51

Odp: Strony internetowe

Kilka razy zdarzyło mi się trafić na sklep, w ktorym rzeczy można było zamówić tylko przez Allegro. Prfffft.... :-/

52

Odp: Strony internetowe

Aukcje na allegro to śledzę na serwisie   Super sprawa jeśli poluje się na dobrą okazję. Teraz jest kod promocyjny do rejestracji - CBD9A,  można dostać aż 20 darmowych alertów podczas rejestracji.

53

Odp: Strony internetowe

Jeśli ktoś częst okorzysta to fajna sprawa. ja się mocno sparzyłam. przyszły mi spodnie osiem rozmiarów większe niż miały przyjść, miały być bez wady a jest dziura przy pasie i nie można ich zwrócić. Super. Oto urok zakupów przez internet.
Kiedyś też kupiłam w sklepie torbę i przyszła zadrapana dość widocznie, od tego zadrapania zrobił się brzydki i jeszcze większy defekt.

54

Odp: Strony internetowe

Nie no ja na allegro to wyjątkowo rzadko coś zamawiam, a staram się wcale - jakoś albo mam pecha, albo kijowo trafiam na sprzedawców.

Zresztą jak już upatrzę jakiś fajny sklep czy stronę zakupową to raczej zostaję (zabawkowy mam konkretny, książki to już chyba pisałam najczęściej wymieniam na portalu Finta, buty w porównywarkach, itd itd).

Aporpo sprzedawania na allegro - te ich prozwizje mnie dobijają, jak chciałam kiedyś coś używanego sprzedać to jeszcze mi kase z prowizji odcieli.. eee

55

Odp: Strony internetowe

Zawsze myślałam, że prowizje są nieduże i pobierane tylko od sprzedanych przedmiotow, nie tak?
Kilka razy mnie kusiło żeby coś sprzedać, ale ludzie  bywają wredni i ktoś może dać negatywną opinię dlatego, że ciuch nie leży na nim tak jak sobie to wyobrażał.

56

Odp: Strony internetowe

Ja rzadko korzystałam z zakupów na stronach internetowych. Znajomi przekonali mnie jednak że to praktyczne. Szybko i łatwo można coś kupić bądź sprzedać. Nie ma co się przejmować negatywnymi komentarzami różni są ludzie. A co do stron polecanych wyróżniałabym Ostatnio robiłam tam zakupy i strona godna polecenia. Pozdrawiam

57

Odp: Strony internetowe

Teraz zauważyłam, że całe życie internetowe powoli przenosi się na facebooka. Ja przynajmniej potrafię na tym portalu przebywać godzinami wink Jeżeli chodzi o jedne z ciekawszych profili, to jakiś czas temu odkryłam ten:  Codziennie można tam znaleźć sporo śmiesznych zdjęć lub filmików. Warto raz na jakiś czas tam zajrzeć.

58

Odp: Strony internetowe

Ja swego czasu nie mogłam się oderwać od fb. Tam jest wszystko w jednym, tak jak pisze Gaia - życie internetowe się tam powoli przenosi. Aktualnie czuję przesyt i sfolgowałam, ale szczerze poiedziawszy odpowiada mi fb, bo to jedna strona a mam na niej wszystko, od rozrywki, poprzez komunikator aż do wiadomości. Wszystko czego potrzebuję od internetu mogę znaleźć na Facebooku.

59

Odp: Strony internetowe

Ja znowu byłam maniaczką allegro ale teraz coraz częściej mam wrażenie, że to ,,aledrogo". Teraz popularne są zakupy grupowe dla firm i dla klientów indywidualnych. Fajna sprawa, bo można coś upolować w naprawdę fajnej cenie.

60

Odp: Strony internetowe

Jejku, ja kiedyś byłam wrogiem Allegro, a całkiem niedawno0 miałam taki okres, ze siedziałam ciągle. Trochę jak hazard są te licytacje smile

61

Odp: Strony internetowe

A propos Allegro... właśnie pojawił się problem. Czy kody "Swift" i "Sort code" trzeba wpisywać przy przelewie? Nigdy nie płaciłam za pośrednictwem PayU, tylko zawsze bezpośrednio na konto sprzedającego.

