226

Odp: plany zakupowe:D

Brrrr , buty "psy" okropne!!!!!!!!
Chciałam kupić sobie nowa czapkę , ale takie które mi sie spodobały kosztują ok 100 zł , więc postanowiłam zrobić sama!!! Koszt fajnej , oryginalnej włóczki to ok. 25-30 zł i jestem pewna , ze drugiej takiej czapki nie zobacze na ulicy:)
|Co Wy na to???

227

Odp: plany zakupowe:D

[quote=kroppelka1]Mieszkasz w mieście wysokich grubasów? wink[/quote]

Nie, ale przeważnie rozmiary zaczynają się od 36, a takie rzeczy są na mnie za duże. A nie mam zamiaru chodzić w dziecięcych ubraniach...

228

Odp: plany zakupowe:D

Ja mam w planie kupić kurtkę zimową, mam płaszcz póki co, a przydałaby mi się fajna kurtka.

229

Odp: plany zakupowe:D

Ja już powoli planuję wiosenne zakupy, bo tęsknie za słońcem i cieplejszymi dniami i w ten sposób poprawiam sobie humor smile

230

Odp: plany zakupowe:D

Plan podstawowy: krótkie kozaki, plan B: jakieś fajne T-shirty.

231

Odp: plany zakupowe:D

filadelfia - jak ja patrzę na wiosenne i letnie ciuszki, to jeszcze bardziej pogarsza mi się humor, bo póki co nie mogę ich nosić ;(

232

Odp: plany zakupowe:D

Plany na najbliższe sobotnie zakupy: jeansy i krem do rąk. Chyba na razie niczego więcej nie potrzebuję smile

233

Odp: plany zakupowe:D

Ja mam w planach na wiosnę klasyczny beżowy trencz, jakieś baleriny i sukienki na wiosnę smile

234

Odp: plany zakupowe:D

[quote=justyna]popieram.... prostota przede wszystkim...

wink
[img]//www.obrazky.pl/obrazky/modne-buty-559-OBRAZKY.PL.jpg[/img][/quote]


ohyda, fuj

235

Odp: plany zakupowe:D

[quote=Melania][quote=justyna]popieram.... prostota przede wszystkim...

wink
[img]//www.obrazky.pl/obrazky/modne-buty-559-OBRAZKY.PL.jpg[/img][/quote]


ohyda, fuj[/quote]

O kurcze! Masakra!

236

Odp: plany zakupowe:D

Planowałam, planowałam i kupiłam sobie w końcu dwie rzeczy z myślą o wiośnie smile. Są to żółta, słoneczna torebka z Davida Jonesa i biała, przewiewna tunika ze Stradivariusa . Teraz już tylko czekam z utęsknieniem na jakieś cieplejsze dni, żeby móc wykorzystać moje nowe nabytki big_smile

237

Odp: plany zakupowe:D

ładna bluzeczka i za grosze smile fajne te złote wyprzedaże, to dotyczy sklepów w internecie ?

238

Odp: plany zakupowe:D

Czekają mnie kolejne zakupy... Poszedł zamek w torebce i trzeba kupić nową.

239

Odp: plany zakupowe:D

Kupić ubrania wiosenne i torebkę.

240

Odp: plany zakupowe:D

A u mnie zestaw do biegania lub na fitness;D czas się zabrać za siebie.. ilez mozna sobie obiecywać, myslałam o takim rozwiązaniu ;D nike nike nike kocham ;D

241

Odp: plany zakupowe:D

Namiot na działkę, może w końcu przyjdzie ciepłe lato?

242

Odp: plany zakupowe:D

Poluję na kurtkę dżinsową, ale jeszcze nie trafiłam na mój ideał, potrzebuję krótką i dopasowaną

243

Odp: plany zakupowe:D

Spodnie rybaczki, bo w końcu będzie chyba ciepło?:)

244

Odp: plany zakupowe:D

Za niecałe 3 tygodnie mam obronę pracy magisterskiej, więc wypadałoby kupić jakąś sukienkę wink

245

Odp: plany zakupowe:D

Albo eleganckie spodnium, są takie fajne z żakietami w komplecie

246

Odp: plany zakupowe:D

Wiem, ale jednak nie widzę siebie w takim stroju. O wiele wygodniej i lepiej czuję się w jakieś eleganckiej, ale skromnej sukience.

247

Odp: plany zakupowe:D

Kapelusz na nadchodzące upały muszę sobie sprawić wink

248

Odp: plany zakupowe:D

[quote=Ksymena]Kapelusz na nadchodzące upały muszę sobie sprawić wink[/quote]

Kapelusz to i ja muszę sobie sprawić big_smile

A słyszałyście może coś o nowym sklepie H&M w Blue City ? podobno ma być bardzo duży, dwupiętrowy, chętnie się tam przejadę jak już otworzą smile

249

Odp: plany zakupowe:D

I mi przydałby się kolejny smile Uwielbiam kapelusze smile Przeważnie przywożę je z wakacji big_smile

250

Odp: plany zakupowe:D

W najbliższym czasie buty, buty i jeszcze raz buty smile I może uda mi się upolować na wyprzedażach sezonowych jakiś gruby komin.