76

Odp: Depilacja ciała

Też bym się skusiła na laserową... kiedyś uzbieram wink

77

Odp: Depilacja ciała

To kup sobie z grupona.

78

Odp: Depilacja ciała

Ja tradycyjnie używam maszynki,szybkie,bezbolesne. Ale zaczynam się powoli przekonywać do kremu Veet , dziś użyłam i nóżki mam gładkie...ciekawe jak długo będzie efekt , ale pewnie dłużej niż po użyciu maszynki ;p Mam depilator tyle ze kupiony bardzo dawno i chyba coś z nim nie tak bo depilacja łydek zajmuje mase czasu..

79

Odp: Depilacja ciała

Fakt, maszynka jest szybsza, dlatego i ja śmigam nią kiedy potrzebuję depilacji już. Depilatora używam tylko kiedy mam więcej czasu. Interesuje mnie ten najnowszy, którego reklama akurat leci w tv. Może być fajny.

80

Odp: Depilacja ciała

Ja byłam na fotoepilacji w Yasumi Epil i z efektów jestem zadowolona. Co prawda trochę to mnie kosztowało, ale efekt jest bardzo zadowalający, więc myślę że dobrze zrobiłam.

Jak ktoś z Was jest zainteresowany tym zabiegiem to teraz w październiku za pierwszy zabieg fotoepilacji zapłaci tylko 49zł ( za wyjątkiem łydek i ud). Warto skorzystać.

81

Odp: Depilacja ciała

O depilacji laserowej mogę pomarzyć, zbyt droga dla mnie i słyszałam, ze to efekt  max na 5-lat. Męczę się więc depilatorem albo maszynką i za każdym razem uzywam żelu aloesowego, bo niestety jak się nie zatnę maszynką, to po depilatorze mam czerwoną skórę a ten zel doskonale łagodzi rózne podraznienia czy małe ranki. Kiedyś kupiłam jakiś australijski, ale był drogi i miał tylko 30g ("poszedł" jak woda smile ), teraz kupuję z mojej ulubionej firmy Alter Medica smile

82

Odp: Depilacja ciała

Jestem zawiedziona plastrami z woskiem Tanita sad klops

83

Odp: Depilacja ciała

W ogóle plastry są fatalne w stosowaniu, mnie np. zawsze się przyklejały za bardzo i zostawała taka powierzchnia z wosku bo za długo trzymałam zanim oderwałam
Przerzuciłam się tylko i wyłącznie na kremy

84

Odp: Depilacja ciała

Depilator jak dla mnie jest najlepszy ale z paskiem, skuteczny i na dzien dzisiejszy nie bolesny... jestem twarde nawet pod paszki się nadaje tongue

85

Odp: Depilacja ciała

[quote=lamore]W ogóle plastry są fatalne w stosowaniu, mnie np. zawsze się przyklejały za bardzo i zostawała taka powierzchnia z wosku bo za długo trzymałam zanim oderwałam
Przerzuciłam się tylko i wyłącznie na kremy[/quote]
I są skuteczne? Bo póki co to po każdym muszę użyć maszynki.
Co do obklejania woskiem, to wiem o czym piszesz, ale wosk błyskawicznie schodzi po użyciu oliwki.

86

Odp: Depilacja ciała

A jak korzystam tradycyjnie z depilacji woskiem. Nie jestem jakoś wybitnie przywiązana do tradycji. Chodzi głównie o to, że ta metoda przynosi fajne efekty - włoski nie odrastają tak szybko, co ma dla mnie szczególne znaczenie.

87

Odp: Depilacja ciała

Zabiegi depilacji laserowej zamówiłam sobie przez Groupon. Ich cena nie zrujnowała mi domowego budżetu, a do dziś (po roku) mam spokój smile. Polecam poszukać sobie zniżek na różnych zakupach grupowych, bo bez tego są to niestety niezwykle kosztowne sesje, a trzeba ich mieć co najmniej z 4.

88

Odp: Depilacja ciała

ja próbowałam prawie wszystkiego. Mam problem z wrastającymi włoskami, śladami, czerwonymi krostkami po depilacji. Dopiero niedawno wszystko zniknęło. Teraz używam depilatora philipsa satinelle, w czasie każdej kąpieli wykonuję peeling nóg peelingiem cukrowym i jest dobrze. Włoski nie odrastają przez jakieś 3 tygodnie, a te które nawet odrosną są słabe. do depilacji innych części ciała stosuję maszynkę i piankę (i jest dużo gorzej..)

