76

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś u mnie lekki kapuśniak bo za tydzień idę na wesele i trzeba się zmieścić w sukienkę...

77

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pierogi z kapustą i mięsem

78

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja już po obiadku, dzis na ostro - gulasz

79

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj była kasza gryczana + omlet z farszem pieczarkowo-marchewkowym. Pychotka <3

80

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś pomidorówka z ryżem:)

81

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A u mnie bigos, świetnie rozgrzewa po zimowym spacerku z psem!

82

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Chyba odgrzeję wczorajszą grochówkę, nie chce mi się dziś stać przy garnkach...

83

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś wrócę późno więc będzie szybka obiadokolacja - zapiekanka warzywna

84

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mie to się tak bardzo nic nie chciało że w końcu zrobiłam tylko talary big_smile

85

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

ja mam dziś krem z brokułów, a potem przychodzą znajomi na wczesną kolację i będzie PIZZA smile

86

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie będzie krem z kalafiora

87

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A u mnie dziś tradycyjnie - schabaszczaczek z ziemniakami pieczonymi i ogórkami kiszonymi smile

88

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj był taki misz-masz, że lepiej nie wspominać. Za to jutro będzie kasza jęczmienna, dorsz na parze oraz starte i podduszone warzywa (marchew, seler, pietruszka) z majerankiem i oregano <3

89

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

krokiety z mięsem i barszczyk

90

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Gęsina.

91

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja wolę kaczkę, delikatniejsze mięso, nie takie czerwone... Raz jadłam gęsinę i więcej nie chcę

92

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj był miks pierogów: z twarogiem/ twarogiem i ziemniakami/ duszoną dynią smile

93

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

kasza jęczmienna + sos mięsny, ogórek kiszony.

94

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pierogi z kapustą i grzybami

95

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dzisiaj był mały spontan. Połączenie pewnie dziwne, ale bardzo smaczne smile kasza kuskus + ugotowane buraki podduszone z pomidorami i dużą ilością przypraw (majeranek, oregano, tymianek, kminek) + starta marchewka skropiona oliwą z oliwek smile

96

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mam coś niezwykle prostego ale i wykwintnego, mamy właśnie sezon kiedy można kupić świeżą rybkę np. pstrąga po bardzo korzystnej cenie/ porcja 500g dla dwóch osób ok 12,-/ do tego potrzebujemy tylko koperek mrożony lub świeży oliwę i cytrynę, danie jest rewelacyjne i wygląda także wspaniale

97

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja lubię pstrąga pod serową pierzynką

98

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

mnie zasmakowaly ostatnio paluszki rybne frosty, faktycznie mają w sobie dużo ryby, czego nie można powiedzieć o innych firmach, tańsze paluszki to po prostu pół na pół z różnymi dodatkami są

99

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja sobie dziś zrobiłam devolaje:)

100

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dzisiaj słodsza wersja obiadu, czyli makaron pełnoziarnisty z cynamonowym twarożkiem, dżemem truskawkowym, słonecznikiem i wiórkami kokosowymi smile