126

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Teraz to już kałachami i granatami moździeżowymi z demobilu, o!

127

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Święta były i się zmyły, ale owszem - czuję się zadbana i to bardzo, Królewicz też nie zawiódł  smile

128

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

I znowu ultymatyw.

To zdradź nam co dostałaś. Zdradźcie wszystkie!

129

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Całą listę mam wymienić? No dobra, poza słodkościami dostałam:
- super pachnący olejek do masażu truskawkowy
- kaszmirowy szal w 3 odcieniach zieleni
- naszyjnik i bransoletka z hematytu
- książkę-album o Marylin Monroe
- 100 zł. od babuszki (nie ma fantazji, ale ok)

130

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

A ja:
zestaw kosmetyków pewnej znanej polskiej firmy (krem, balsam i żel pod prysznic)
najnowszą płytę Hey
kuszącą bieliznę w kolorze czarnym:)

131

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Połowa moich prezentów to książki - nie wiem dlaczego, ale rodzinka chyba wciąż uważa, że powinnam się dokształcać... wink Słodyczy też trochę było, ale nie w nadmiarze, tylko luby nie zawiódł i naprawdę się wysilił... Ale nie zdradzę, co dostałam, bo może bylibyście nieco zgorszeni...

132

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

milagro - to masz bardzo kochaną babcię!

Ksymena - jaka polska firma? Jaki rodzaj bielizny? wink

36 - też widać na tym forum, iż jako ten ja, Ty też masz nadmiar myśli i musisz dać im upust, najlepiej w formie komedialnej, bo jesteś tak bardzo poważna, że to Twoja osłona. Zasługa książek moja Droga! Chwalmy je, póki są.

P.S. Wyskoczę z wątkiem pobocznym. Opowiem Wam o byciu eko...

Dziś modne są książki na kompa czy tego tam - palmbooka, czy jak Ci idioci to nazywają. Teraz zastanówmy się co bardziej ekologiczne:

drewno - jak upieprzysz i przetworzysz na książkę, odrośnie nowe; jak się naczytasz, możesz to oddać na recykling i zrobią z tego balsam dla Twej dupy... (choć ten z recyklingu to zawsze taki "szorstki" - szaletowy - jak w kiblach za 2 zł nad polskim morzem)

palmtop, ipod, xpad, inne gówna - pomimo wspaniale wyglądającego ekranu i mnóstwa funkcji, czytanie książki na tym tworze kosztuje głównie................ WĘGIEL.

Taaaaak Panowie i Panie! Biegacie sobie z tymi cudami techniki, całe Wasze życie jest dziś już na baterie lub na prąd, ale nie zapominajcie jednego!

To wszystko to tylko piecyki na węgiel. Industria zrobiła Was w bambuko, bo odsunęła elektrownie od Waszych miast, dlatego nie widzicie ile kosztujecie tę ziemię.

Także jak ktoś mi się pochwali, że ma ipada z ekologicznym monitorem, to mu w mordę zaj---bię.

Ot - krótka dygresja o ekologii i zielonych znaczkach na produktach.

Sorry, musiałem... smile

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-01-09 13:18:40)

133

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Fakt, moja elokwencja jest nieco postmoderne, w końcu wszystko już kiedyś zostało powiedziane, napisane... My tylko przetwarzamy, konfigurujemy znane sobie  teksty

134

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ja się bawię sumą medialnego szumu, przemyśleń, doświadczeń i wyzywającej kąśliwości.

Choć w 100 % przyznaję Tobie rację 36 - jeśli jest nas teraz 7 miliardów, a to oznacza, że od powiedzmy narodzin Jezuska, przewinęło się nas kolejne tyle, co daje 14 miliardów, każdy po kilka tysięcy rozmów za swego życia.

Jak nic z tej prostej chłopsko-wiejskiej matmy wychodzi, że taka Ty i taki ja rozmawialiśmy ze sobą o tych samych aspektach kilka milionów razy, przy czym:

zamiast o ipadach, mówiliśmy o inkwizycji
zamiast o jawnym przedrzeźnianiu Jezuska i jego świty, mówiliśmy to samo, ale ciiiiiiiiiichym szeptem
zamiast o kosmetykach, rozmawialiśmy o wpływie rozbicia jajka na włosach
zamiast o ciuchach made in China, rozmawialiśmy o szatach made in Łódź
zamiast o kolorach samochodów, mówiliśmy o umaszczeniach koni
zamiast o seksie, rozmawialiśmy o małżeństwie
zamiast o zaspokajaniu siebie, toczyliśmy boje dyskusyjne o wartościach rodzinnych

To właśnie miałaś na myśli?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-01-09 14:41:19)

135

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Czytasz w mojej główce jak w otwartej książce smile Zaczynam się zastanawiać, czy mi tam jakiegoś programu szpiegowskiego nie wszczepiłeś wiązką z satelity wink

136

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[quote=Tminus19]milagro - to masz bardzo kochaną babcię!

Ksymena - jaka polska firma? Jaki rodzaj bielizny? wink[/quote]


Na pewno znasz , ale  nie używasz, więc kryptoreklamy nie będzie - Eris

137

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Na początku uwodzenia bielizny nie pokazujmy, dziewczyny:) Powłóczyste uśmiechy i spojrzenia, półsłówka - to działa subtelniej...:)

138

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Czasem działa na faceta takie trochę niezwracanie na niego uwagi... Zwłaszcza na tych atrakcyjniejszych, do których dziewczyny zwykle same się lepią:)

139

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ale zbytnia obojętność ich zraża, trzeba umiejętnie to stosować:)

140

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Prawda jest taka, że przystojny nie musi się wysilać, a brzydkiemu nic nie pomoże:D