26

Odp: Ławy, stoły

Okrągłe są fajne... No i nikomu przy nim nie grozi staropanieństwo, bo nie usiądzie na rogu wink

27

Odp: Ławy, stoły

O widzisz, a zatem, dzięki Twojej cennej uwadze, nie będę już miala dylematu przy ewentualnym wyborze.

28

Odp: Ławy, stoły

Proszę bardzo i polecam się na przyszłość;)

29

Odp: Ławy, stoły

Skorzystam smile Pytanie do Ciebie: Obrus, serweta, czy nic?

30

Odp: Ławy, stoły

Bieżnik smile

31

Odp: Ławy, stoły

Moja rodzina już dawno odkryła praktyczność takiej ławy rozkładanej i od wielu lat kupujemy do salony tylko takie:). Jeśli zależy Ci na namiarach na takie ławy to przejrzyj sobie multizakupy.pl, szybko przeglądając asortyment zauważyłam sporo takich rozkładanych, stylowych ław do salonu.

32

Odp: Ławy, stoły

Klementynko, to ile tych ław już macie? wink

33

Odp: Ławy, stoły

też mnie interesuje ile tych ław ma skoro piszę że "kupują do salonu tylko takie" smile

swoją drogą  co lepsze ławy czy stoły w salonie?

34

Odp: Ławy, stoły

Ja wolałabym ławę przy kanapie i fotelach.

35

Odp: Ławy, stoły

U mnie w salonie ława smile

36

Odp: Ławy, stoły

Super eleganckie są niektóre ławy, ech, mam ostatnio jakąś fazę na zachwyt nad zwykłymi rzeczami wink.

37

Odp: Ławy, stoły

Super eleganckie są niektóre ławy, ech, mam ostatnio jakąś fazę na zachwyt nad zwykłymi rzeczami wink.

38

Odp: Ławy, stoły

ja w salonie mam ławę rozkładaną, ale przymierzamy się z mężem do zakupu stołu, więc nasza ława powędrowała do góry i służy jako stół wink
a przy sofie mamy mały stolik kawowy, który jest w sam raz smile

39

Odp: Ławy, stoły

Witam wszystkich, znalazłam ciekawy temat i postanowiłam wtrącić swoje 3 grosze...zmotywowały mnie święta a właściwie stół a na nim obrus. Wkurzyłam się, kiedy jeszcze dobrze nie usiedliśmy do stołu a tu...plama z barszczu sad Oj dostało się dzieciakom, teraz mam wyrzuty sumienia. Ale fakt tak szybkiego unicestwienia idealnej czystości obrusa zmotywował mnie do szukania innych rozwiązań i nie wiem, czy to co udało mi się namierzyć jest wystarczająco ciekawe...proszę o pomoc, bo należę do tych, które bardzo sobie cenią życzliwe doradztwo, co o tym sądzicie ?

40

Odp: Ławy, stoły

I co to jest,  jakiś obrus foliowy, bo nie napisałaś ?

41

Odp: Ławy, stoły

Ja uwielbiam starodawne stoły, odpowiednio odnowione są świetne. Kilka fajnych zastosowań róznych stołów można zobaczyć na  homeo

42

Odp: Ławy, stoły

a może na zamówienie? teraz każdy stolarz wykona ci wszystko co pokażesz choćby ze zdjęcia. szukaliśmy dużego stołu, po rozłożeniu minimum 270 cm, a ze nie moglismy znaleźć, to zamówilsmy na wymiar w firmie która robiłam nam kuchnię

Ostatnio edytowany przez monia5 (2013-10-29 13:21:48)

43

Odp: Ławy, stoły

W salonie mam tylko stół, ława byłaby za mała dla gości, a często u mnie bywają

44

Odp: Ławy, stoły

U mnie jest ława i stół, ale mam spory salon.

45

Odp: Ławy, stoły

Lubię ławy w stylu loftowym, są bardzo oryginalne

46

Odp: Ławy, stoły

Ława w dużym salonie jest kompletnie niefunkcjonalna, dlatego ja mam stół