76

Odp: jaką wodę pić?

Ja sobie bez problemu mogę pozwolić na wodę smakową. Nie będę się przecież zmuszać do picia czegoś, co jest dla mnie obrzydliwe, za to chętnie napiję się czegoś ze smakiem. Nie słodzę kawy i herbaty, więc mogę pić słodką wodę.
I nie znoszę gazowanych, ale to akurat zdrowe upodobania na szczęście big_smile

77

Odp: jaką wodę pić?

prawdę mówiąc już tak się przyzwyczaiłam do wody, że tylko nią mogę ugasić pragnienie. a np. takie napoje jak mirinda są dla mnie zdecydowanie za słodkie i wręcz nie mogę tego przełknąć. Chociaż nie powiem czasem lubię sobie sięgnąć po coś niezdrowego tongue

78

Odp: jaką wodę pić?

To tak jak dla mnie słodka herbata. Nie mogę tego wypić, jest totalnie za słodka. Nie tknę słodkiej herbaty, obojętnie czy w środku jest cukier czy słodzik.
Czyli można się przyzwyczaić do wody mówisz... być moze, bo kiedyś jakoś piłam, bez rewelacji, ale potrafiłam normalnie nalać mineralnej do szklanki i to wypić, a dziś nawet butelki nie odkręcę kiedy widzę zawartość. No chyba  że jest obok jakiś sok, z którym mogę ja zmieszać, albo wapno czy coś innego musującego.

79

Odp: jaką wodę pić?

Nie ma dla mnie nic gorszego niż picie wody....wolę świeże soki z owoców, ale niezbyt gęste, bo takich nie przełknę.

80

Odp: jaką wodę pić?

Ale sokiem nie ugasisz tak pragnienia jak wodą. Musisz jeszcze dojrzeć do smaku wody, nie ma nic lepszego niż szklanka wody z lodem w upalny dzień + listek mięty.

81

Odp: jaką wodę pić?

To już wolę plaster pomarańczy, taki spory niż pływające liście big_smile big_smile big_smile

82

Odp: jaką wodę pić?

a ja tam wolę mandarynki - są bardziej soczyste;)

83

Odp: jaką wodę pić?

Podobno picie dużych ilości wody wypłukuje cenne składniki z organizmu. Umiar jak widać we wszystkim wskazany.

84

Odp: jaką wodę pić?

Ja też wolałam soki, ale obecnie pije jedną butelkę wody mineralnej dziennie. Nie ma to jak napić się z samego rana szklani wody:)



[url]http://www.zpfs.org.pl/[/url]

85

Odp: jaką wodę pić?

rzadko piję samą wodę, a jeśli już to smakową smile najczęściej staropolankę albo żywiec

86

Odp: jaką wodę pić?

[quote=luska]Ale sokiem nie ugasisz tak pragnienia jak wodą. Musisz jeszcze dojrzeć do smaku wody, nie ma nic lepszego niż szklanka wody z lodem w upalny dzień + listek mięty.[/quote]  od kiedy do jakiegoś smaku trzeba dojrzewać? albo się coś lubi albo nie, śmieszą mnie takie wypowiedzi.

87

Odp: jaką wodę pić?

[quote=gosiaq93]rzadko piję samą wodę, a jeśli już to smakową smile najczęściej staropolankę albo żywiec[/quote]

Żywiec Smako-Łyk jest genialna! Podobnie wody Veroni. Staropolanka jakoś nie bardzo mi podchodzi, ale piłam kiedyś jurajską - oj, nie smakowało.
Podobnie jak ty wolę wody smakowe.

Ostatnio zaczęłam czasami popijać czystą mineralną, a to ze względu na to, że mój partner nie rusza się bez butelki w te upały. Trochę przeszkadza mi gaz, ale jak się tak pochodzi z butelką... to się wygazuje.

88

Odp: jaką wodę pić?

może to dziwne dla niektórych osób, ale ja uwielbiam pić wodę-zwykłą niegazowaną:)

89

Odp: jaką wodę pić?

