1

Temat: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Moje drogie, powiedzcie mi jakie są motywy przewodnie w dekoracji Kościołów na ślub czy komunię, sal weselnych? Chciałam dopytać jeszcze, chociaż moja dekoratorka już mi wskazała kilka. Ciekawa jestem, czy podzielacie jej zdanie.

2

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

[url]http://urodaizdrowie.pl/trendy-weselne-na-2011-rok-balony-odchodza-do-lamusa[/url]

jak widać balony odchodzą do lamusa

3

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Ślicznie wygladaja drzewka z kwiatami takie jak np   drzewko brzoskwini. Do tego pływajace w kulach świeczki z płatkami róż rozstawione na stołach.

4

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

balony kojarzą mi się z OSP w latach 90., wtedy to był szyk, a dziś kicz

5

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Cóż, jeśli zamawiasz salę weselną to raczej możesz liczyć na gotowe ozdoby, no, chyba, że się uprzesz, że balony i krepina mają być, to wtedy twoja wola i pieniądze i wybór. Zerknęłam na oferty i jakoś nie widzę niczego ekstrawaganckiego - urocze kwiatki, delikatne ozdoby w kolorze ecru. Ale każdy może mieć inne oczekiwania smile

6

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Balony są oklepane, dla mnie najładniejsze są kwiatowe girlandy

Ostatnio edytowany przez snoove (2013-02-15 10:45:37)

7

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Wszystko się zmienia, no i balony też już nie są tak bardzo preferowane na salach weselnych jak to było kiedyś.

8

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Każdy ma swój pomysł i wizję smile

9

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

kwiaty, biel, drzewka kwiatowe - widziałam też takie maleńki bibułki pozwijane w łabędzie, fajne

10

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Mam znajomą, której motywem przewodnim na ślubie były motyle - wśród kwiatowych dekoracji w kościele i na sali widniały tu i ówdzie małe motylki, a maska samochodu ślubnego też była usiana motylami. Wyglądało to dość interesująco i na pewno nie kiczowato. Inna znajoma miała motyw przewodni lampionów, na sali weselnej porozwieszane były małe lampioniki ze świeczkami w środku, dawało to świetny klimat, zwłaszcza po zmroku smile

11

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Ja bym chciała też jakieś owady, może biedronki?...

12

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

U mnie motywów przewodnich nie widuję, ewentualnie kolory przewodnie, ktore powtarzają się na zaproszeniach, w dekoracji sali, auta, w bukiecie...

13

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

[quote=lipstick]Ja bym chciała też jakieś owady, może biedronki?...[/quote]
Ja się boję wszystkich owadów smile dlatego wolę kolor przewodni nie motyw

14

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

[quote=ewka_sak][url]http://urodaizdrowie.pl/trendy-weselne-na-2011-rok-balony-odchodza-do-lamusa[/url]

jak widać balony odchodzą do lamusa[/quote]
W większości piękne dekoracje.

15

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Fajnym motywem przewodnim są np. puzzle. Ten element może pojawiać się w dekoracji tortu lub w winietkach. Możecie potem sobie zamówić zdjęcie ślubne z puzzli, ułożyć, oprawić i powiesić na ścianę. Motyw ten pojawia się też w zaproszeniach. Moim zdaniem jest bardzo ciekawy i nowoczesny.

16

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Hmmm ja bym powiedziała, że nie ma jako tako motywu przewodniego:) Przecież sama możesz sobie wybrać. Mi się marzy 'biały' ślub. Kościół i sala przyozdobione na biało ze złotymi elementami + przepiękny tort również utrzymany w tym klimacie. Chciałabym aby  na nim były figurki z ciasta z moją podobizną i mojego narzeczonego smile

17

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Świece mogą być pięknym elementem aranżacji - zarówno w sali weselnej, jak i kościele. Szczególnie na salę weselną mogę polecić Ci świece Yankee Candle -  kupisz je w dobrych cenach . Same świece długo i ładnie się palą, przyjemnie pachną, nie dymią. A z tych, które sprzedawane są w słoiczkach możesz łatwo zrobić atrakcyjne "świeczniki" - zdejmij naklejkę, dodaj kokardkę z koronki lub zwykłego sznurka i będzie się fajnie całość prezentowała na stołach.

18

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Jeśli chodzi o dekoracje sali weselnej i w ogóle dekoracje i aranżacje ślubne, to koniecznie rzućcie okiem na stronę z ofertami. Rewelacyjny serwis z mnóstwem pomysłów, które uatrakcyjnią każdy element wesela i ślubu. Zdecydowanie inspirujące miejsce.

19

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Bardzo fajne inspiracje w zakresie m.in. motywów przewodnich na wesele widziałam ostatnio na portalu weselnym. Niesamowicie spodobał mi się pomysł, aby przyjęcie odbywało się niejako z folkiem w tle, ale aby na nim królowała gra świateł. Takich świetnych podpowiedzi można tam znaleźć znaleźć znacznie więcej, a dodatkowo na stronie można przejrzeć w katalogu propozycje różnego rodzaju firm, powiązanych z branżą weselną.

20

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Słuchajcie, powiedzcie mi co sądzicie o tym aby zamiast klasycznych mebli były takie z palet? Znalazłam firmę, która wypożycza takie meble- w zasadzie to nie na moje wesele a na wesele przyjaciółki, ja będę świadkową. Dlatego też zajmuję się każdym jej kaprysem, ale bardzo to lubię więc nie pomyślcie,że narzekam. Ona jest bardzo oryginalną osobą,na przyjęcie zaproszeni są głównie młodzi goście i najbliższa rodzina Młodych. Jej suknia też będzie dość oryginalna więc na pewno taki wystrój nie będzie się gryzł z osobowością gospodarzy. Tylko powiedzcie, jak Wy byście się czuli na takim weselu? Ja przyznam,że mi by się takie podobało. Zawsze to coś innego ciekawego, a te meble są bardzo wygodne.

21

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Przyznam, że nie potrafię sobie wyobrazić mebli z palet na weselu. Motywy przewodnie,  to sprawa indywidualna i każdy sam decyduje co to ma być. Często tak jak ktoś pisał, takim motywem jest kolor. Jak się nie ma pomysłu, to lepiej oddać to w ręce profesjonalistów. Tu mają piękne aranżacje florystyczne. Można znaleźć tam wiele inspiracji.

22

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Mam wrażenie ze teraz im mniej tym lepiej. łatwo przesadzić z takimi dekoracjami i otrzeć się o kicz wink ale tak naprawdę to wszystko zależy co sie komu podoba i nie ma co krytykowac gustu pary młodej bo to jest ich dzien i ich dekoracja smile

23

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

W tej chwili jest tai wybór że każdy znajdzie coś pod swój gust. Mnie najbardziej podobają się drobne, polne kwiaty.

24

Odp: Dekoracje florystyczne na ślub i nie tylko - trendy

Piękne są girlandy kwiatowe!