1

Temat: Derma Wand tvmarket

Co sądzicie o tym urządzeniu..pomaga czy reklama zwykła...ma ktoś z was...
wygładza, oczyszcza wiele z niego korzyści jak piszą...

2

Odp: Derma Wand tvmarket

nie wiem nawet co to jest?

3

Odp: Derma Wand tvmarket

Ja nie wiem, bo nie mam takiego urządzenia.
Reklama może być przesadzona ze skutecznością, bo ona jest zawsze dźwignią handlu, jak zapewne wiesz.

4

Odp: Derma Wand tvmarket

może i racja:)

5

Odp: Derma Wand tvmarket

Swego czasu też zastanawiłam się nad zakupem tego urządzenia .Jednak nadal nie jestem przekonana co do jego skutecznosci.

6

Odp: Derma Wand tvmarket

może i reklama wciąga człowieka..

7

Odp: Derma Wand tvmarket

hm, nawet nie wiem co to ;(

8

Odp: Derma Wand tvmarket

Boże, nie kupujcie tego szmelcu. Moja mama ma już od paru lat - zmarszczek nie ubyło, plamek na twarzy nie ubyło a używa codziennie. Nie ma żadnego pozytywnego rezultatu - poza tym nie oszukujmy się - jak zwykłe światełko może wpłynąć na cerę? Jak widzę ile chcą za to dziadostwo, to mi się ciśnienie podnosi. Nie jest warte nawet złotówki - nic co jest pokazane w tej reklamie nie jest prawdą. Photoshop może wszystko. Derma Wand nic nie może (chyba, że zaszkodzić) - czy to coś w ogóle ma jakieś atesty? Z resztą popytajcie się kosmetyczek czy dermatologów. Zdecydowanie lepiej wydać te pieniądze na kosmetyczkę. Naprawdę, naprawdę nie polecam.

9

Odp: Derma Wand tvmarket

A ile to kosztuje? Nie oglądam TVMARKETU więc się nie orientuję

10

Odp: Derma Wand tvmarket

To tylko tak dobrze i zachęcająco wygląda u nich na ekranie, a potem gdy korzystamy z tego to nie widzimy żadnych efektów i kasa poszła na marne.

11

Odp: Derma Wand tvmarket

Moja teściowa pod wpływem reklamy kupiła to żelazko parowe do prasowania w powietrzu i okazało się totalną porażką!

12

Odp: Derma Wand tvmarket

Dobrze, że tego nie kupiłam, a mnie kusiło.

13

Odp: Derma Wand tvmarket

Te reklamy w TV przecież pokazują młodych, wysportowanych ludzi, którym to jest niepotrzebne, a ci starsi wierzą, że też tak będą wyglądać po użyciu produktu.. Niestety, ale kupują swoje marzenia, których nie da się już spełnić, bo biologia jest nieubłagana...

14

Odp: Derma Wand tvmarket

No właśnie, czy ktoś zna kogoś starszego , komu ten produkt aż tak pomógł...?

15

Odp: Derma Wand tvmarket

Niezłe cudo:) Ile to dziś kosztuje?