oczepiny

Fotograf i kamerzysta raczej nie piją, a to zwykle właśnie z nimi siedzi DJ. Na większości wesel obsłudze nie proponuje się alkoholu, co najwyżej jedną, symboliczną lampkę szampana. Nikt więc takiego DJ-a nie zmusza i to wcale nie jest tak, że piją wszyscy.

63

Odp: Oczepiny

Ostatnio na jesieni  byłam na weselu gdzie kamerzysta był kolegą młodego i już przed północą się zataczał lekko...

64

Odp: Oczepiny

Najgorzej się na tym wychodzi , potem na pamiątkę zostanie "pływający" film z wesela... A kolega będzie puchł z dumy, jak to się "przydał"...

65

Odp: Oczepiny

Profesjonalny kamerzysta czy fotograf nigdy by sobie na to nie pozwolił, więc tak to już jest, kiedy zatrudniamy nieodpowiedzialnych kolegów...

66

Odp: Oczepiny

Ale profesjonalny kamerzysta czy fotograf też niestety profesjonalnie kosztuje... wink

67

Odp: Oczepiny

Raz w życiu można sobie pozwolić... a nie potem cierpieć oglądając ...

68

Odp: Oczepiny

No profesjonalny fotograf i kamerzysta to są koszty od 1000zł wzwyż za jednego i tacy za ten tysiąc są już w większości przypadków całkiem ok. Artyści, którzy robią reportaże ślubne to już koszt od 3000zł, ale jeżeli chcemy mieć naprawdę piękne zdjęcia, będące małymi dziełami sztuki, to właśnie do nich warto się zgłosić. Ślub i wesele to ogólnie rzecz biorąc spory wydatek, więc skoro kogoś na niego stać, nie sądzę, że zbawi go zatrudnienie fotografa za 1000zł. Zdarzają się jednak i porażki za wiele więcej kasy, więc najlepiej brać takiego, którego zdjęcia już wcześniej widzieliśmy, i nie chodzi mi tylko o te na jego stronie.

69

Odp: Oczepiny

Osobiście raz oglądałam ślubne zdjęcia profesjonalnego fotografa, które nie podobały mi się... Ale nie można wierzyć, że ma się aż takiego pecha, poza tym jest przecież photoshop smile

70

Odp: Oczepiny

Ale jak jest słaba jakość albo pozy bez pomysłów to tego nie poprawisz komputerowo

71

Odp: Oczepiny

Młodzi też powinni trochę inwencji wykazać a nie tylko stanąć przed aparatem... Jak są drętwi to fotograf ich nie ożywi...

72

Odp: Oczepiny

Dobry fotograf potrafi ożywić i drętwych młodych smile

73

Odp: Oczepiny

O tak, moją koleżankę i jej narzeczonego to zabrał w jakieś ruiny zamku i przeczołgał po tych skałkach, ona w długiej sukni i szpilkach, dobrze że już było po weselu, bo suknia to się nadawała do wyrzucenia po tym survivalu smile Ale za to zdjęcia były ciekawe, było co pooglądać.

74

Odp: Oczepiny

nie wiem czy to dobre tło dla ślubnej sesji, chyba zbyt ponure jak na mój gust...

75

Odp: Oczepiny

A ja chętnie bym sobie taką sesję zrobiła, ale w kolorowych ubraniach i np. latem