126

Odp: Co posadzić na balkonie?

Każdy lubi co innego. Gdyby twój facet tutaj pisał to na pewno bym go nie oceniała. Pomyśl jak byś się czuła gdybym napisała ci, że współczuję ci że jesteś z takim facetem...
Nie każdy, potrafi otwarcie pisać na forum a mój mąż zaczepki Zibbi odebrał dosadnie i się wkurzył...
Proszę cię żebyśmy już o tym nie pisały smile Ok smile

127

Odp: Co posadzić na balkonie?

Już nie bede żartował z Tobą jeśli to sie nie podoba mężowi. Ale nie powinien tak ostro pisać, bo jak odpisywałaś to myślałem że rozumiesz że to tylko żarty a nie skarżysz sie mężowi

128

Odp: Co posadzić na balkonie?

Nie skarżyłam się. On sam to zobaczył. Czasem tu zagląda. Też nie sądziłam, że tak ostro zareaguje.

129

Odp: Co posadzić na balkonie?

no to Ci powiem że nie zna sie na żartach

130

Odp: Co posadzić na balkonie?

Zibbi, to Ty przesadziłeś i to nieraz i nie tylko w stosunku do Emilki. Co do sebastiana nie mam zdania, mieć nie będę i nie chcę, nie czytałam wcześniejszych jego postów, trafiłam tylko na kilka i akurat wtedy kiedy złamał regulamin forum.

131

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ale póki co nie podpadł adminowi...

132

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=niechcemisie]Zibbi, to Ty przesadziłeś i to nieraz i nie tylko w stosunku do Emilki. Co do sebastiana nie mam zdania, mieć nie będę i nie chcę, nie czytałam wcześniejszych jego postów, trafiłam tylko na kilka i akurat wtedy kiedy złamał regulamin forum.[/quote]
Hmmmm... mała awanturka, widzę...

133

Odp: Co posadzić na balkonie?

I lepiej żeby nie podpadł.

134

Odp: Co posadzić na balkonie?

W tym roku posadziła poziomki. Czekamy aż wyrosną smile

135

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ja czekam aż pojawią się pelargonie, na moim balkonie to jedyne niezawodne kwiaty.

136

Odp: Co posadzić na balkonie?

Polecam fajny artykuł:

[url]http://urodaizdrowie.pl/ogrod-na-balkonie[/url]

137

Odp: Co posadzić na balkonie?

Moje poziomki się zazieleniły smile

138

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ale w doniczkach je masz? Na balkonie?

139

Odp: Co posadzić na balkonie?

Słuchajcie ja mam w doniczce poziomki. Mają ładne zielone listki ale żadnych owoców. Wiecie dlaczego?

140

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=emilia_s292]A ja mam na balkonie truskawki i pomidory koktajlowe...[/quote]


: ) ja też na balkonie mam warzywniak. sadzę cytryny, bazylię i papryczki.

141

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ja próbuję w doniczce wyhodować kokosa, na razie jest w ziemi od miesiąca i niespecjalnie daje oznaki życia...

142

Odp: Co posadzić na balkonie?

Może go wyciągnij i sprawdź czy nie zaczął  gnić w ziemi, może miał za mokro.. Po miesiącu powinien już wypuścić coś zielonego

143

Odp: Co posadzić na balkonie?

Rośliny egzotyczne w naszych warunkach trudno wyhodować, ja próbowałam juz kilka razy i nie udało się

144

Odp: Co posadzić na balkonie?

Na dużych balkonach czy w ogrodzie fajnie moim zdaniem prezentują się wszelkie dodatki w postaci ławek czy krzesełek, an których można przysiąść i pocieszyć się przyrodą wokół. W sieci jest dużo ciekawych propozycji

145

Odp: Co posadzić na balkonie?

nawet na małym można - u mnie dwa krzesła się mieszczą i jeszcze stolik:)

146

Odp: Co posadzić na balkonie?

Mam mały balkon 1,50 x 1,00

147

Odp: Co posadzić na balkonie?

Przy tej pogodzie to ja nie wiem kiedy wyjdę z kwiatami na balkon...
A  kupiłam już kwietniki i teraz czekają na swoją kolej...

148

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ja lubię takie rękodzielnicze, z drewna, np. brzozowe fajnie wyglądają na balkonach wśród zieleni...

149

Odp: Co posadzić na balkonie?

Albo z wikliny, mam taki już kilka lat

150

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ja mam taki
Też wygląda właśnie tak naturalnie, jak już będzie zielono na dworze to ładnie się będzie prezentować....