1

Temat: Najgorętsze plotki

Zapraszamy na gorący konkurs wszystkie wielbicielki nowinek ze świata showbiznesu, życia celebrytów i wielkich gwiazd! Ogłaszamy konkurs na najciekawsze, najbardziej szokujące ploteczki, które słyszałyście w 2012 roku.

2

Odp: Najgorętsze plotki

A ja opiszę wielką wpadkę TVN - opublikowanie wyników Master Chefa na dwa dni przed emisją programu finałowego! To była żenada i ogólnie jeden wielki żart. Osobiście bardzo lubię ten program i na pewno będę go oglądać ponownie, ale czy tak powinno się dziać w profesjonalnej stacji telewizyjnej?

3

Odp: Najgorętsze plotki

Najgorętsza jak dla mnie plotka też wpadka to wylatująca pierś Jennifer Lopez, a raczej "wyskakująca" z jej sukienki na nagraniu niemickiego show w publicznej telewizji, szok i niedowierzanie, a może celowe działanie?

4

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zszokował NEWS o licytacji cukierni Marty Grycan. Wielka celebrytka, wielki lans "na salonach", bankiety, stroje, kreowanie córek, pisanie książek a rachunki za wiele miesięcy... niezapłacone.  Cukiernia została zajęta przez komornika a cukiernia miała zostać zlicytowana. "Celebrytce" nóż na gardle jednak nie przeszkadzał, żeby lansować się nadal. Szok...

5

Odp: Najgorętsze plotki

o nie... sad

Odkąd dowiedziałam się, że będzie można wygrać te ampułki tak bardzo czekałam i chciałam je wygrać, ale nie spodziewałam się pytania, na które nie mam bladego pojęcia jak odpowiedzieć... Nie mam telewizora w domu, z dala omijam serwisy plotkarskie i kolorowe brukowce... Moje życie jest na tyle [b]ekscytujące[/b], że nie czuję absolutnie żadnej potrzeby żyć cudzym życiem! smile

Głęboko w nosie mam to czy jakaś piosenkarka się rozwodzi, a aktor schudł 15 kilo albo wziął ślub na Hawajach, nie rusza mnie nawet wypadająca pierś Jenifer Lopez wink To nie jest mój świat, nie dotyka mnie to osobiście ani nie zmienia mojego życia czy to na lepsze czy na gorsze, więc nie zamierzam marnować swojej energii i cennego czasu na cudze życie...

Żeby nie było, że mnie tak kompletnie nic nie obchodzi, to dodam, że plotki, ploteczki i plotkowanie TAK TAK TAK jak najbardziej! I te o rozwodach, romansach, operacjach biustu czy ciążach, ale [b]moich znajomych[/b] smile Do tego nowinki kosmetyczno-modowe od przyjaciółki i ew. plotki z sąsiadką z naprzeciwka o tych nowych spod "15" wink To mój mały światek!

6

Odp: Najgorętsze plotki

A ja znowu odwrotnie niż Justyna: nie interesują mnie za bardzo plotki i pogłoski o moich najbliższych, rodzinie znajomych dalszych lub bliższych. Staram się też unikać omawiania cudzych spraw, szczególnie jeśli danej osoby przy mnie nie ma.

Cenię sobie szczerość i bezpośredniość, dlatego nie obgaduję innych bliskich, przyjaciół, bo jeśli jestem czegoś ciekawa to pytam się ich wprost.

Natomiast nie widzę nic zdrożnego w tym, aby poczytać sobie w gazecie co wydarzyło sie u tego czy tamtego, podglądać życie gwiazd, aktorów, piosenkarek itp. Są piękne, ciekawe, i to powoduje, że odrywam się od swoich spraw, odrealniam lekko. Są to osoby mi obce, których prawdopodobnie NIGDY nie poznam, więc uwielbiam wszelkiego rodzaju nowinki o gwiazdach.