89

Odp: Depilacja ciała

Moja problematyczna skóra przeszła już przez różne metody depilacji. Najpierw używałam kremów do depilacji - pojawiła się alergia (no i ten paskudny zapach kremu), później maszynki do golenia -  super gładkie nogi przez krótki czas, a na dodatek pojawiały się krostki/potówki. Później przyszła pora na depilator. Cieszyłam się tą metodą dość długo - aż dostałam zapalenia mieszków włosowych i moja dermatolog mi kategorycznie zakazała używać depilatora.
Obecnie stosuję depilację woskiem w domu (podgrzewacz do wosku + paski). Z tej metody jestem zadowolona choć nie raz ból jest spory:/ Planuję spróbować gotowej pasty cukrowej - raz zrobiłam własną i cała byłam poklejona a może 1/15 włosków się wyrwała:P
Kiedyś planuję wykonać depilację laserową. Myślę,że oprócz szukania atrakcyjnej ceny warto poczytać opinie o danych salonach. Idąc do pierwszego lepszego salonu można skończyć z poparzeniami i uszkodzeniem skóry.

90

Odp: Depilacja ciała

jak szukasz opinii użytkowników to ja mogę w tym temacie wypowiedzieć się, bo miałam robioną taką depilację laserową nie wiem z jakiego regionu jesteś, ja robiłam w AnLight w Żarkach, sugerowałam się w zasadzie tym, żeby mieli dobry laser diodowy, a nie jakieś tandetne ILP, najlepszy z tego co udało mi się zorientować jest laser LightSheer, więc już się decydować to właśnie na taki sprzęt, osobiście jestem z efektu zadowolona, a podobno ma on utrzymać się nawet do 8 lat, jeszcze tyle nie minęło i nie mogę potwierdzić tongue

91

Odp: Depilacja ciała

A gdzie są te Żarki?... Mnie nie chciałoby się jeździć po świecie za zabiegami - albo mam blisko pod domem, albo rezygnuję

Ostatnio edytowany przez Cynthia (2013-03-06 10:41:48)

92

Odp: Depilacja ciała

Żarki są niedaleko Częstochowy, ale konkretny adres salonu znajdziesz tutaj

93

Odp: Depilacja ciała

Cześć. A co byście poleciły do męskiej depilacji?

94

Odp: Depilacja ciała

Ja już definitywnie chcę zakończyć przygodę z maszynkami, depilatorami i plastrami. Planuję w najbliższym czasie laserowo usunąć owłosienie na łydkach, aby mieć święty spokój i ładne gładkie nogi. :-)

95

Odp: Depilacja ciała

Możesz spróbować zastosować taki krem  revitolhairremoval . Ja sama go nie używam, ale robi to moja młodsza siostra, która również miała zawsze problemy z wrastaniem włosków i podrażnieniami po depilacji. Ostatnio nie słyszałam żeby się skarżyła, a jeśli jej coś nie pasuje, to mogę mieć pewność że zrobiłaby to bez wahania smile

96

Odp: Depilacja ciała

Serdecznie zapraszamy do studia Waxpoint na Ursynowie.

Nasz profesjonalny personel dobierze odpowiednią metodę depilacji dostosowanej do Twojej skóry aby zadbać o Twój komfort i dobre samopoczucie podczas zabiegu. Dla nowych klientów oferujemy specjalny rabat w wysokości -30% w dniu wizyty na wykonane zabiegi. Zapraszamy na nasza stronę internetowa: www waxpoint pl w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

al.KEN 51
tel. 22 114 10 11

Serdecznie Zapraszamy Panie i Panów,
Waxpoint

97

Odp: Depilacja ciała

Wczoraj po raz kolejny miałam podejście do depilacji woskiem. Bolało jak.... Wytrzymałam 2 "operacje" zrywania plastra, resztę dokończyłam kremem do depilacji. Jak sobie radzicie z ty okropnym bólem?

98

Odp: Depilacja ciała

Podobno mniej boli jak się wcześniej skórę schłodzi lodem, ale sama uzywam maszynki do golenia więc nie próbowałam tego sposobu

99

Odp: Depilacja ciała

Ostatnio przerzuciłam się na depilację woskiem. Kupiłam wosk do depilacji HB i wypróbowałam go. Póki co pozostanę przy tej formie depilacji, gdyż okazuje się być najskuteczniejsza.

100

Odp: Depilacja ciała

ja raz przyłożyłam sobie depilator do łydki i poczułam się jak by ktoś mnie do prądu podłączył. zbyt bolesne jak dla mnie.
tak, że teraz tradycyjnie maszynka, a bikini - kremem... jeszcze żeby one przyjemniej pachniały... smile