1

Temat: A może jakiś konkurs internetowy?

Hej

Znacie jakieś ciekawe, aktualne konkursy internetowe?

Ja teraz biorę udział w konkursie "Odkryj świat makijażu Yves Rocher" - trzeba im przysłać zdjęcie swojego makijażu, wykonanego przy użyciu trzech ich produktów.

Do wygrania zestaw kosmetyków do makijażu, który same sobie dobieramy (w konkursie mają 40 takich zestawów, a narazie prac jest nie tak dużo, więc szanse na wygraną są większe smile ).


A Wy w jakch konkursach bieżecie udział?

2

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Rzadko biorę udział w konkursach ..w dodatku ich nie wygrywam...

Ostatnio edytowany przez sylciar (2012-12-08 02:07:18)

3

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Ja właśnie czekam na nagrodę - grę planszową smile wygrałam na fejsbuku smile teraz biorę udział w konkursie na kalendarz. Ja to już chyba powinnam się leczyć bo biorę udział w wielu konkursach i siłą rzeczy raz na jakiś czas coś wygrywam smile .

4

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

A ja bez konkursu dostałam firmowy, więc tu nie będę Ci robić konkurencji wink

5

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Ja dotąd też w paru konkursach wygrałam ale nie spowodowało to,  żebym była uzależniona od udziału w nich:)

6

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

To dobrze, z tego co zauważyłam osoby uzależnione uciekają się do oszustw związanych z korzystaniem ze zmiennego IP podczas glosowania, poza tym chcą wygrywać rzeczy, które do niczego im nie są potrzebne. Nie wiem co z nimi robią, bo te osoby, które zarabiają na sprzedawaniu nagród to jeszcze rozumiem - może nie mają pracy, a pieniądze są potrzebne każdemu, wiadomo.
Ja sama bardzo lubię konkursy, ale na szczęście konkursomaniaczką nie jestem.
Najgorsze są natrętne prośby, wysyłane nawet od obcych ludzi:"klikniesz? odklikam"

7

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Ciekawy konkurs - biorę udział: [url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

8

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Ja teraz biorę udział w: https://urodaizdrowie.pl/konkurs-klorane-wygraj-zestawy-do-pielegnacji-wlosow/
Do wygrania są kosmetyki do włosów Klorane!

9

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Właśnie jest do wygrania super zestaw Face Boom Superstar, ja biorę udział:)

10

Odp: A może jakiś konkurs internetowy?

Ja często gram, ale jeszcze nic nie udało mi się wygrać:/