Jedna z nich, która jest moją odpowiedzią konkursową dotyczy Ilony Felicjańskiej, oburzyła mnie wiadomość nie tyle jej alkoholizmu i wypadku samochodowego, tylko nagiej sesji zdjęciowej ze znienawidzonym przez wszystkich polskim papparazim. Może wiecie o kogo chodzi, dla mnie to jest niesmaczne i poniżające, ale każdy ma prawo do swojego zdania i swojego życia, oczywiście.

7

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie zszokowało, jak pokazano Annę Muchę przewijającą dziecko na stoliku na stacji benzynowej...  Za chwilę mógł tam usiąść kolejny klient żeby co zjeść...

8

Odp: Najgorętsze plotki

A co sądzicie o słynnych już Grycankach? Jaki macie stosunek do celebrytek na własne żądanie, które potrafią zainteresować tłumy za koneksje i wsparcie finansowe stacji?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/1726/55dccb537488496dmed.jpg[/img][/url]


Każdy może oczywiście mieć swój prywatny pogląd na tę sprawę, jednak potrafię zrozumieć to, że ktoś nie mając urody, talentu potrafi za pieniądze, duże pieniądze "kupić" sobie popularność. Dziewczyny nie mają zahamowań czy kompleksów, ich celem jest jedno: zaistnieć w mediach i pokazać się, obojętnie z jakiej strony. Warte uwagi jest jednak to, że mają ambicje i nie chcąc spoczywać na laurach pragną wybić się np. poprzez projektowanie ubrań czy taniec. Pracują nad sobą i chcą udowodnić światu, że to nie tylko poparcie finansowe, ale też ich praca zaważyły że są dostrzegane.

Nie martwią się dodatkowymi kilogramami, tuszą przez większość nie modną, nie medialną. Są sobą i za to je cenię. Nie wiem czy będąc na ich miejscu i mając takie możliwości finanasowe nie zrobiłabym podobnie. W końcu jak powiedziała Maria Czubaszek w życiu nie liczy się miłość, rodzina tylko PIENIĄDZE. Panie Grycanki mają i to i to, i chęnie to wykorzystują. Ja kamieniem nie rzucam...

9

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie to makabra w czystej postaci, nie lubię ich oglądać , są odrażające i monstrualne...

10

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie to makabra w czystej postaci, nie lubię ich oglądać , są odrażające i monstrualne...

11

Odp: Najgorętsze plotki

[url]http://www.pudelek.pl/artykul/37925/co_[/url] … lery_foto/

To jest dopiero wpadka piosenkarki , żeby pomylić coś takiego z samoopalaczem ;p

Ale najlepsze też jest to, że lekko jej się przytyło ostatnio smile

[url]http://www.pudelek.pl/artykul/44911/pekly_jej_spodnie_na_tylku_w_programie_na_zywo/[/url]

12

Odp: Najgorętsze plotki

Kasię Skrzynecką spotkała podczas zakupów bardzo krępująca sytuacja. Ochroniarz posądził ją o bycie złodziejką. Gdy wychodziła z pełną siatką ze sklepu z kosmetykami, bramka przy wyjściu zaczęła piszczeć.

Popularny piosenkarz, mimo swojego wieku cieszy się gęstymi, ciemnymi włosami, których mógłby mu pozazdrościć niejeden mężczyzna.
Okazuje się, że nie jest to zasługa natury, a efekt pieczołowitego dbania o nie i specyficznych "zabiegów".
Krzysztof Krawczyk (67 l.) wyznaje zasadę, że siwe włosy na scenie nie przystoją, dlatego każdy biały włos jest skrzętnie przez niego zakrywany.
"Ja jestem siwy jak Święty Mikołaj" - mówi z uśmiechem "Super Expressowi".
Jak przyznaje, w farbowaniu włosów pomaga mu żona Ewa, dzięki temu może zaoszczędzić na wizytach u profesjonalnych fryzjerów.



