1

Temat: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Szukamy kobiet z problemem urodowo- zdrowotnym. Bohaterek nowego programu w TVN Style „Uroda na celowniku”. Jeśli chcesz wystąpić w tym programie, poprawić swój wygląd i samopoczucie napisz do nas zgłoszenie z kontaktem bezpośrednim na adres [email protected] i wyślij nam 3 swoje zdjęcia!

2

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Niczego nie chcę zmieniać... Zresztą wolałabym jednak nie być na niczyim celowniku, a tytuł programu radzę przemyśleć po ostatnich wydarzeniach... Żeby nie było jak tu:

3

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Lepiej mieć problem z urodą i chodzić po chodniku swobodnie, niż wyeliminować go biorąc udział w takim programie. Potem pół miasta wytyka człowieka palcami i znajdzie jeszcze dziesięć innych problemów urodowych i weźmie je na celownik, ha ha smile

4

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Mam defekty, ale bym się nie odważyła wystąpić w programie.

5

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Widocznie nie przeszkadzają Ci tak bardzo. To zalezy jaki defekt, przeciez jak ktoś ma bliznę na twarzy to wszyscy ją widzą, a jak mozna usunac to czemu ktos ma nie skorzystać. Każdy decyduje za siebie:)

6

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

ja też chyba bym się nie odważyła ...

7

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Nigdy w życiu bym nie poszła z kompleksami do telewizji... Swiat zwariował...

8

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Szkoda ,że tak późno tutaj zajrzałam sad nie wiecie ,czy się za to płaci ,chętnie bym uzębienie poprawiła .

9

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

A ja mam dylemat ,jeśli bym miała możliwość za darmo ,to może bym spróbowała ,ale jeszcze nie wiem co ,bo nie chciałabym rozbierać się przed obcymi ludźmi ,wszystko tylko nie to .

10

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Jakby teraz szukali to ja mogę się zgłosić:)

11

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Style czy nie style.. wiemy jak wyglądaja programy tvnu

12

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Ja chcę! Kiedy jeszcze będzie casting?

13

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Te programy są dla kobiet gotowych na obnażenie nie tylko fizyczne ale i psychiczne... Ja na pewno nie wzięłabym w czymś takim udziału...

14

Odp: TVN STYLE poszukuje uczestniczek do programu

Ale efekt jest ok i może o to im chodzi, żeby wypiekniec i nie wydać kasy