Dla mnie to nie dziwne, znam osoby, które przez cały dzień taką popijają. Ja swego czasu codziennie rano wypijałam szklankę niegazowanej z cytryną. Że niby wspomaga oczyszczanie organizmu.

90

Odp: jaką wodę pić?

Wody z wysoką zawartością minerałów (powyżej 1000mg) nic nie wypłukują, przeciwnie, dostarczają je naszemu organizmowi. I mają naprawdę orzeźwiający smak. Ja piję Muszynę, Staropolankę a od czasu do czasu jakąś małą butelkę wody leczniczej.

91

Odp: jaką wodę pić?

Widzę tutaj wiele zwolenniczek picia wody mineralnej smile
Dziewczyny, jeśli chciałybyście wygrać jej miesięczny zapas, to zapraszam Was do udziału w prostym konkursie. Do wygrania zestaw 30 butelek wysokozmineralizowanej wody o przyjemnym smaku.

Tutaj info: [url]http://tiny.pl/hnqm6[/url]

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez paryska88 (2012-09-15 09:48:03)

92

Odp: jaką wodę pić?

Ja chętnie mogę wygrać. ha ha ha ha Uwielbiam wodę i tylko nią potrafię ugasić pragenienie. Soki są za słodkie i powinno się je rozcieńczać wodą. Cola, mirina i inne kolorowe bomby cukru też nie dla mnie.

93

Odp: jaką wodę pić?

Myślałem, że różnica w cenach wynika z marki, a tutaj okazuje się, że wcale nie...
Wniosek jeden - wodę należy pić.

94

Odp: jaką wodę pić?

Ale bez przesady, w końcu nie chcecie mieć chyba stawu w żołądku?
Ja piję tyle ile mi się chce, nie na siłę.

95

Odp: jaką wodę pić?

Ja miałam wiele wątpliwości, co do picia wody z butelek, bo czytałam, że w plastiku jest bardzo szkodliwy dla zdrowia biosfenol A. Chociaż kiedyś uwielbiałam niegazowaną wodę mineralną, to teraz, po przeczytaniu kilku artykułów o możliwej szkodliwości wody butelkowanej, przerzuciłam się na kranówkę. I jest ok. Nie wiem, jak komuś udało się nakłonić mnie abym kupowała to, co leci mi w kranie??

96

Odp: jaką wodę pić?

Ja piję przefiltrowaną, nie jest gorsza od butelkowej

97

Odp: jaką wodę pić?

Ja od dłuższego już czasu pijam tylko i wyłącznie strukturyzowany Górski Potok z tlenem. Czuję się po nim fantastycznie świeża i mam dużo dobrej energii. Może dlatego, że taka woda w przeciwieństwie do zwyczajnej mineralnej, zawiera w sobie wiele cząsteczek naturalnego tlenu, a jej krople są inaczej zbudowane przez co organizm przyswaja wodę i tlen znacznie szybciej, a co za tym idzie znacznie szybciej usuwa z organizmu zbędne toksyny. Podchodziłam sceptycznie kiedy dietetyczka doradziła mi to jako wsparcie odchudzania, ale przyznaję, że miała rację.

98

Odp: jaką wodę pić?

Właśnie spróbowałam Veroni Mineral PURE... więcej nie spróbuję.

99

Odp: jaką wodę pić?

Pije wody gazowane, ale też gazowane smakowe.

100

Odp: jaką wodę pić?

Ja od bardzo dawna piję Muszynę, już kilka dobrych lat. Przyzwyczaiłam się do tego stopnia, że każda inna mi po prostu nie smakuję co nie oznacza jednak, że te inne nie są lepsze, a raczej zdrowsze. Ostatnio jednak piję również czerwoną herbatę oraz polecony mi przez koleżankę sok i muszę przyznać, że mój organizm pozytywnie na to reaguje - zdecydowanie dobrze to wpływa na mój metabolizm no i ogólne samopoczucie mam lepsze.