Afera z udziałem Kory i jej psa z marihuaną w tle była sporym skandalem. Piosenkarka sprytnie wykorzystała jednak aferę do promocji miękkich narkotyków...



Agnieszka Chylińska nawet w trzeciej ciąży nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio znana ateistka postanowiła "poszukać Boga" i wrócić na katolicyzm.

Mimo sześćdziesiątki na karku Robin Williams czuje się młodo. Czy to sprawka trzeciej żony, którą aktor poślubił w październiku 2011 roku? Całkiem możliwe.
Parze układa się tak dobrze, że ostatnio aktor, który dorobił się już trójki dorosłych dzieci, coraz częściej przebąkuje o... adopcji. "Zdaję sobie sprawę z tego, ile mam lat, ale wciąż jestem w świetnej formie" - zapewnia

Jakiś czas temu celebrytka zdradziła, dlaczego - na co zwraca uwagę wiele osób - ma jedno oko niebieskie, a drugie zielone.
Sablewska wyznała, że różnica kolorów jest u niej spowodowana przeszczepem soczewki, jaki przeszła jako nastolatka.
Był on konsekwencją przykrego wypadku, jakiemu uległa w wieku 6 lat. "Postanowiłam, że pogram w gumę. Zahaczyłam ją o klamkę, a ta strzeliła w moje prawe oko. Straciłam wzrok" - opowiedziała Maja "Gali".
Dopiero po operacji, jako 15-latka, mogła pozbyć się oszpecających, grubych okularów (-17 dioptrii). Do tego czasu znosiła na co dzień nieprzyjemne docinki i szykany ze strony kolegów.

Grycanka zażądała 20 tys. za złożenie życzeń widzom.Kilkanaście dni temu, nagrywając życzenia świąteczne oraz zapowiedzi weekendowego bloku kulinarnego, zażądała 20 tys. zł za dzień zdjęciowy! - dowiedziało się "Na Żywo".
"Byliśmy w szoku" - zdradza tygodnikowi jeden z członków ekipy. Życzenia składały widzom gwiazdy stacji, w tym Piotr Gąsowski, za o wiele mniejszą stawkę niż Marta.
"Mówiła, że jest zimno, i że w takich warunkach powinna dostać większą kwotę. Fanaberia gwiazdy!" - kwituje informator periodyku, dodając, iż Grycanka "wcześniej była bezkonfliktowa, problemy pojawiły się niedawno".

Prawie 300 ręczników muszą przygotować organizatorzy koncertu Bon Jovi, który odbędzie się 19 czerwca 2013 r. na stadionie w Gdańsku. Ciekawostką jest również fakt, iż muzycy przylecą do Polski z własną pralką i suszarką.

Robert Kozyra ma już  przygotowany szczegółowy plan dotyczący swojego pochówku. "Chcę, żeby mnie skremowano, a prochy rozsypano na Karaibach" - wyznaje w wywiadzie dla "Party".
Żeby jednak nie wyszło, że to jakaś jego fanaberia, uściśla, że wszystkiemu winne są polskie przepisy.
"Nie rozumiem, dlaczego w Polsce obowiązuje zakaz rozsypywania prochów. Nie chciałbym leżeć na cmentarzu, bo tam jest smutno. Mój znajomy rozsypał prochy swojej żony w ogródku, w którym ona lubiła spędzać czas, a na cmentarzu pochował pustą urnę. Nie widzę w tym nic złego" - tłumaczy.

Dzieci Reni Jusis nie pójdą do szkołyMiłość piosenkarki do ekologii narodziła się podczas pierwszej ciąży - 3-letni dziś Teofil po urodzeniu spał w starej, drewnianej kołysce, zawijany był w prane w specjalnych orzechach sprowadzanych z Indii pieluszkach tetrowych, nieszczepiony oraz myty z dodatkiem mleka matki. Podobnie jego 10-miesięczna siostra Gaja.
Dziś wokalistka propaguje homeschooling, czyli domową edukację, gdzie rolę nauczycieli przejmują rodzice lub opiekunowie, a dziecko ma kontakt ze szkołą do dwóch razy w roku przy okazji zdawania testów.
Ma to ochronić pociechy przed nadmiernym stresem. Nauka odbywa się również w parku i muzeum. Homeschooling jest najpopularniejszy w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

