1

Temat: Nowości marki essence

Hej smile

Przedstawiam nowości popularnej marki essence na nadchodzącą wiosnę. Co sądzicie?:
[url]http://lady-flower123.blogspot.com/2013/02/zapowiedz-nowosci-essence-na-wiosne-2013.html[/url]

2

Odp: Nowości marki essence

Widziałam zdjęcia nowości już spory czas temu. Obczaję zapewne zestaw korektorów w kremie, może jakąś maskarę albo koloryzujący balsam do ust smile Ogólnie sporo innych rzeczy przypadło mi do gustu, ale mam wystarczająco dużo kosmetyków, ażeby dokupywać coś tylko dlatego, że jest nowe i ładne smile

3

Odp: Nowości marki essence

Mnie kuszą matowe błyszczyki.

4

Odp: Nowości marki essence

Warto coś kupić.

5

Odp: Nowości marki essence

Jeśli chodzi o kosmetyki dla mam/dzieci to raczej te -  Znacie solidniejszą markę?

6

Odp: Nowości marki essence

A ja polecam bardzo dobre, hipoalergiczne i niszowe kosmetyki dla dzieci  firmy Dariusz Makarczyk sygnowane marką "skarb matki"

7

Odp: Nowości marki essence

Ja na pewno kupie sobie te matowe błyszczyki ;p Myślę, że to fajna alternatywa dla Manhatan

8

Odp: Nowości marki essence

Czy w ofercie essence jest jakis dobry rozświetlacz? Mam już kilka kosmetyków tej firmy..nie uczulają mnie i jestem z nich zadowolona. Brakuje mi rozświetlacza.

9

Odp: Nowości marki essence

Ostatnie moje odkrycie jest z innej firmy na E - Eveline - świetny jest ten ich nowy rozświetlacz!

10

Odp: Nowości marki essence

To prawda, mają coraz lepsze kosmetyki... Ale ja ostatnio rozglądam się za czymś bardziej eko...

11

Odp: Nowości marki essence

> bezzapachu napisał/a:

> Czy w ofercie essence jest jakis dobry rozświetlacz? Mam już kilka kosmetyków tej firmy..nie uczulają mnie i jestem z nich zadowolona. Brakuje mi rozświetlacza.

Zobacz sobie na rozświetlacze Essence Choose Your Glow. Ja je mam i mega jestem z nich zadowolona. Lubię tą markę, gdyż cenowo jest dostępna na każdą kieszeń a jakościowo nie odbiegają od innych markowych kosmetyków.

12

Odp: Nowości marki essence

Mogę polecić rozświetlacz do policzków, ciała i powiek w jednym  Lou Manizer.  Fantastycznie rozświetla twarz, długo się utrzymuję i rewelacyjnie wygląda skóra przy pełnym makijażu.

13

Odp: Nowości marki essence

Lubię te kosmetyki, mają fajną konsystencję.