1

Temat: Kręcone włosy

Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby je ujarzmic? Jakieś szampony,odżywki,żele czy pianki...lepsze długie czy krotkie?

2

Odp: Kręcone włosy

mi osobiście przypasował szampon i odżywka do włosów kręconych z Nivea.

3

Odp: Kręcone włosy

mam proste jak drut włosy - tak więc nie poradzę niestety

4

Odp: Kręcone włosy

a ja właśnie zrobiłam styling-trwałą, bo kocham loki i nie chcę ujarzmiać smile Ech, każdy chce na odwrót smile

5

Odp: Kręcone włosy

taka trwała mocno niszczy włosy ?

6

Odp: Kręcone włosy

Mam swoje loczki i po okresie namiętnego prostowania, znowu pokochałam ich niesforność. I zostawiam je samym sobie, niech się wiją i wywijają jak im się podoba.

7

Odp: Kręcone włosy

Tylko,ze ja mam już je chyba za długi bo sięgają mi do pasa i od czubka głowy są prawie proste a czym niżej tym bardziej się kręcą...

8

Odp: Kręcone włosy

a ja od dziecka marzyłam o kręconych włosach - moje są proste!

9

Odp: Kręcone włosy

moja mam ma megakręcone i czarne włosy - ja naturalne ciemny blond i proste ...
hmm może moja córka wda się w babcie ? smile

10

Odp: Kręcone włosy

A często bywa, że dzieci dziedziczą po dziadkach. Ja mam czarne i kręcone a moja siostra proste jak drut i jasny blond. I weź zgadnij jak to jest i po kim. wink

11

Odp: Kręcone włosy

Ja mam kręcone..mój mąż proste a nasza córka...na razie jej się kręcą ale jeszcze nie wiadomo czy będą nadal...

12

Odp: Kręcone włosy

[quote=pinkmause]A często bywa, że dzieci dziedziczą po dziadkach. Ja mam czarne i kręcone a moja siostra proste jak drut i jasny blond. I weź zgadnij jak to jest i po kim. wink[/quote]

... po sąsiedzie zapewne hehe big_smile

13

Odp: Kręcone włosy

Nee, po kominiarzu lol

14

Odp: Kręcone włosy

Ja mam proste. Ale swego czasu miałam trwałą. Nie podobało mi się jak były pozostawione same sobie, za to uwielbiałam na trwałą nakładać żel do włosów. Stawały się wtedy po prostu śliczne. Więc może to ci coś pomoże. Jeśli miałabym kręcone na pewno stosowałabym żel. smile

15

Odp: Kręcone włosy

Też stosowałam żel ale za bardzo włosy sa sztywne i ciężkie po nim..zastanawiam sie nad pianką..tylko jaką?.Ładnie pachnie sunsilk ale czy jest dobra?

16

Odp: Kręcone włosy

Ja na mokre włosy nakładam odrobinkę żelu, ugniatając je jednocześnie. To sprawia, że loczki są bardziej widoczne i mniej się puszą. Pianek nie lubię - kruszą się i zostawiają ślady niczym łupież.

17

Odp: Kręcone włosy

ja niestety mam proste jak drut włosy ... kręcone zawsze mi się podobały zastanawiałam sie nad trwałą ale fryzjerka mi odradziała

18

Odp: Kręcone włosy

z tego co czytam to jest jak zawsze.. człowiek nie da się zadowolić,
kto ma proste - ten kręci, a kto ma kręcone - ten je prostuje

19

Odp: Kręcone włosy

[quote=marylac]z tego co czytam to jest jak zawsze.. człowiek nie da się zadowolić,
kto ma proste - ten kręci, a kto ma kręcone - ten je prostuje[/quote]

Prawda, jednak jest taka różnica, iż włosy proste łatwo pokręcić, a kręcone bardzo trudno jest całkowicie wyprostować tongue

20

Odp: Kręcone włosy

Bywają takie proste włosy, że nie ma sposobu, aby je pokręcić. Nie chcą i już. Zresztą proste włosy zawsze są grubsze i bardziej twarde niż kręcone. Stąd te drugie łatwiej jest układać.

21

Odp: Kręcone włosy

moje są proste jak druty i kompletnie nie podatne na tego typu zabiegi sad

22

Odp: Kręcone włosy

[quote=betitek20]taka trwała mocno niszczy włosy ?[/quote]


Trochę niszczy, nie ma rady, ale teraz trwałe w dobrych salonach są jednak zupełnie inne niż były przed laty. Plusem jest to, że z czasem one w miarę na całej długości się prostują, nie jest tak, że od góry gładkie, a potem w połowie głowy wielki skręt

23

Odp: Kręcone włosy

[quote=marylac]z tego co czytam to jest jak zawsze.. człowiek nie da się zadowolić,
kto ma proste - ten kręci, a kto ma kręcone - ten je prostuje[/quote]

Ja swoich nigdy nie prostowałam tylko mam problem żeby się zdecydowały czy chcą się mocno kręcić czy tylko trochę.

24

Odp: Kręcone włosy

ja mam proste jak żelazkiem prasowane - ale lubię je podkręcać, zakręcać, itp smile
chociaż bywają dni kiedy dobrze czuję się w prostych

25

Odp: Kręcone włosy

Moje naturalne są takie niewiadomojakie - nie są proste jak druty, nie są kręcone, czaem się falują lekko, czasem jak zmoknę to od dołu się kręcą...