W Stanach śmieją się z Suri CruiseZakończyła się batalia Katie Holmes (33 l.) i Toma Cruise’a (50 l.) o prawa do opieki nad Suri (6 l.). Aktorka może wreszcie odetchnąć z ulgą i poświęcić maksimum czasu ukochanej córce.
I tylko jedna sprawa zaprząta głowę aktorki... W połowie września w Stanach ukaże się książka, której bohaterką jest Suri. "Suri’s burn book" oparto na prześmiewczym blogu, który zrobił furorę w USA.
Dziennikarka, Allie Hagan, podając się za Suri, szydzi z dzieci gwiazd. "Shiloh, mam cię na oku", "Przymknij się, Blue Ivy! To ja jestem królową" - czytamy.
Dziennikarka broni się, że książką nie atakuje bezpośrednio Suri, a jedynie pokazuje zepsucie świata show-biznesu. Ale Katie i tak szykuje się na wojnę..

Młode matki nienawidzą Cichopek,Z badań przeprowadzonych na zlecenie "Gazety Wyborczej" wynika, że młode kobiety wychowujące dzieci dostają wysypki na widok idealnych supermam takich jak gwiazda "M jak Miłość" czy słynna orędowniczka ekomacierzyństwa, Reni Jusis (38 l.). Pozytywnych emocji nie wzbudza też Anna Mucha, która kiedyś pochwaliła się wózkiem dziecięcym za - bagatela! - ponad 5 tys. złotych. Polki uważają, że celebrytki nic nie wiedzą o prawdziwym życiu kobiet zmuszonych godzić opiekę nad pociechami i karierę.

Mucha będzie latać ak dowiedziało się pismo "Party", Mucha od dawna marzyła o lataniu. Osoby z jej otoczenia postanowiły więc jej to umożliwić i zafundowały kurs.
Pierwsza lekcja po wakacjach - celebrytka spędzi je w "pięknym miejscu, gdzie jest ciepło i serwują pyszne jedzenie". Co planuje? Tego nie chce zdradzić.

13

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie najbardziej szokującą wiadomością jaką słyszałam w 2012 roku to wieść o śmierci Whitney Houston - amerykańskiej piosenkarki, aktorki, producentki filmowej, aranżerki, autorki piosenek i byłej modelki. Miała 48 lat. Houston była jedną z najsłynniejszych piosenkarek świata. Zmarła na dzień przed szczególnie ważnym wydarzeniem świata muzyki - ceremonią rozdania prestiżowych Grammy Awards  sad

14

Odp: Najgorętsze plotki

1. Szok i ogromne zaskoczenie wywołał wywiad Kasi Figury dla jednego z magazynów. Aktorka wyznała w nim, że jest ofiarą przemocy domowej.

2. Michał Wiśniewski zaskoczył wszystkich informacją o tym, że walczy z nowotworem.  Mogliśmy zobaczyć nawet wyniki jego badań lekarskich. Przy okazji wyszło na jaw, że wokalista cierpi na chorobę weneryczną.

3. Kristen Stewart i Robert Pattinson uchodzili za wzorową parą. Informacja o tym, że aktorka zdradziła go z reżyserem Rupertem Sandersem była dla wielu szokiem.

4. Afera z udziałem Kory i jej psa z marihuaną w tle była sporym skandalem. Piosenkarka sprytnie wykorzystała jednak aferę do promocji miękkich narkotyków.

5. O rozstaniu Joanny Koroniewskiej i Maćka Dowbora mówiło się przez kilka miesięcy. Złośliwi twierdzili, że to celowy zabieg marketingowy, tym bardziej że para po kilku miesiącach wróciła do siebie.