62

Odp: Strony internetowe

Ja ostatnio zamówiłam sobie naklejkę na ścianę w tym sklepie internetowym : ornamental.pl i jestem bardzo zadowolona ponieważ nie zapłaciłam dużo a naklejka na ścianie wygląda bardzo ładnie i małym kosztem odmieniłam dzięki temu praktycznie całe wnętrze. Wysyłka szybka, a ceny niewielkie. Poza tym dostałam instrukcję jak naklejać więc poradziłam sobie sama ;P

63

Odp: Strony internetowe

Co do allegro, to mam i dobre i złe opinie (z autopsji), więc zawsze liczę, że kolejnym razem się nie natnę, ale to z różnym skutkiem działa. Kosmetyki ostatnio kupuję tu:] bo jak są za parę złotych, to nie będę się jeszcze licytowac na allegro;)

64

Odp: Strony internetowe

Wiele osób narzeka na aukcje, fakt jest wielu oszustów, naciągaczy i nieuczciwych sprzedających ale nadal większość sklepów właśnie tam wystawia swoje produkty. Już nie raz właśnie przez aukcję allegro znajdywałam dobrych sprzedawców. Jak macie dzieci to np. sklep z dobrymi butami - bossanoga.eu, na początku kupowałam tylko na aukcjach teraz przez @. Jeśli chodzi o prowizje, to najwięcej zarabia serwis.

65

Odp: Strony internetowe

Co prawda to nie jest blog, ale sklep internetowy z bardzo oryginalną biżuterią, który niedawno odkryłam:)) , polecam:)

Pozdrawiam!

66

Odp: Strony internetowe

[quote=niechcemisie]A propos Allegro... właśnie pojawił się problem. Czy kody "Swift" i "Sort code" trzeba wpisywać przy przelewie? Nigdy nie płaciłam za pośrednictwem PayU, tylko zawsze bezpośrednio na konto sprzedającego.[/quote]
Zaryzykowałam i nie wpisałam. Poszło, doszło, nie było problemu.

67

Odp: Strony internetowe

internet jest dobrym miejscem, gdzie można zarobić pieniądze. Ja ostatnio inwestuję za pomocą PayTrade, gdyż mogę, inwestując pasywnie, mieć pewność zysku, a tego komfortu nie dają mi inne systemy. Dużo też kupuję na allegro bo jest taniej niż w sklepach na mieście i w galeriach handlowych wink

68

Odp: Strony internetowe

Ja zaniechałam ostatnio zakupów na Allegro... oglądałam buty, ten sam model u kilku różnych sprzedawców i każdy z nich podawał inne wymiary tego samego buta. U jednego rozmiar 39 oznaczał wkładkę długości 26 cm, u drugiego 25 cm, u trzeciego 25,5 cm, wysokość i szerokość cholewki też były w tym samym rozmiarze różne i tylko jeden ze sprzedawcow uwzględnił potrzebę wpisania obwodu w kostce. Chciałam też kupić płaszcz, ale jako że sprzedawca nie podał wszystkich znaczących wymiarów, zapytałam go o szerokość w talii i biodrach, na co odpowiedział, że nie może zmierzyć, bo płaszcze są już w magazynie wysyłkowym.

69

Odp: Strony internetowe

Mi ostatnio koleżanka poleciła fajna stronka dla tych, którzy lubią sobie poszperać w poszukiwaniu ciekawostek

70

Odp: Strony internetowe

To ciekawa jestem jaka.
Mi szalenie spodobała się bezuzyteczna.pl
To jest stronka z różnymi ciekawostkami, ktore niby do niczego się nam nie przydaja, ale warto wiedzieć, bo jedne śmieszą, inne zaskakują. Dla przykładu:
Najdłuższym serialem jest "Świetlny przewodnik" (Guiding Light) - 15762 odcinki, emitowany przez 72 lata.
Bunkier Saddama Husseina zaprojektował wnuk kobiety, ktora zaprojektowała bunkier Hitlera.
5 z ostatnich 7 prezydentów USA było leworęcznych.
[img]//static.bezuzyteczna.pl/static/content/e0f851ac062389e5fee6dbc72.jpg[/img]
[img]//static.bezuzyteczna.pl/static/content/80d62c56033f6b42599b1f926.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2013-02-06 13:13:25)

71

Odp: Strony internetowe

Mi bardzo podoba się strona Hotelu Głęboczek, zarówno pod względem grafiki jak i treści wink  smile warto tam również wybrać się na urlop lub tylko weekend.

72

Odp: Strony internetowe

Ze swojej strony mogę polecić wszystkim interesującym się sztuką portal Gallery Store. Od jakiegoś czasu interesuję się  fotografią, sporo na ten temat czytam, odwiedzam wystawy i dzielę się wrażeniami z innymi młodymi artystami. Na tej stronie znajduję sporo inspiracji na kolejne zdjęcia.

73

Odp: Strony internetowe

Chcecie zajrzeć na Zaadotujfaceta.pl? Dziwny projekt wg mnie, facetów sprowadza się do poziomu produktow, ale może znajdzie uznanie w oczach innych kobiet?

74

Odp: Strony internetowe

ja często zaglądam na stronę dzieciową
ladnebebe
bardzo fajne rzeczy dużo inspiracji.

75

Odp: Strony internetowe

A ja ze względu na pracę na hotmoney.pl, duzo ciekawostek nawet dla zwykłej gospodyni domowej, jak nie wydać za dużo, co się opłaca a co nie...