6. Podobnie Małgorzata i Jacek Rozenkowie - wydawało się, że są perfekcyjnym małżeństwem, plotki o ich rozwodzie zaskoczyły wszystkich.

7. Zbigniew Zamachowski oświadczając, że spotyka się z Moniką Richardson, zaskoczył wszystkich, najbardziej jednak swoją żonę, Aleksandrę Justę.

8. Kamila Łapicka została przyłapana przez paparazzich na wyrzucaniu pamiętek po Andrzeju Łapickim do śmietnika. Ostatecznie rzeczami zajął się przyjaciel mistrza - Emilian Kamiński.

9. Wydawało się, że związek Mikołaja Krawczyka i Anety Zając jest idealny, do momentu aż aktor nie zaczął spotykać się z Agnieszką Włodarczyk.

10. Choć można się było tego spodziewać, informacja, iż książęca para spodziewa się potomka, wywołała spore poruszenie.

Ostatnio edytowany przez kasia1k (2013-02-10 23:24:54)

15

Odp: Najgorętsze plotki

Romans Zamachowskiego aż tak bardzo nie nie zaskoczył, jak to, że Richardson w nim gustuje;)

16

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie jedną z gorrrrętszych plotek w 2012 roku był szokujący strój naszej kochanej Dżoany Krupy! Wiemy doskonale, że modelka i celebrytka lubi szokować ale prześwitująca bluzka była mocno przesadzona!
a nóż Szanowna Redakcja uzna mój News za zbliżony tematycznie do nagrody konkursowej i pozwoli mi kiedyś zabłysnąć biustem dzięki ampułkom oczywiście tak jędrnym jak ten Dżoany ;-)

17

Odp: Najgorętsze plotki

Mnie bardziej zszokowały rewelacje o ukrytych źródłach dochodu Dżoany i jej wątpliwej reputacji...

18

Odp: Najgorętsze plotki

Potajemny ślub Brada Pitta i Angeliny - news nr 1. ubiegłego roku

19

Odp: Najgorętsze plotki

Krzysztof Rutkowski jako polski James Bond we wszystkich możliwych tabloidach i telewizjach, razem ze swoją barwną narzeczoną z zakonną przeszłością, która próbowała się zabić

Ostatnio edytowany przez milky (2013-02-12 13:59:14)

20

Odp: Najgorętsze plotki

Z politowaniem śledziłam newsy na temat Iwony Węgrowskiej, te jej problemy i ukrywane operacje są żenujące

21

Odp: Najgorętsze plotki

Traumatyczne wydarzenia związane z rozwodem Katarzyny Figury, alka o dzieci itp. To ujawnia, jakie są naprawdę kulisy małżeństw celebrytów, ile tam się gnieździ patologii, o którą byśmy ich nie podejrzewali...

22

Odp: Najgorętsze plotki

Niesmaczne teksty Figurskiego i Wojewódzkiego czyli hien roku

23

Odp: Najgorętsze plotki

wpadek w tamtym roku była masa moze wspomne o Tatianie Okupnik
która uważa się za prawdziwą gwiazdę, tuż przed końcem roku zaliczyła wielka wpadkę. Była wokalista Blue Cafe przy akompaniamencie orkiestry próbowała wykonać utwór Adele z ostatniej części filmu o Jamesie Bondzie. Śpiewem tego nazwać nie można, gdyż gwiazda najzwyczajniej w świecie fałszowała

24

Odp: Najgorętsze plotki

Dla mnie to były zwierzenia Dody w GALI o toksycznym związku z Majdanem, którego przedstawiła jako cynicznego erotomana, który ją omotał. Osobiście uważam że byli siebie warci, ale opinie mu nieźle popsuła tym wywiadem

25

Odp: Najgorętsze plotki

Kojarzycie na pewno Karolinę Korwin Piotrowską... Te słowne ataki na celebrytki były po prostu żałosne, ujawniały jej własne kompleksy i to że sama i zazdrości ciekawego życia